Die man is zo heerlijk zichzelf Ook als ie weer met 1 of ander electronisch apparaat zit te klooien dan begint ie te vloeken en moet jack weer komen
quote:Mondharmonica en synthesizer/keyboard kan hij iig bespelen.
Op donderdag 28 augustus 2003 16:20 schreef Wezli het volgende:[..]
En ik maar denken dat Ozzy geen instrumenten kan bespelen
quote:Ozzy is juist totaal niet zichzelf.
Op donderdag 28 augustus 2003 16:31 schreef This_World_Is_Lost het volgende:
Die man is zo heerlijk zichzelfOok als ie weer met 1 of ander electronisch apparaat zit te klooien dan begint ie te vloeken en moet jack weer komen
![]()
quote:Precies alles is geacteerd. Want zo gek als Ozzy doet in dat programma daar geloof ik werkelijk niets van.
Op donderdag 28 augustus 2003 18:59 schreef Seborik het volgende:[..]
Ozzy is juist totaal niet zichzelf.
quote:Ik vond hem wel typisch zichzelf eigenlijk, weet ik veel hoe die kerel in het echt is. Die vrouw van hem heeft ook wel leipe acties
Op donderdag 28 augustus 2003 18:59 schreef Seborik het volgende:[..]
Ozzy is juist totaal niet zichzelf.
quote:
Op donderdag 28 augustus 2003 16:24 schreef Tokus het volgende:
en voor wie het nog niet weet, z'n concert van 9 september in de Ahoy in R'dam is verplaatst naar 4 november.
quote:Ik ga voor beide
Op woensdag 1 oktober 2003 22:46 schreef Patrick281 het volgende:[..]
Zat er al maanden op te wachten ..
Ik ga voor de muziek, voor de serie schaam ik me een beetje ..
Heb nog nooit een hele aflevering gezien ..
quote:Ga jij maar lekker naar de zooi van grad d en frans b luisteren
Op dinsdag 6 augustus 2002 14:22 schreef brotherlouie98 het volgende:
Blegh!!
Ozzy sux big timeBaggermuziek, wat een ellende!
En laat ons met rust.
now playing Killer of Giants
quote:
'AMSTERDAM - Het concert van Ozzy Osbourne op 17 januari in Ahoy' in Rotterdam gaat helemaal niet meer door. Het werd al twee keer uitgesteld, maar nu Osbourne in december gewond raakte bij een ongeluk en lange tijd moet rusten, is het helemaal van de baan.Reeds gekochte kaarten zijn tot uiterlijk 17 februari in te leveren bij de bekende voorverkoopadressen, aldus impresariaat Mojo.
Die luister ik nu ook net. Toch wel een van z'n laatste beste nummers en eigenlijk het enige dat de cd Ozzmosis de moeite waard maakt.quote:Op dinsdag 20 juli 2004 17:29 schreef ICTservice het volgende:
I JUST WANT YOU!![]()
Perry Mason is toch ook een geweldig nummer?quote:Op zaterdag 24 juli 2004 01:49 schreef Seborik het volgende:
[..]
Die luister ik nu ook net. Toch wel een van z'n laatste beste nummers en eigenlijk het enige dat de cd Ozzmosis de moeite waard maakt.
Niet zo maar voor de nostalgie is het allemaal wel leuk. De reviews over de nieuwe Black Sabbath tour zijn positief en ik vind dat ze nog niet kunnen stoppen voordat het onvoltooide reunion studio album afgemaakt is. Dat Iommi niet van ophouden hield is zijn zaak want het is nu eenmaal zijn band, de latere BS albums zijn ontzettend onderschat terwijl er wereldnummers opstaan.quote:Op zondag 25 juli 2004 23:29 schreef Seborik het volgende:
Is Ozzy Osbourne als muzikaal entetainer dan nog wel geschikt?
Precies, die draaien al jaren verlies met hun concerten tenslottequote:Op maandag 26 juli 2004 13:05 schreef Djaser het volgende:
In tegenstelling tot Kiss en Alice Cooper is Ozzy nog steeds mateloos populair
Nee maar als je bekijkt door hoeveel mensen Alice Cooper en Kiss de laatste tijd worden afgezeken. Dat is bij Ozzy niet het geval.quote:Op maandag 26 juli 2004 13:08 schreef Litpho het volgende:
[..]
Precies, die draaien al jaren verlies met hun concerten tenslotte.
Rechtmatig gezien wel maar voor de rest toch niet...quote:Op maandag 26 juli 2004 13:05 schreef Djaser het volgende:
[..]
. Dat Iommi niet van ophouden hield is zijn zaak want het is nu eenmaal zijn band,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |