quote:
Op vrijdag 15 juni 2012 16:54 schreef Greys het volgende:Die ren hebben we omdat:
a) de buren - waar we het enorm goed mee kunnen vinden! - zeiden toen we een kat namen 'Pas op, want als onze hond in onze tuin loopt en je kat komt over de schutting, weet ik niet wat ie er mee doet...' (en terecht, het is de tuin van hen en de hond, niet van mijn kat, dus)
b) het niet zo'n helder licht is, mijn kat, en buiten de tuin zou hij binnen een uur onder een auto liggen, als hij het al zo lang zou redden
c) ik sowieso niet wil dat anderen last hebben van mijn dieren, de achterbuurman heeft duiven en die zorgt ook dat ze niet bij mij de boel onder kakken of op mijn dak gaan zitten, zoals het hoort dus
Herkenbaar!
Wij hebben dus ook een ren:
omdat we op 2 hoog wonen,
omdat we een ruim dakterras hebben en ze zo dus wel lekker naar buiten kunnen.
Omdat andere mensen geen last van mijn katten hoeven te hebben.
Omdat een ervan echt te lief is en met iedereen mee naar huis zou gaan of dood gereden zou worden omdat hij nergens bang voor is..
Omdat ik sowieso niet zou willen dat ik de gordijnen nietsvermoedend open doe en een dode kat zie liggen in de tuin van de overburen. Fat was de dus de kat van onze buren. Hartstikke lief beest maar een beetje simpel... nee ik zou niet willen dat mijn katten dat gaat overkomen.
dus daarom een ren