Mussen!!!quote:
Ja, maar hoe werkt dat? Kun je de kleur + de vorm uitkiezen of heb je daarin geen keuze?quote:Op donderdag 14 juni 2012 01:09 schreef Lindytje het volgende:
Maar MM, ik wil wel voor je meenemen dan
Ik zou het niet weten... maar ik kan wel voor je kijkenquote:Op donderdag 14 juni 2012 01:10 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja, maar hoe werkt dat? Kun je de kleur + de vorm uitkiezen of heb je daarin geen keuze?
Want ik heb het liefste die met de schuine strepen wat jij ook hebt, en dan eigenlijk qua kleur iets richting paars.
Onze buurman heeft laatst een kikker uit zijn vijver geknald!quote:Op donderdag 14 juni 2012 01:10 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Mussen!!!
Dan zo broodkruimels voor de deur strooien
Wachten tot er mussen komen
En ze dan dood schieten met je luchtbuks!
Dat deed mijn oom vroeger![]()
![]()
True story.
ja als het er is paars en turquoise dan en als back-up kleur rood. Maar alleen als je er ook nog langs komt hequote:Op donderdag 14 juni 2012 01:12 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten... maar ik kan wel voor je kijken![]()
En dan neem ik wel mee wat paars en schuin is
Nog andere wensen?
Maar ik zag nog heul geen topique van jou! Hoe kan dezen?quote:Op donderdag 14 juni 2012 01:14 schreef Mss het volgende:
Ik zie nou pas het topique van Lindy, alsof ik ooit een TT uitzoeken aan me voorbij zou laten gaan!
Tot morgen babe!quote:Op donderdag 14 juni 2012 01:18 schreef Mss het volgende:
Ik ga met mijn frissen gezicht rebels in bed liggen. Tot morgen babes
Dankjewel!quote:Op donderdag 14 juni 2012 01:18 schreef Lindytje het volgende:
Fuuuu! Laptop loopt vast![]()
Maar ik zal kijken wat ze hebben mm!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |