HDMI probleem opgelost met deze firmware.quote:Op donderdag 21 juni 2012 19:36 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Buildnummer 20120530v2
Ga nu deze firmware proberen:
http://www.apad.tv/apadfo(...)r-Ainol-NOVO7-Elf-II
Nou hij blijkt bij mij toch echt kapot want hij ging met geen enkele oplader aan. Kruidvat deed ook niet moeilijk aan de telefoon. Zouden het bedrag meteen terugstorten.quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:52 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ik stond ook op het punt. Gekke is dat nu de andere lader die erbij zat hem vannacht ook gewoon tot 100 % laadde. Belangrijk is wel dat hij helemaal uitstaat en niet op de standby. Veel stonden nl gewoon aan bij aankoop en het lijkt wel alsof een goede adapter het apparaat even over een dood punt heen moest helpen qua laden. Nu dik tevreden over de prestaties maar het was inderdaad geen warm welkom.
Ik vind 'm super voor een super prijs. Heb 'm mijn vrouw op haar verjaardag gedaan en ze is er zeer over te spreken. Zonder dock overigens.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 07:29 schreef draculettetje het volgende:
Wat vinden jullie van de asus tf300t ?
kijk dat klinkt goed!quote:Op vrijdag 22 juni 2012 13:06 schreef maxmit het volgende:
[..]
Ik vind 'm super voor een super prijs. Heb 'm mijn vrouw op haar verjaardag gedaan en ze is er zeer over te spreken. Zonder dock overigens.
Heb 'm natuurlijk niet uit eigen belang aan haar gegeven
Ervaring met de voorganger hierquote:Op vrijdag 22 juni 2012 13:17 schreef draculettetje het volgende:
[..]
kijk dat klinkt goed!
Nog meer met ervaringen?
quote:Ainol fans call themselves Nuomi in China, which translates to sticky rice)
Bedoel je dit topic?quote:Op vrijdag 22 juni 2012 23:53 schreef Janesh het volgende:
RobertNL, ik heb niks meer gehoord over je aurora ii sinds je hem ontvangen hebt. Ik lees op slatedroid onheilspellende berichten over het scherm, hoe is dat met die van jou, en vergeleken met de elf?
Die van mij is vanmiddag geland in leipzig, dus dat wordt maandag testen.
Nee, het gaat over onderstaande pagina waar het gaat over een slecht reagerend, laggy touchscreen, misschien ook een paar incidentele gevallen.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 08:34 schreef mime_negert het volgende:
[..]
Bedoel je dit topic?
Zoals het er in dat topic uitziet is het een op zichzelf staand geval en niet iets wat bij een hele batch is.
Waarschijnlijk een firmware issue. Zie hier.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 09:29 schreef Janesh het volgende:
[..]
Nee, het gaat over onderstaande pagina waar het gaat over een slecht reagerend, laggy touchscreen, misschien ook een paar incidentele gevallen.
http://www.slatedroid.com/topic/34567-i-got-my-aurora-ii/
Ik hoop het wel want mijn exemplaar van Grace ligt naast die van Janesh in Brussel.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 09:38 schreef mime_negert het volgende:
[..]
Waarschijnlijk een firmware issue. Zie hier.
Denk dat het allemaal wel mee valt en veel opgelost is na een paar updates.
Bevalt nog prima, wat valt er nog meer over te zeggen naast dat er een IPS scherm in zit is het de zelfde als de elfquote:Op vrijdag 22 juni 2012 23:53 schreef Janesh het volgende:
RobertNL, ik heb niks meer gehoord over je aurora ii sinds je hem ontvangen hebt. Ik lees op slatedroid onheilspellende berichten over het scherm, hoe is dat met die van jou, en vergeleken met de elf?
Die van mij is vanmiddag geland in leipzig, dus dat wordt maandag testen.
Voor 150 euro zou ik dan eerst voor een 7'' tablet proberen (budget is net iets te laag voor 10 denk ik).quote:Op zaterdag 23 juni 2012 01:54 schreef Mikkie het volgende:
Hmmm, ik twijfel inmiddels toch om voor een 10" te gaan. Dan vallen de Elf II en Aurora II dus af, da's wel sund. Iemand nog een goede budgettopper? Wil er eigenlijk niet meer dan zo'n 150 euro aan uitgeven, anders ga ik toch eerst een 7" proberen.
Valt wel een beetje mee, het kan beter maar dat is vaak zo bij de eerste firmware (was bij elf ook zo). Drag en drop werkt wel, maar af en toe dropt hij het icon.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 09:29 schreef Janesh het volgende:
[..]
Nee, het gaat over onderstaande pagina waar het gaat over een slecht reagerend, laggy touchscreen, misschien ook een paar incidentele gevallen.
http://www.slatedroid.com/topic/34567-i-got-my-aurora-ii/
Zal vandaag eens kijken naar de updates, tot nu toe weinig behoefte aan gehad (dus niet echt grote bugs tegen gekomen).quote:Op zaterdag 23 juni 2012 10:36 schreef NameUnknown het volgende:
[..]
Ik hoop het wel want mijn exemplaar van Grace ligt naast die van Janesh in Brussel.
Inmiddels zijn er al 3 update's beschikbaar. Of het ook officiële zijn kan ik uit de teksten op het Chinese en Japanse forum niet goed duidelijk krijgen.
Misschien ga ik dat maar eens proberen dan. Even m'n link van een paar pagina's terug opzoeken en dan een 7" proberen. Je kunt je er ook niet echt een buil aan vallen natuurlijk, maar toch.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 11:05 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Bevalt nog prima, wat valt er nog meer over te zeggen naast dat er een IPS scherm in zit is het de zelfde als de elf(Had tentamens dus video maken doe ik wellicht aankomende week).
Heb nog niks raars gezien aan het scherm, behalve dat de kleuren veel beter zijn en de backlight hoger kanZal straks even een zwarte achtergrond/foto pakken om te checken.
[..]
Voor 150 euro zou ik dan eerst voor een 7'' tablet proberen (budget is net iets te laag voor 10 denk ik).
Op zaterdag 23 juni 2012 11:05 schreef RobertNL het volgende:
Ik zat er net aan te denken, en wilde het aan mijn post toevoegenquote:Op zondag 24 juni 2012 12:47 schreef draculettetje het volgende:
Iemand een idee of ik de facebook spellen zoals castleville kan spelen op een android tablet?
Lees er verschillende meningen over
Ja hoor was geen probleem. Bijgeleverde kabletje in de otg poort stoppen en dan USB erin.quote:Op zondag 24 juni 2012 15:06 schreef Ron.Jeremy het volgende:
iemand die het is gelukt om een usb stick bij de 9.7" van kruidvat aan de praat te krijgen?
Zit denk ik vooral in het spel, flash, HTML5, Java etc. Geen idee hoe en of het werkt aangezien ik het niet speelquote:Op zondag 24 juni 2012 12:47 schreef draculettetje het volgende:
Iemand een idee of ik de facebook spellen zoals castleville kan spelen op een android tablet?
Lees er verschillende meningen over
De processor/GPU moeten het kunnen draaien anders zijn de meeste tablets op het gebied van firmware wel redelijk overeenkomstig.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:10 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ik zat er net aan te denken, en wilde het aan mijn post toevoegen
Al denk ik dat het aan het soort tablet ligt.
krijg hem morgen pas binnen dan laat ik wel iets wetenquote:Op maandag 25 juni 2012 08:33 schreef draculettetje het volgende:
Draait idd met flash, al wel gelezen dat dan skyfire of dolphin wordt geadviseerd
maar ben wel benieuwd of er hier zijn met ervaring
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |