Ja jij hebt een levend genotsmiddel, ik doe t met stukken tiet op een papier en mn linkerhand als enigste afwisselingquote:
Had je in amsterdam geen clam gescoord danquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:00 schreef Geester het volgende:
[..]
Ja jij hebt een levend genotsmiddel, ik doe t met stukken tiet op een papier en mn linkerhand als enigste afwisseling
Rotterdam en nee.. wat een FUCKING idioot was dat wijf johquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:04 schreef Murdera het volgende:
[..]
Had je in amsterdam geen clam gescoord dan
een roodborstjequote:Op donderdag 7 juni 2012 16:05 schreef Harajuku. het volgende:
Oooohh wat zielig. Er vliegt net een vogel tegen mn raam.
Ach gossie dat raam!!quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:05 schreef Harajuku. het volgende:
Oooohh wat zielig. Er vliegt net een vogel tegen mn raam.
Hou toch op, de vogels willen je ook niet, anders had je wel kunnen vliegenquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:08 schreef Geester het volgende:
Ik fladder als een autist met ze mee als ik in de tuin sta
pics?quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:05 schreef Geester het volgende:
[..]
Rotterdam en nee.. wat een FUCKING idioot was dat wijf johik zei letterlijk: ik denk maar dat ik naar huis ga dus ging ze fucking meelopen
En ik sneller lopen liep ze 3 meter achter me de hele tijd
Wel efficiënt van 'm.quote:Op donderdag 7 juni 2012 14:35 schreef ovoxo het volgende:
zei hij ineens dat hij eigenlijk helemaal niet meer met me wilde praten want ik 'praatte te veel'.![]()
...knip...
Nu spreek ik hem nooit meer
Een man van weinig woorden!quote:
quote:Op donderdag 7 juni 2012 15:58 schreef Geester het volgende:
op mn mobiel porn kijken IN bed..dat komt lekkerder klaar dan zitten in een houten stoel achter de pc
kquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:28 schreef AldoTheApache het volgende:
De 40 days 40 nights Challenge #5 11 Juni de startdatum!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |