quote:Op zaterdag 2 juni 2012 20:27 schreef Merel1808 het volgende:
Heb je er een foto van? Ik heb ook een Dolce Gusto, maar ik kan me geen cijfertjes herinneren?
Het is niet de sterkte, want ik heb een doos vol met dezelfde cups, en aan de linkerkant staat de sterke gelijk, maar het nummertje is anders.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 20:47 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Voor de sterkte lijkt mij. Zie ook de streepjes, zijn er ook 5.
Hahaha, vast niet. Iemand nog een ander idee?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:16 schreef Pap89 het volgende:
Om mensen bezig te houden "Waar zouden toch die cijfertjes voor zijn?!"
Ook niet mogelijk, want een doos van de zelfde smaak zit vol met andere cijfertjes.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:29 schreef bierjoost het volgende:
Is het niet de smaak? Dus dat je niet weer hoe de smaak heet, maar dat je wel het nummer kan onthouden?
Mijn idee over produktiecodes kan wel in de prullenbak. Als het maar om 1 cijfertje gaat kan je dit soort info daar niet in kwijt.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:23 schreef i_talk het volgende:
[..]
Hahaha, vast niet. Iemand nog een ander idee?
Tja, is ook weer waar. Maar waar is hij dan voor?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:54 schreef quo_ het volgende:
[..]
Mijn idee over produktiecodes kan wel in de prullenbak. Als het maar om 1 cijfertje gaat kan je dit soort info daar niet in kwijt.
Nee, ik heb een paar melkcups met dezelfde nummer dus dat klopt nietquote:Op zondag 3 juni 2012 13:26 schreef Dragonberry het volgende:
Volgens mij heeft elk cupje in een doos een ander cijfer. Voor als je niet zelf kan tellen
Goed idee, zal ik gelijk gaan doen!quote:Op zondag 3 juni 2012 17:00 schreef Merel1808 het volgende:
Misschien kun je het vragen op de Dolce Gusto-Facebook?
Hmmm, zou het wel eens kunnen zijn. Iemand nog meer ideeën?quote:Op zondag 3 juni 2012 19:33 schreef Curiosity het volgende:
Ik denk dat ze een vulmachine hebben met 10 vulpunten, die krijgen een nummer van 0 t/m 9, kunnen ze altijd zien waar zich een probleem voordoet.
Dus vullen en dan sluiten, 0 t/m 9, de rol dekseltjes loopt gelijk met de vuller.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |