Ik heb geen externe sd, dus dat gaat moeilijk, maar bedankt.quote:Op donderdag 21 juni 2012 01:47 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
o wacht..niet goed gelezen..
heb dit ook eens gehad, en sindsdien zet ik alles altijd op interne én externe sd..
verder kan ik je niet helpen![]()
Je hebt in die Recovery de mogelijkheid om een sd kaart te mounten...misschien dat dat moet gebeuren...quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:52 schreef ufopiloot12 het volgende:
[..]
Ik heb geen externe sd, dus dat gaat moeilijk, maar bedankt.
Het is al gelukt, ik heb hem nu op de telefoon geheugen opgeslagen en nu kon hij hem wel vinden.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 15:07 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Je hebt in die Recovery de mogelijkheid om een sd kaart te mounten...misschien dat dat moet gebeuren...
Had ik ook, dus gewoon via de site gedaan..maakt ook niet uit.quote:Op maandag 25 juni 2012 20:49 schreef Crutch het volgende:
Ik kan de laatste (Slim-ICS) ROM-versie niet downloaden.
Meer mensen last van?
[ afbeelding ]
Oja..natuurlijkquote:Op maandag 25 juni 2012 21:38 schreef Crutch het volgende:
Ja altijd doen, just in case.
Je verliest er geen appdata mee ofzo.
Al lijkt accu eronder te lijdenquote:Op donderdag 28 juni 2012 20:46 schreef Parafernalia het volgende:
Slim ics 4.2 met deel van dat Linaro gedoe.. Weer wat sneller
Via de site lukt me dus ook nietquote:Op maandag 25 juni 2012 21:17 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Had ik ook, dus gewoon via de site gedaan..maakt ook niet uit.
Ik vraag me alleen af of ik nu voor het flashen ook cache/dalvik cache moet wissen...weet iemand dat?
Heee bedankt, dat was snel :-) Maar raad eens: gisteravond in bed uiteindelijk gewoon via de telefoon weten te updatenquote:
Instellingen - Apps - Skype - Clear Defaultsquote:Op woensdag 4 juli 2012 14:44 schreef KilgoreTrout het volgende:
Noob vraagje: SII met skype kon eerst kiezen bellen of skypen maar sinds kort gaat hij automatisch over op skype en ik weet niet hoe ik dat moet wijzigigen. korte google seach levert niet echt bruikbare resultaten op. Dus, waar zit die instelling?
Het werkt super zelfsquote:Op woensdag 4 juli 2012 13:47 schreef Parafernalia het volgende:
Sinds kort wat gps problemen met mijn sgs..en dit lijkt idd te helpen
Dit is het S topic...22 is het topicnummerquote:Op donderdag 5 juli 2012 21:38 schreef Pumatje het volgende:
Einde S2. Kapot gevallen op de tafelpoot![]()
thank god heb ik hem verzekerd![]()
Iemand een idee hoelang dit vervangen allemaal gaat duren? ( vodafone )
quote:Op donderdag 5 juli 2012 21:41 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Dit is het S topic...22 is het topicnummer
Btw, hoe laat je een topic kapo tvallen op een tafelpoot?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |