Ik hou van tekenen en ontwerpen, maar naar mijn idee is daar niet zoveel werk in te vindenquote:Op woensdag 30 mei 2012 21:06 schreef PizzaGeit het volgende:
Waar ben je goed in/ welke richting vind je leuk?
Bij mij komen daar economische opleidingen uit en ik kan niks met getallen. Is tijdens mijn huidige opleiding wel gebleken, één grote rampquote:Op donderdag 31 mei 2012 13:23 schreef Meriwether het volgende:
Het is een heel voor de hand liggende opmerking; maar waarom doe je niet zo'n beroepskeuze test? Dan weet je in ieder geval wat je leuk vindt en in welke richting je moet denken.
Ik kan wel roepen dat HBO facility management heel leuk is (weet ik niet), maar daar heb je ook niet veel aan.
Ik ben aan het twijfelen over een vervolgstudie, en dit is hoe ik tot nu toe te werk ga (of het ideaal is, is natuurlijk weer een ander verhaal):quote:Op donderdag 31 mei 2012 13:53 schreef Plums het volgende:
Net weer even een nieuwe test gedaan, blijkbaar ben ik érg veranderd afgelopen jaren want:
Daaruit komen deze beroepen naar voren:
cultureel antropoloog
filosoof
historicus
Kan me voorstellen dat dat lastig is. De andere kant is dat je wel voor meer dingen open staat. Wie weet vind je op die manier iets leuksquote:Op donderdag 31 mei 2012 13:37 schreef Plums het volgende:
[..]
Bij mij komen daar economische opleidingen uit en ik kan niks met getallen. Is tijdens mijn huidige opleiding wel gebleken, één grote ramp
TS, ik heb precies hetzelfde probleem als jij. Weet ook absoluut niet wat voor opleiding ik wil doen. Bij mij komt dat doordat ik niet echt een passie heb voor wat dan ook en ik ben ook nergens echt goed in (ja, engels, maar lerares worden). Dus ga dan maar eens zoeken naar een passende opleiding.
Dus ik ben wel erg benieuwd naar tips van anderen hier.
toerisme zinloos? Wut?quote:Op donderdag 31 mei 2012 14:35 schreef chrisje013 het volgende:
ramp met getallen, eh? geen techniek, geen enocomie, zorg wordt hem ook niet...
vrijetijdsmanagement? toerisme? andere zinloze uitkeringsopleidingen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |