Fout, de verzekering neemt juist het goedkope generieke medicijn en vergoed dat of bedoelde je dat ook?quote:Op woensdag 30 mei 2012 21:28 schreef Skitzofrenix het volgende:
Ik heb dit ook gehad, maar dan bij tramadol. Volgens de apothekers assistente heeft het dezelfde ingrediënten en heeft het dus ook dezelfde werking, het is alleen een ander merk waar op dat moment tussen de verzekering en de medicijnen fabriek de goedkoopste deal mee gesloten is.
Dat bedoelde ik ookquote:Op woensdag 30 mei 2012 22:33 schreef Re het volgende:
[..]
Fout, de verzekering neemt juist het goedkope generieke medicijn en vergoed dat of bedoelde je dat ook?
En er zijn genoeg studies die aantonen dat er wel degelijk een verschil kan zijn tussen het origineel en de namaak, en dat kan aan vele factoren liggen. Maar idd over het algemeen zal het zo'n vaart niet lopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |