Welke online spelletjes?quote:Op vrijdag 9 november 2012 08:03 schreef 44pje het volgende:
Via online spelletjes maak ik een mooi rendement,
Bedankt alvast
Helsinki, meer volume dus als je ze wilt verkopen gaat het makkelijker. Ik zit ook aan Nokia te denken alleen dan op de NYSE. Wat zijn voor jou de beweegredenen om in Nokia te willen beleggen?quote:Op vrijdag 9 november 2012 19:40 schreef debaas1992 het volgende:
Ik ben geinteresseerd om te gaan beleggen in nokia, ik zie alleen bij binck meerdere keren nokia staan, maar wil wel in euro's. Wat denken jullie dat het beste is, helsinki of de aex?
Ik ben persoonlijk meer dan geïnteresseerd in de mobiele telefonie, en heb de laatste jaren android gehad waar ik toch elk jaar opnieuw zeer teleurgesteld in ben. Veel bugs teveel fragmentatie en te weinig updates van de fabrikanten. IOS vindt ik persoonlijk TE gesloten, alles via itunes enzovoort.quote:Op vrijdag 9 november 2012 21:09 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Helsinki, meer volume dus als je ze wilt verkopen gaat het makkelijker. Ik zit ook aan Nokia te denken alleen dan op de NYSE. Wat zijn voor jou de beweegredenen om in Nokia te willen beleggen?
Nee. Vrijwel iedereen zal je aanraden om minimaal 15 a 20 aandelen te kopen vanwege risicospreiding. Als er dan met 1 van die ondernemingen iets mis gaat, dan wordt je daar slechts ten dele door geraakt en niet volledig uitgerookt.quote:Op vrijdag 9 november 2012 08:03 schreef 44pje het volgende:
- is beginnen met ¤1000 uberhaupt wel de moeite?
Pokeren heb ik geprobeerd, maar daar heb ik niet genoeg geduld voor. Nu maak ik een beentje winst met wedden. Overigens heb ik daar geen verstand van, maar schuif ik een beetje geld heen en weer. De meeste winst komt uit bonussen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:25 schreef Taciho het volgende:
[..]
Welke online spelletjes?
Daytraders zijn ook altijd goed in pokeren :-) althans dat zeggen ze.
quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:15 schreef einzeinz het volgende:
Vanaf 1000 euro wordt het rendabel
Dus dat is geen probleem.
Bedankt voor de reacties. Ik vind het niet erg om risico te lopen, ik ben niet van plan om direct 15 aandelen te kopen. Ik zit meer aan 2 of 3 te denken en deze vast te houden. Ik zie bv een Shell niet failliet gaan, maar zelfs als ik alles zou verliezen lig ik er niet wakker van. Ik wil het voorlopig gewoon eens proberen.quote:Op zaterdag 10 november 2012 04:13 schreef jaco het volgende:
[..]
Nee. Vrijwel iedereen zal je aanraden om minimaal 15 a 20 aandelen te kopen vanwege risicospreiding. Als er dan met 1 van die ondernemingen iets mis gaat, dan wordt je daar slechts ten dele door geraakt en niet volledig uitgerookt.
Met 1000 euro worden de transactiekosten voor het aankopen van zeg 15 verschillende aandelen echter relatief erg hoog vanwege de vaste kosten per transactie. Het is vanwege die kosten niet meer realistisch om meer rendement te verwachten als met een gratis spaarrekening, terwijl de risico's veel hoger zijn.
Dat gezegd hebbende: je hebt misschien interesse om meer te leren over beleggen. Sommige lessen kun je alleen leren door zelf aandelen te hebben en het risico te 'voelen'. Mocht die belangstelling voor de beurs er zijn, begin dan gewoon met die 1000 euro.
Als je echter geen interesse hebt in beleggen, zet het dan op een spaarrekening, zelfs bij de huidige lage rentes.
Ja je betaalt hier 30% dividendbelasting maar als ze dividend ook in Stocks uitbetalen dan betaal je geen belasting en gezien de grote van je vermogen is dat het beste. Als je Amerikaanse aandelen koopt dan betaal je maar 15%.quote:Op zaterdag 10 november 2012 13:16 schreef 44pje het volgende:
Ja dat bedoel ik, van 2 verschillende bedrijven aandelen kopen voor ¤1000 totaal. Gewoon om eens te kijken hoe dat gaat op de (middel)lange termijn. Ik ben niet van plan te gaan daytraden o.i.d.
Bedankt voor de tips, ik ga eens kijken naar die bedrijven.
Edit: Meerwaardebelasting? Daar had ik nog niet over gehoord, als ik erop google dan kom ik alleen bij Belgische sites uit. Geldt dit ook in Nederland? Gaat dit via je jaarlijkse belastingopgaaf?
Edit2: Ah meerwaardebelasting lijkt een Belgische term. Nederlands is dividendbelasting?
Ikzelf zit te wachten tot de Amerikaanse markt weer een dipje krijgt en dan vooral Wal-Mart want dat is een interessant aandeel voor de lange termijn en heeft door de grote van de onderneming een goede bescherming tegen een mogelijke crisis en dergelijke.quote:Op zaterdag 10 november 2012 13:10 schreef einzeinz het volgende:
2 of 3 aandelen?
Met een waarde van 400 à 500 euro dan neem ik aan?
Want reken dat je al snel aan 18 euro transactiekosten ligt (aankoop en verkoop) en dat je ook 15% meerwaardebelasting moet betalen op de winst op aandelen.
Dus een aandeel verkopen met 2,5% winst is niet rendabel op 1000 euro. Je moet min. 4% maken om je kosten terug te winnen.
Als ik geld zou hebben zou ik eens kijken naar het Belgische Telenet en Ageas. Gezonde bedrijven die mogelijk tot 10% kunnen groeien in 2013.
Volgens mij valt inkomen uit beleggingen ook gewoon onder box 1 en betaal je daar dus apart nog belasting over (percentage is afhankelijk van bedrag), echter mag je de betaalde dividendbelasting (15%) weer aftrekken bij de aangifte. Ik denk dat winst van koersstijgingen ook in box 1 valt.quote:Op zaterdag 10 november 2012 14:30 schreef 44pje het volgende:
Dus als ik het goed begrijp (rekenvoorbeeld):
Ik koop ¤1000 Shell aandelen, hiervoor betaal ik het minimum van ¤10 aan transactiekosten.
Shell keert 5% dividend uit, ik krijg dus óf ¤35 na belasting óf ¤50 aan aandelen.
Ik verkoop Shell na een jaar met 5% koersstijging, hiervoor betaal ik weer ¤10 transactiekosten. Betaal ik belasting over de winst van de koersstijging?
Ik heb dus winst van: dividend + koersstijging - 2x transactiekosten
=
¤35+¤50-¤20 = ¤65
of
¤50+¤50-¤20 = ¤80
Ik heb het gevoel dat er iets mis gaatwat vergeet ik?
Nederlandse dividendbelasting kunt u verrekenen met uw aanslag inkomstenbelasting enquote:Op zaterdag 10 november 2012 14:30 schreef 44pje het volgende:
Dus als ik het goed begrijp (rekenvoorbeeld):
Ik koop ¤1000 Shell aandelen, hiervoor betaal ik het minimum van ¤10 aan transactiekosten.
Shell keert 5% dividend uit, ik krijg dus óf ¤35 na belasting óf ¤50 aan aandelen.
Ik verkoop Shell na een jaar met 5% koersstijging, hiervoor betaal ik weer ¤10 transactiekosten. Betaal ik belasting over de winst van de koersstijging?
Ik heb dus winst van: dividend + koersstijging - 2x transactiekosten
=
¤35+¤50-¤20 = ¤65
of
¤50+¤50-¤20 = ¤80
Ik heb het gevoel dat er iets mis gaatwat vergeet ik?
quote:Op zaterdag 10 november 2012 15:15 schreef QBay het volgende:
[..]
Volgens mij valt inkomen uit beleggingen ook gewoon onder box 1 en betaal je daar dus apart nog belasting over (percentage is afhankelijk van bedrag), echter mag je de betaalde dividendbelasting (15%) weer aftrekken bij de aangifte. Ik denk dat winst van koersstijgingen ook in box 1 valt.
Ok, dus als ik het goed begrijp: Over het dividend wordt automatisch 15% ingehouden. Bij je jaarlijkse belastingaangifte tel je het het bruto dividend op bij je inkomen, waarna je de reeds betaalde 15% verrekend.quote:Op zaterdag 10 november 2012 15:27 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Nederlandse dividendbelasting kunt u verrekenen met uw aanslag inkomstenbelasting en
premievolksverzekeringen.
Over koerswinsten betaal je geen belasting (Zogenaamde "Capital gains tax").
In Nederland hebben we Vermogensrendementsheffing van 1,2% van je totale gemiddelde vermogen over het jaar, met een vrijstelling van 21.139 euro.
Oke ik reken het voor je uit.quote:Op zaterdag 10 november 2012 14:30 schreef 44pje het volgende:
Dus als ik het goed begrijp (rekenvoorbeeld):
Ik koop ¤1000 Shell aandelen, hiervoor betaal ik het minimum van ¤10 aan transactiekosten.
Shell keert 5% dividend uit, ik krijg dus óf ¤35 na belasting óf ¤50 aan aandelen.
Ik verkoop Shell na een jaar met 5% koersstijging, hiervoor betaal ik weer ¤10 transactiekosten. Betaal ik belasting over de winst van de koersstijging?
Ik heb dus winst van: dividend + koersstijging - 2x transactiekosten
=
¤35+¤50-¤20 = ¤65
of
¤50+¤50-¤20 = ¤80
Ik heb het gevoel dat er iets mis gaatwat vergeet ik?
niks dat voeg je gewoon toe bij je totale vermogen en betaal je daar vermogensbelasting over (over je hele vermogen)quote:Op zaterdag 10 november 2012 15:49 schreef 44pje het volgende:
En wat doe je dan met die 82.50 of 72.50 bij je belastingaangifte?
Ja, ik denk dat de dollar over 5 tot 8 jaar een stuk hoger staat t.o.v. de euro.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:02 schreef debaas1992 het volgende:
[..]
Ik ben persoonlijk meer dan geïnteresseerd in de mobiele telefonie, en heb de laatste jaren android gehad waar ik toch elk jaar opnieuw zeer teleurgesteld in ben. Veel bugs teveel fragmentatie en te weinig updates van de fabrikanten. IOS vindt ik persoonlijk TE gesloten, alles via itunes enzovoort.
Heb een paar keer met windows phone kunnen spelen, en vindt het erg goed bevallen, vooral nu met windows 8 en windows phone 8 wat op 1 core is gebouwd, heb je toch echt eindelijk een kleine complete computer met office op je telefoon, en ik denk dat dit erg kan aanslaan.
Tevens investeerd Microsoft 1 MILJARD euro in windows 8 bekend maken aan het besturingssysteem, en ik denk dat nokia daar als hoofdleverancier van WP8 mooi op kan meeliften.
De koers staat gigantisch laag, en ik verwacht toch wel dat WP een behoorlijk marktaandeel kan terug winnen, en daarmee Nokia ook.
Las laatst een stuk van enkele analisten dat zelfs al zou nokia failliet gaan (wat naar mijn insziens niet gebeurd) het merknaam + patenten meer opbrengen dan de waarde van het aandeel op dit moment. Je kan dus bijna niet verliezen in mijn ogen.
Overigens vindt ik het ook mooi dat Nokia blijft innoveren in deze moeilijke tijden voor het bedrijf. Naar mijn inziens is de Lumia920 toch wel de meest innovatieve phone van het moment.
Waarom denk jij overigens aan NYSE? Verwacht je met de euro-dollar koers ook nog wat extra winst te pakken of andere motivaties?
Kan ook nog wel eens wat worden.quote:Nokia Launches NAX Cross-Platform Ad Exchange With 120 Ad Networks & Agencies, Powered By Inneractive
At the Microsoft Build developer conference in Redmond, Wash., today, Nokia announced that it is launching a cross-platform ad exchange powered by mobile app monetization exchange inneractive. Through this partnership, the Nokia Ad Exchange (NAX) will offer developers on all major mobile platforms access to more than 120 ad networks and agencies. The platform is available in over 200 countries and territories.
With the launch of NAX, Nokia will enable developers to simply and effectively monetize their apps as part of our continued focus on supporting the developers ROI to build successful businesses said Richard Kerris, Nokias VP & Head of Global Developer Relations in a canned statement today. We developed this platform, with inneractive, to put control into the hands of all developers so that they can realize the best monetization solution for their apps.
According to inneractive, NAX is the first fully expanded exchange program that delivers immediate value to developers by connecting them with a wide array of crucial partners (over 120 global demand partners) and services in one place regardless of the platform on which the app was developed. Inneractives platform gives developers manual control over the ad networks they use, as well as automatic optimization. In addition, inneractive offers a feature that allows developers to take ad revenue from one platform and re-invest it in app promotion on another platform.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |