Toch debiel voor woorden. Al vermelden sommige bioscopen wel de originele titel.
Iemand de film gezien btw?
Ik heb beide films niet gezien en ze trekken me beide totaal niet. Ik ga liever naar MIIB of The Matrix Reloaded. Yeah, baby. I'm a guy. So shoot me
Ennuh... *ie-de-reen* weet toch al hoe die film eigenlijk heet? Je kan geen blad openslaan of ze hebben het erover.
Hoeveel mensen zullen bij de naam "Stein" direct de associatie "Joods" hebben (en voor de mensen die dat idd hebben: so what??)
quote:
Op donderdag 01 augustus 2002 20:07 schreef Gellarboy het volgende:
"Ooooh nee, die Jessica is VAST Joods. Goed, we gaan dus NIET naar die film!"
quote:Maar waarom dan? Wat is er mis met die achternaam?
Op zaterdag 03 augustus 2002 01:57 schreef jesse79 het volgende:
Ik denk dat Nederlanders door die naam Stein eerder geneigd zijn te denken: "die film is niets voor mij, staat te ver van mij af".
quote:Luister, ik verzin het niet hoor. Er was hier een item over op radio2 geloof ik.
Op zaterdag 03 augustus 2002 01:57 schreef jesse79 het volgende:
Heeft dus niets met racisme te maken, maar meer met een psychologisch effect.
quote:Nou dat "kissing" in de titel is ook niet een beeeeeetje duidelijk hè
Op zaterdag 03 augustus 2002 13:50 schreef Patries86 het volgende:
In en na de 2e wereldoorlog zijn een heleboel duitse joden gevlucht naar Amerika. Daardoor is het heel normaal dat Joodse mensen in Amerika een Duitse achternaam hebben zoals dus 'Stein'. Daarom kan het gebeuren dat wanneer in dit geval de achternaam van de hoofdrolspeelster genoemd wordt ind e titel men denkt dat het gaat over de religieuze achtergrond van haar en niet over haar liefdesleven.
Kijk, dat is nou een titel dat je zegt van: "DAAR gaan we naartoe!"
Daar kan Jessica Jansen (of hoe heet dat kreng?) nog een puntje aan zuigen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |