quote:Op woensdag 16 mei 2012 12:36 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Wat mij altijd helpt is het afmaken met een kwastje. Ik doe vaak gewoon slordig de lippenstift op, en de randjes doe ik netjes met een kwastje
Ik heb er inmiddels een aantal aangeschaftquote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:21 schreef Vansschoen het volgende:
Hoi,
Ik meld me ook, ga binnenkort beginnen met de opleiding visagie.
@Miam, ik heb gehoord dat de nieuwe kwasten van de hema wel oke zijn,
en dat de oogschaduw kwasten beter zijn als de gezichtskwasten.
Maar ik heb ze zelf niet dus durf het niet met zekerheid te zeggen.
Make-up wat ze op podia/ voor grime gebruiken.quote:Op donderdag 24 mei 2012 10:58 schreef megamandy het volgende:
Wat noem je professionele make-up?
Met Backstage heb ik geen ervaring dus kan mij er niets bij voorstellen.
Niet doen! Deze bestelde ik ook toen ik begon, maar hij is waardeloos. Her pigment in de pannetjes is hard en heeft weinig kleurendieptequote:Op zondag 27 mei 2012 01:33 schreef Leonoire het volgende:
Ik denk dat dit hem wordt, lekker veel kleurtjes!!
http://www.boozyshop.nl/b(...)-palette-p-1354.html
Bedankt voor de tip nog!
Misschien ga ik mensen ook hier tegen de schenen schoppen, maar zo'n enorm palet met allemaal kleurtjes is toch meer iets wat tieners leuk vinden?quote:Op zondag 27 mei 2012 09:03 schreef An24 het volgende:
[..]
Niet doen! Deze bestelde ik ook toen ik begon, maar hij is waardeloos. Her pigment in de pannetjes is hard en heeft weinig kleurendiepte![]()
Ik zou lekker voor sleek gaan.
Als je wilt oefenen met effecten en blenden is het super handig. Als fotograaf maak ik ook mijn eigen modellen op, waardoor veel kleuren handig zijn. Verder is het inderdaad meer iets voor tieners.quote:Op zondag 27 mei 2012 09:04 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Misschien ga ik mensen ook hier tegen de schenen schoppen, maar zo'n enorm palet met allemaal kleurtjes is toch meer iets wat tieners leuk vinden?
Ja als je wat meer 'artsy' dingen er mee doet kan ik me voorstellen dat je die kleuren wil hebbenquote:Op zondag 27 mei 2012 09:13 schreef An24 het volgende:
[..]
Als je wilt oefenen met effecten en blenden is het super handig. Als fotograaf maak ik ook mijn eigen modellen op, waardoor veel kleuren handig zijn. Verder is het inderdaad meer iets voor tieners.
Ik zou deze niet nemenquote:Op zondag 27 mei 2012 01:33 schreef Leonoire het volgende:
Ik denk dat dit hem wordt, lekker veel kleurtjes!!
http://www.boozyshop.nl/b(...)-palette-p-1354.html
Bedankt voor de tip nog!
Neem de storm palette van sleek!quote:Op zondag 27 mei 2012 01:33 schreef Leonoire het volgende:
Ik denk dat dit hem wordt, lekker veel kleurtjes!!
http://www.boozyshop.nl/b(...)-palette-p-1354.html
Bedankt voor de tip nog!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
Nope. NYC heb ik overigens ook oogschaduw van en die vind ik ook crap.quote:Op zondag 27 mei 2012 18:37 schreef Vansschoen het volgende:
@BBQ-kip, haal je NYX niet in de war met NYC? NYX hoor ik erg goede verhalen over, over de oogschaduw maar de NYC vind ik zelf ook echt enorm crap.
quote:Op zondag 27 mei 2012 18:38 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik wil graag een gekleurde dagcreme (met zonnefactor) voor in de zomer, maar ik kan geen vinden in mijn huidtint. Ik had ook een BB-cream van L'oreal geprobeerd in 'light' maar die is ook nog te donker voor mij.
Bij de MAC heb ik altijd foundation in teint NC15, oftewel de lichtste.
Iemand een tip,?
volgens mij zijn daar nog geen echte (betaalbare) varianten in... de BB-creams voor westerse meiden zijn nog steeds een voor een teleurstellend qua structuur en kleur en getinte dagcremes is ook altijd wat mee mis (kleur, geur, structuur etc).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij hebben Shiseido en Lancaster wel redelijke producten, maar die zijn weer vrij duur. Daarnaast over het algemeen Aziatische merken lees ik overal, ,maar da's wel tricky qua kleuren. Vaak andere ondertonen in die producten.Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
Hmssquote:Op zondag 27 mei 2012 18:43 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
volgens mij zijn daar nog geen echte (betaalbare) varianten in... de BB-creams voor westerse meiden zijn nog steeds een voor een teleurstellend qua structuur en kleur en getinte dagcremes is ook altijd wat mee mis (kleur, geur, structuur etc).
Volgens mij hebben Shiseido en Lancaster wel redelijke producten, maar die zijn weer vrij duur. Daarnaast over het algemeen Aziatische merken lees ik overal, ,maar da's wel tricky qua kleuren. Vaak andere ondertonen in die producten.
quote:Op zondag 27 mei 2012 18:38 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik wil graag een gekleurde dagcreme (met zonnefactor) voor in de zomer, maar ik kan geen vinden in mijn huidtint. Ik had ook een BB-cream van L'oreal geprobeerd in 'light' maar die is ook nog te donker voor mij.
Bij de MAC heb ik altijd foundation in teint NC15, oftewel de lichtste.
Iemand een tip,?
Ik gebruik sinds een tijdje zelf deze:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dat is meer richting foundation dan een getinte dagcreme. Ik heb een redelijk onzuivere (maar enorm lichte) huid, en deze is ZO goedQua dekking redelijk goed, maar niet zoals foundation, lastig uit te leggen. Hij past zich een beetje aan aan de kleur van je huid, echt zo geweldig! Het goedje wat eruit komt is ietwat grijs, maar dat zie je niet terug op je gezicht als je het erop hebt gesmeerd
Je bent er wel wat geld aan kwijt, een euro of 30, en daar doe ik dan 3 maanden mee heb ik uitgerekend. Het lijkt een grote pot maar ik heb 'm een keer (met hulp van manlief) opengebroken en schijn bedriegt, tis vooral buitenkant
Magoed. Deze is SPF 25 btw.
Ik gebruik ook nog wel eens (voor eronder) een getinte dagcrčme van Estée Lauder, die vind ik zelf ook erg fijn, de Daywear Plus:
Daar zit SPF 15 in en is ook werkelijk een getinte dagcremeook erg mooi voor lichte huid, wel goed uitsmeren anders zie je het enigzins.
I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
In de hitte zoals vandaag draag ik geen gezichts make-up, enkel zonnebrandcreme (factor 50quote:Op zondag 27 mei 2012 20:17 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hmss. In de zomer smelt al mijn make-up en foundation eraf en in de zomer vind ik foundation sowieso niet zo chill. Ik zocht dus wat lichters, maar dan blijf ik voorlopig maar mengen
.
Eraf smelten hebben ze nog niet gedaan. (En vrijdag er drie uur mee gelopen in de volle zon)quote:Op zondag 27 mei 2012 23:13 schreef BBQ-kip het volgende:
Wenkbrauwen heb ik paar weekjes geleden geverfd
Chillllllll, kunnen die "strepen" er ook niet afsmelten in de zon/warmte
Dat valt mee bij mij gelukkig.quote:Op zondag 27 mei 2012 23:15 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik veeg te vaak mijn kleffe zweetgezicht af incl. wenkbrauwen
Anders gaat het zweet in mijn ogen lopen en zulks
Oh ja, hoi. Vanmorgen overwoog ik het, maar kleur genoeg van mezelf.quote:Op zondag 27 mei 2012 23:26 schreef BBQ-kip het volgende:
Blush is overigens het laatste wat ik nodig heb
Door de warmte heb ik beheurlijk rooie koontjes
Onee ik niet in de ochtend, en dan krijg ik meteen vragen of ik ziek benquote:Op zondag 27 mei 2012 23:26 schreef BBQ-kip het volgende:
Blush is overigens het laatste wat ik nodig heb
Door de warmte heb ik beheurlijk rooie koontjes
Ik kan de bronzer skippenquote:Op zondag 27 mei 2012 23:26 schreef BBQ-kip het volgende:
Blush is overigens het laatste wat ik nodig heb
Door de warmte heb ik beheurlijk rooie koontjes
met dit weer ook?quote:Op zondag 27 mei 2012 23:50 schreef megamandy het volgende:
[..]
Onee ik niet in de ochtend, en dan krijg ik meteen vragen of ik ziek ben
Ja wel als ik met de auto ergens heen gaquote:
quote:Op zondag 27 mei 2012 18:38 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik wil graag een gekleurde dagcreme (met zonnefactor) voor in de zomer, maar ik kan geen vinden in mijn huidtint. Ik had ook een BB-cream van L'oreal geprobeerd in 'light' maar die is ook nog te donker voor mij.
Bij de MAC heb ik altijd foundation in teint NC15, oftewel de lichtste.
Iemand een tip,?
In de winter gebruik ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar in de zomer wil ik meer iets wat licht is dus dan gebruik ik![]()
Die heb ik ook, maar ondanks dat het spul een kleurtje heeft heb ik niet het idee dat het op dat gebied 'niets' doet. Zou ook gek zijn omdat het maar in 1 variant te krijgen is.quote:Op maandag 28 mei 2012 20:44 schreef Sjeen het volgende:
Ik gebruik City Block van Clinique, fijn spul
Ik moet zeggen dat ik zelden foundation gebruik en de city block meer voor bescherming tegen de zon opsmeerquote:Op maandag 28 mei 2012 21:10 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Die heb ik ook, maar ondanks dat het spul een kleurtje heeft heb ik niet het idee dat het op dat gebied 'niets' doet. Zou ook gek zijn omdat het maar in 1 variant te krijgen is.
Ik gebruik het om precies die reden. Gewone zonnebrand geeft je zo'n glimhoofd. Maar vond het wel altijd raar dat het wel zo'n foundationkleurtje heeft terwijl het geen kleur lijkt af te geven.quote:Op maandag 28 mei 2012 21:12 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik zelden foundation gebruik en de city block meer voor bescherming tegen de zon opsmeer
Ik heb geen idee wat de Maybelline kost, maar ik gebruik zelf een concealer van MAC..quote:Op woensdag 30 mei 2012 20:37 schreef K.Weenie het volgende:
Weten jullie nog een goede concealer voor de zeer lichte huid? Is die van Maybelline goed? Of zijn er betere in dezelfde prijsklasse?
En dus lekker voor een andere gegaan. Over twee weken lekker uitproberen!quote:Op maandag 28 mei 2012 22:30 schreef -Trinity- het volgende:
Weet iemand of er een alternatief is voor MAC Strobe Cream? Dus een hydraterende dagcrčme met een lichte shimmer erin.
[ afbeelding ]
Ja klopt. Dan heb ik ineens weer fotografie ideeën en kan ik direct lekker los. Binnenkort maar even een nichtje als model inschakelenquote:Op zondag 10 juni 2012 18:42 schreef Sylvana het volgende:
Zo je hebt idd flink ingeslagenZitten leuke dingen tussen
Ziet er ook goed uit. Heb je voir je foundation ook een kwast? Ik merk dat je met een kwast toch ook wel mooi egaal wordt.quote:Op zondag 10 juni 2012 19:19 schreef megamandy het volgende:
Zo ik heb ook eindelijk vloeibare foundation
Eerst bij de Sephora gaan kijken, aangezien ik mijn poederfoundation van Benefit heb wilde ik eerst daar kijken voor de vloeibare foundation. Maar de lichtste kleur was toch niet mijn kleur, leek wel alsof ik ziek was en een groot verschil tussen mijn gezicht en nek
De dag daarna ben ik bij de MAC gaan kijken, super goed geholpen ze vroeg wat voor een effect ik ermee wilde bereiken etc. etc. Daarna eerst ook maar 1 helft gedaan om te laten zien qua kleur en het effect.
Om het af te maken bracht ze nog een mooie blush aan, tsja die heb ik dan ook meteen meegenomen
En de foundation beviel echt goed, durfde gewoon aan mijn gezicht te zitten en alles dus vrijdag heb ik hem gehaald + een kwast.
Buit:
MAC Pro Longwear Foundation in NC15
[ afbeelding ]
MAC Pink Tea Blush, werd schijnbaar bijna niet verkocht omdat het bij veel mensen niet te zien is. Maar het is echt een prachtige, heel natuurlijk blushJe ziet niet dat je hem op hebt, maar als je hem maar aan 1 kant opbrengt zie je het wel degelijk in je gezicht. Net alsof het van jezelf is.
[ afbeelding ]
MAC 168 Large Angled Contour Brush, ik was al op zoek naar een nieuwe kwast voor mijn blush. En toen ik dus werd opgemaakt met de foundation zei die mua dat ze ontdekt hadden dat je met deze blushkwast ook heel fijn foundation kon opbrengen. Dus sucker die ik ben heb ik dus ook deze kwast erbij gekocht
Vandaag al gebruikt voor een blush en dat werkte echt zoooo fijnNu moet ik de kwast wel goed gaan schoonhouden
[ afbeelding ]
Ik ben benieuwd, morgen ga ik oefenen om de foundation zelf op te brengen
Ja die kwast werd dus ook gebruikt om de foundation op te brengen. Dus dan ga ik het ook daarmee proberen.quote:Op zondag 10 juni 2012 20:21 schreef An24 het volgende:
[..]
Ziet er ook goed uit. Heb je voir je foundation ook een kwast? Ik merk dat je met een kwast toch ook wel mooi egaal wordt.
Top!quote:Op zondag 10 juni 2012 20:23 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja die kwast werd dus ook gebruikt om de foundation op te brengen. Dus dan ga ik het ook daarmee proberen.
Bij de Sephora werd het opgebracht met een platte foundationkwast maar dat voelde niet fijn. En anders heb ik thuis nog een kabuki om het te proberen maar ik denk dat die het dikker opbrengt dan de 168 wat ik gekocht heb.
Dank. Ik was ongeveer 160 euro kwijtquote:Op dinsdag 12 juni 2012 12:26 schreef Cheerful het volgende:
Fijn dat je zo goed geholpen bent met je foundation, megamandy!
En An24, jij hebt veel mooie producten gekocht, zeg! Daar moest je ook wel flink voor in de buidel tasten, of niet? Al die Mac-producten...
Ik had vanavond een Mylene-party, maar ik heb 'm maar afgezegd. Niet echt iets nodig.
Wat vinden jullie daarvan, van die 'thuisparty's' a la Mylene en Oriflame? En van de producten?
Ik heb ooit reinigingsgel gehad, maar die deed niks voor m'n huid. Nagellak is wel fijn. En de scrub is heerlijk!
quote:Op zondag 10 juni 2012 18:37 schreef An24 het volgende:
[..]
En dus lekker voor een andere gegaan. Over twee weken lekker uitproberen!
[ afbeelding ]
Voor de rest heb ik nog gescoord:
[ afbeelding ]
= Dynamic duo nr 1
[ afbeelding ]
= Mac Vex
[ afbeelding ]
= Mac Vanilla
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus bij deze weer voldoende om mee te oefenen voor fotoshoots![]()
Was gezellig Trinity
Hij blijft tof. Over twee weken uitproberen met de shootquote:Op dinsdag 12 juni 2012 18:38 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik heb ook de Sunbeam gescoord ennn:
[ afbeelding ]
En dan hier het resultaat van al onze inkopenquote:Op dinsdag 12 juni 2012 18:38 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik heb ook de Sunbeam gescoord ennn:
[ afbeelding ]
De foto in kleur is voorbeeld he, das Olivia Wild, gejat van internet. Freud mocht willen dat hij haar mocht fotograferenquote:Op maandag 25 juni 2012 15:17 schreef Vansschoen het volgende:
Wauw An24,
De foto in kleur vind ik echt prachtig!
Als ik 1 minpuntje mag noemen, vind ik dat op de bovenste foto het rechter oog, (had je daar wit op de waterlijn gebruikt?) wel storend dat daar tussen de iris en de zwarte lijn een stukje wit zit waardoor de vorm van het oog iets veranderd. Maar goed dat kan ook net zo zijn dat ze haar iets te veel naar boven kijkt.
verder vind ik het echt prachtig, en door het zwarte lijntje op de kleur foto komen haar ogen echt super mooi uit!
Als ik iets van feedback mag geven, dan is het dat de highlighter onder de wenkbrauw wel erg 'wit' is, hij springt er in mijn ogen iets teveel uit. Maar dat kan ook een kwestie van smaak zijnquote:Op maandag 25 juni 2012 15:35 schreef An24 het volgende:
[..]
De foto in kleur is voorbeeld he, das Olivia Wild, gejat van internet. Freud mocht willen dat hij haar mocht fotograferenDie hebben we gebruikt om te kijken hoe we het wilden aanpakken
Maar dank voor de tip!
Graag zelfs, ben ook lerende. Freud wilde in dit geval een flinke highlight, vanwege het effect voor andere foto's. Die andere zijn ook eerst gemaakt. Ik kan de volgende keer idd wel iets bijwerken.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:27 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Als ik iets van feedback mag geven, dan is het dat de highlighter onder de wenkbrauw wel erg 'wit' is, hij springt er in mijn ogen iets teveel uit. Maar dat kan ook een kwestie van smaak zijn
Ik ben ook nog steeds zo weg van mijn Naked 2 palettequote:Op dinsdag 12 juni 2012 18:38 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ik heb ook de Sunbeam gescoord ennn:
[ afbeelding ]
dit!quote:Op dinsdag 26 juni 2012 19:04 schreef _aurum_ het volgende:
Hygiene technisch is het niet echt verstandig om iemand anders zijn mascara te gebruiken.
Yup, ik zweer er inmiddels bij, voor mij geen gewone foundation meer! Het ziet er bij mij ontzettend natuurlijk uit, heb n aardig onzuivere huid, ook roodheid enzo, en dat camoufleert ie echt heul goed, het blijft ook goed zitten door de dag heenquote:Op dinsdag 26 juni 2012 21:35 schreef n0a het volgende:
Iemand hier al BB cream geprobeerd? Net wat mini's van skin79 besteld om te testen. Misschien dat dit beter bevalt dan foundation.
Geruststellendquote:Op dinsdag 26 juni 2012 21:38 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Yup, ik zweer er inmiddels bij, voor mij geen gewone foundation meer! Het ziet er bij mij ontzettend natuurlijk uit, heb n aardig onzuivere huid, ook roodheid enzo, en dat camoufleert ie echt heul goed, het blijft ook goed zitten door de dag heenSoms doe ik nog wel eens wat concealer erop maar ik merk dat een beetje meer van de BBcream erbij, als het nodig is, beter werkt.
Ben nu al bezig aan mn 2e potje (kheb de roze), en tis echt heerlijkIk gebruik iedere dag ongeveer 1 pompje en doe er dan 3 maanden mee. Het lijkt een dik en groot potje, maar er zit minder in dan het lijkt, haal 'm maar eens uit elkaar als ie bijna op is (dan haal je er ook nog aardig wat uit!)
Ik doe het inmiddels wel met mn handen op omdat de structuur vrij vettig is (maar niet te vet voor mijn vette probleemhuid), omdat kwasten schoonmaken (ik had die van Sigma) wat lastiger is. En met vingers gaat het aanbrengen net zo goed
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 21:53 schreef n0a het volgende:
[..]
Geruststellend.
Weet je hoe die van jou heet? Er zijn een aantal in roze verpakking. Waar koop jij het?
Daar heb ik ook de mini's besteldquote:Op dinsdag 26 juni 2012 21:56 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ik koop het hier, en dan de roze, dus de 'Skin 79 Hot Pink Super Plus Blemish Balm'XD
1e keer twijfelde ik of ik de oranje zou kopen, maar die is wat duurder en het enige verschil wat ik kan ontdekken is enigzins de kleur en de SPF (pink = 25, oranje = 50).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |