Ditquote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:36 schreef Tja..1986 het volgende:
Tja.. Geen vriendschappen meer met hetro mannen, dat is de enige echte oplossing.
Lulwut, troll?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:36 schreef Cigarette het volgende:
Tijdje negeren en dan weer contact opzoeken
Ja, om er nieuwe hoop in te pompen ofzo?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:36 schreef Cigarette het volgende:
Tijdje negeren en dan weer contact opzoeken
Vragen om problemen idd.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:36 schreef Cigarette het volgende:
Tijdje negeren en dan weer contact opzoeken
Valt nooit helemaal te voorkomen tenzij je voortaan alleen nog maar vrienden maakt met homoseksuele mannen. Anders is er altijd de mogelijkheid dat een vriend gevoelens voor je ontwikkelt.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:34 schreef Manonnonam het volgende:
Regelmatig kom ik voor hetzelfde dilemma te staan,
ik denk dat ik een soort van bevriend ben met een jongen,
maar dan na een tijdje blijkt dat hij me toch leuker vind dan zomaar een vriend of maatje.
En dit terwijl ik een vriend heb en dit ook duidelijk kenbaar maak naar de rest van de wereld.
Als ik erachter kom, dat dit zo is, dat een jongen me leuker vind dan dat, doordat deze bijv. zegt dat hij heel erg verliefd is op mij, weet ik niet zo goed hoe daar mee om te gaan.
Meestal ontloop ik deze dan (dat zeg ik ook), om zo geen extra verwachtingen te wekken
of verwarring the creeeren.
Ik vind jammer om niet meer met deze persoon om te gaan (een vriend/maatje te verliezen), en het doet me verdriet harten te breken.
Hoe voorkom ik dit soort situaties, dat andere jongens mij leuk vinden en ik hun harten breek?
En als er al zo'n situatie is, is er dan ook een betere manier om hiermee om te gaan?
Dat is het zeker, en een knuffel geven doe ik tegenwoordig zelfs niet meer aan een jongen, behalve binnen familie.quote:
Tadaa!quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:05 schreef Xetran het volgende:
wat is er zo moeilijk aan die jongen gewoon eerlijk de waarheid te vertellen? zo verpest je in ieder geval de vriendschap niet.
Zal niet veel helpen. Die jongen blijft nog steeds met die gevoelens zitten. Er is daarvoor geen aan-uit knop. De enige optie is dat jij het contact verbreekt totdat zijn gevoelens voor jou over zijn. Of hij moet ermee leren leven dat hij jou nooit zal krijgen. Optie een is gemakkelijker.quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:06 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Tadaa!
Al het andere zet uiteindelijk kwaad bloed. Gewoon eerlijk, open kaart spelen, toon wat ruggengraat.
Daar heb je geleik in, meestal vinden ze na het kenbaar maken het zelf ook confronterend om mij te zien, op het moment dat ik er open en eerlijk over praat, lijkt het alsof ze daar alleen maar meer waardering voor hebben, en dat helpt hem dat weer niet van zijn gevoelens af te komen. Volgens mij zal het altijd op een bepaalde manier pijnlijk zijn, daarom wil ik het ook liever voorkomen.quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:07 schreef Marx1990 het volgende:
[..]
Zal niet veel helpen. Die jongen blijft nog steeds met die gevoelens zitten. Er is daarvoor geen aan-uit knop.
Nee, dan laat je de arme jongen in een raadsel achter.. wat een bullshitquote:Op woensdag 16 mei 2012 00:07 schreef Marx1990 het volgende:
[..]
Zal niet veel helpen. Die jongen blijft nog steeds met die gevoelens zitten. Er is daarvoor geen aan-uit knop. De enige optie is dat jij het contact verbreekt totdat zijn gevoelens voor jou over zijn. Of hij moet ermee leren leven dat hij jou nooit zal krijgen. Optie een is gemakkelijker.
Ik vertel wel dat ik een vriend heb, en dat ik daar heel gelukkig mee ben.quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:10 schreef Xetran het volgende:
[..]
Nee, dan laat je de arme jongen in een raadsel achter.. wat een bullshit
Mijn bedoeling is natuurlijk dat ze dat eerst doet.quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:10 schreef Xetran het volgende:
[..]
Nee, dan laat je de arme jongen in een raadsel achter.. wat een bullshitWat verlies je er uberhaupt mee door het gewoon eerlijk te zeggen?
Ja dat doe ik ook, maar ja als hij naar me toekomt en zegt dat hij me leuk vind, kan ik hem wel vertellen over dat ik verliefd ben op mijn vriend, dus dat simpelweg niet wederzijds is. Daarna is er afstandelijkheid, en spreek ik deze persoon ook niet meer aan of i.d. zelf doet hij dat ook niet. Oftewel er wordt dan geen contact meer gemaakt. Als hij toevallig in dezelfde groep aanwezig is, ontloop ik hem of ga contact zo veel mogelijk uit de weg. Ik heb wel ooit uiteindelijk weer contact gehad met iemand die toen een andere vriendin had, omdat dat een teken is dat hij echt wel over mij heen is.quote:Op woensdag 16 mei 2012 00:15 schreef Xetran het volgende:
Je zei toch dat je ze ontliep?
Ik wil trouwens niet zeggen dat jongens niet zo zijn, want dan zal ik liegen. maar je kan het beste gewoon jezelf van de beste kant te laten zien, wellicht houd je er wél een vriendschap aan over als hij weet waar hij aan toe is en er wel fatsoenlijk mee om kan gaan.
quote:Beste Beatrijs,
Wat ik meerdere malen heb meegemaakt is dat mijn omgang met mannelijke personen door hen wordt aangezien voor meer dan vriendschap, terwijl de gedachte aan ‘meer’ niet eens in me is opgekomen. Ik (studente, 21 jaar) ben geenszins een flirterig type; ik gedraag me – net als in de vriendschappen met mijn vriendinnen – open, belangstellend en luisterend. Eigenlijk ben ik gewoon mezelf, maar klaarblijkelijk wek ik hiermee bepaalde verwachtingen. Hoe kan ik een man van meet af aan duidelijk maken dat het wat mij betreft puur vriendschappelijk is? Gewoon zeggen durf ik het niet, want dan lijkt het alsof ik er bij voorbaat vanuit ga dat ze ook meer in me zien, terwijl dat uiteraard helemaal niet bij iedereen het geval is. Maar toch vind ik het vervelend als blijkt dat iemand een heel ander idee had bij de vriendschap.
Niet verliefd
Beste Niet verliefd,
Op een zeker moment wil een vriend de verhouding op een intiemer niveau tillen, terwijl u dat niet wilt en er ook helemaal geen aanleiding toe gegeven hebt. Deze situatie komt veel voor onder tieners en twintigers, maar ook vaak nog op oudere leeftijd. Het komt niet door u of door flirterig gedrag van uw kant, het heeft helemaal niets met uw opstelling te maken. Hier spreekt de biologie.
De meeste mannen hebben een lagere drempel voor seks dan de meeste vrouwen. Voor veel vrouwen zijn gevoelens van verliefdheid een noodzakelijke voorwaarde om de stap naar seksuele intimiteit te nemen. Tenminste als het gaat om iemand, met wie nog geen gemeenschappelijke seksuele geschiedenis bestaat. Zomaar een aardige jongen die er leuk uitziet is meestal geen voldoende reden om het bed in te duiken.
Voor jongens/mannen ligt dat anders. Ze hoeven niet in vuur en vlam te staan om seks te overwegen. Als een aantrekkelijk meisje aardig tegen hen is, denken ze al snel dat er nóg leukere activiteiten mogelijk zijn dan goede gesprekken voeren over cinema verité of het vegetarisme. Uw vrienden, met wie u het graag platonisch wilt houden, proberen ook maar eens wat. Omdat ze u al wat langer kennen, is het makkelijker om bij u een versierballetje op te gooien dan om zomaar een wildvreemd meisje in een disco aan te spreken. Daar hebben ze gelijk in – dat is heel verstandig van die vrienden.
Het is geen goed idee om vanaf het begin aan een man duidelijk te maken dat ‘er niet meer in zit dan vriendschap’. Dat kunt u bovendien niet weten, want vaak genoeg slaat zo’n vonk pas over na een periode van elkaar leren kennen en leren waarderen. Dat kan ook u overkomen. Als iemand zich aan uw voeten werpt, is het voor beiden ongemakkelijk als de liefde niet wordt beantwoord. Maar dat is het risico van het spel en de meeste mannen hebben een afwijzing allang ingecalculeerd, gewend als ze eraan zijn dat hun initiatieven vaak op niets uitlopen. Het is hun goed recht om een pass te maken – hoe moeten ze anders ooit aan een geliefde komen? Het is uw goed recht om hen af te wijzen. De ene vriend zal gewond zijn en u niet meer willen zien, maar voor anderen ligt het niet zo diep en met hen kan na verloop van tijd de platonische gezelligheid worden hervat.
Dit dusquote:Op dinsdag 15 mei 2012 23:36 schreef Tja..1986 het volgende:
Tja.. Geen vriendschappen meer met hetro mannen, dat is de enige echte oplossing.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |