Waar maak je je druk om man.quote:
Wat betekent pauper?quote:
Hey Rustyquote:Op vrijdag 15 juni 2012 22:00 schreef Rusty_Nail_ het volgende:
[..]
Waar maak je je druk om man.
En inderdaad die Pizza is niet te kanen, heb hem halverwege weggesmeten, anders had ik denk ik letterlijk mijn bek verbrand.
Ik vind m lekkerquote:Op zaterdag 16 juni 2012 17:38 schreef Gummiebeer het volgende:
Dat dit nog leeft...!
Pizza inferno is overtrokken en gehypt. Het is niet te vreten, te scherp! Heeft niks met voedsel te maken. Beter hadden ze dit in WWII als marteltuig gebruikt, was het op zn plek geweest.
die ring of fire komt eerder van de smabalquote:Op zaterdag 16 juni 2012 17:34 schreef Isdatzo het volgende:
Gister myn boy drinky ook zo'n pizza voor me laten halen.. hij was behoorlijk pittig, dat zeker. Duidelijk de heetste pizza die ik naar binnen gewerkt heb (en dat zijn er nogal wat).
Maarrrr na alle horrorverhalen hier had ik er toch wel wat meer van verwacht. Hij was goed weg te krijgen, alleen de ring of fire vanochtend was wel ehhh "behoorlijk aanwezig".
Pizza was vrij lekker, zeker voor herhaling vatbaar.
Je moeder is een smabal.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 17:59 schreef Drinky het volgende:
[..]
die ring of fire komt eerder van de smabal
Mja kan ook. Tering dát spul is pas scherpquote:Op zaterdag 16 juni 2012 17:59 schreef Drinky het volgende:
[..]
die ring of fire komt eerder van de smabal
Dit typ je vanuit de WC, neem ik aan?quote:Op zondag 17 juni 2012 16:22 schreef kikoooooo het volgende:
Ik heb em gister gehad. Wat een smerige mietjes in dit topic zegErg overdreven allemaal.
Het gaat er voornamelijk om dat ie niet eetbaar is. Je kan mij niet wijsmaken dat je smaken kunt herkennen door de pepers heen. Bedoel, je kan ook overdrijven.quote:Op zondag 17 juni 2012 16:22 schreef kikoooooo het volgende:
Ik heb em gister gehad. Wat een smerige mietjes in dit topic zegErg overdreven allemaal.
Die saus is wel erg aanwezig vind ikquote:Op zondag 17 juni 2012 16:46 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Het gaat er voornamelijk om dat ie niet eetbaar is. Je kan mij niet wijsmaken dat je smaken kunt herkennen door de pepers heen. Bedoel, je kan ook overdrijven.
mwah de pepperoni is nog goed te proeven en best lekker vergeleken met de cervelaat die op meeste pizza's zit. Saus mocht wel iets beter.quote:Op zondag 17 juni 2012 16:46 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Het gaat er voornamelijk om dat ie niet eetbaar is. Je kan mij niet wijsmaken dat je smaken kunt herkennen door de pepers heen. Bedoel, je kan ook overdrijven.
Mensen die vlammetjes pittig vindenquote:Op zondag 17 juni 2012 18:50 schreef MaGNeT het volgende:
Maarja, er zijn ook mensen die vlammetjes pittig vinden.
Kun je beter een woordenboek pakken.quote:Op zondag 17 juni 2012 18:52 schreef Fabuleux het volgende:
Schei toch uit man, als je dat al heet vindt ben je niks gewend. Ik poets me tanden met die pizza's
Hij is pittig. Niet lekker pittig.quote:Op zondag 17 juni 2012 18:50 schreef MaGNeT het volgende:
Zo pittig is dat ding nu ook weer niet.
Heb er al een paar gegeten en hij is gewoon lekker pittig.
Maarja, er zijn ook mensen die vlammetjes pittig vinden.
quote:
Naga Jolokia....bin there, done that...dit ding stelt dus niks voorquote:Op maandag 18 juni 2012 05:09 schreef BlueMage het volgende:
Als je per ongeluk zo'n Surinaams madame jeanette geval in je mond steekt omdat iemand op het idee is gekomen je wijs te maken dat het "zo'n tapas hapje is" dan valt die pizza inferno altijd mee.
Hoe kun je zo wereldvreemd zijn dat je niet weet en ziet dat zoiets een peper is...quote:Op maandag 18 juni 2012 05:11 schreef thesystem het volgende:
Naga Jolokia....bin there, done that...dit ding stelt dus niks voor
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |