en dan scoort Torres nog 5 keerquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hattrickje van Robben, daarna publiekswissel voordat hij een blessure krijgt.
Niet. Mensen denken toch echt niet serieus dat Bayern op 100 % speelde he ?quote:Op zondag 13 mei 2012 09:18 schreef Leatherface het volgende:
Benieuwd in hoeverre het verlies in de bekerfinale het vertrouwen van Bayern een knauw heeft gegeven.
Dit dus. Of het zijn Dortmund supporters?quote:Op zondag 13 mei 2012 09:24 schreef TLC het volgende:
[..]
Niet. Mensen denken toch echt niet serieus dat Bayern op 100 % speelde he ?
quote:Op zondag 13 mei 2012 14:24 schreef tochweerhenk het volgende:
Inderdaad, Bayern speelde de wedstrijd expres super slecht, de aanval kwam maar weinig aan aanvallen toe. Ik heb Robben niet met topsnelheid zien lopen.
Nu hebben ze een verassingeffect op Sjelski, 5-0.
quote:Op maandag 14 mei 2012 18:53 schreef TLC het volgende:
Als Bayern wint speelt Chelsea volgend seizoen dan niet gewoon in de Europa League ?
of erger nog ; je hebt Barca in Camp Nou weten te bedwingen, verloren in een heksenketel in Munchen en dan sta je daar als multi multimiljonair op een druilerige donderdagavond in het Mandemakers stadion in fucking Waalwijkquote:
quote:Op maandag 14 mei 2012 19:33 schreef TLC het volgende:
[..]
of erger nog ; je hebt Barca in Camp Nou weten te bedwingen, verloren in een heksenketel in Munchen en dan sta je daar als multi multimiljonair op een druilerige donderdagavond in het Mandemakers stadion in fucking Waalwijk![]()
quote:Op maandag 14 mei 2012 23:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
NOS UEFA Champions Leaguefinale
Voorafgaand aan de kick-off van de finale tussen Bayern München en Chelsea op zaterdag 19 mei praat presentator Toine van Peperstraten in de Allianz Arena met Youri Mulder, die zelf als speler en trainer actief was in de Duitse Bundesliga. Jack van Gelder presenteert in Hilversum en analyseert de wedstrijd met onder meer ex-Chelseaspeler Boudewijn Zenden en Jan van Halst, de vaste NOS-analyticus. Het commentaar bij de beelden komt van Frank Snoeks. Op Radio 1 verzorgen Ronald van der Geer en Andy Houtkamp het rechtstreekse verslag in NOS Langs de Lijn (19.00-23.00 uur). Op NOS.nl en de NOS app wordt de finale live gestreamd, inclusief voor- en nabeschouwingen, en zijn de hoogtepunten snel terug te zien.
NOS UEFA Champions League finale
zaterdag 19 mei 2012
19.55-00.00 uur (Nederland 3, NOS.nl en NOS app)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |