Best vreemd dat ik niet beboet ben vorige week dan.quote:Op zondag 6 mei 2012 21:03 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Wist je dat je een boete kunt krijgen als je je schoenen op een lege stoel "laat rusten" in 't OV ?
50 euro
Ik wist wel dat ik je blij zou maken!quote:Op zondag 6 mei 2012 21:08 schreef Spaghettivreter het volgende:
Complimenten voor de TT. Ik trek er ook maar weer eentje open.
Aan de mijnen heeft al vanalles gezeten, van chemische shit naar vertrapte bonenquote:Op zondag 6 mei 2012 21:08 schreef Monopoly het volgende:
Ik heb mijn werkschoenen onder kolengruis zitten en smeer altijd
Chemische shit ?quote:Op zondag 6 mei 2012 21:09 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Aan de mijnen heeft al vanalles gezeten, van chemische shit naar vertrapte bonen
Als je leeg blikje op de grond gooit en de politie ziet dat, ga je toch ook niet zeggen; "Ja maar er is niets vies geworden want ik of iemand anders kan het zo oprapen is niets aan de hand."quote:Op zondag 6 mei 2012 21:07 schreef Smoofie het volgende:
Ja klopt, maar niet iedereen heeft vieze schoenen, dus als er de metrostoeltjes niet vuil zijn geworden, waarom dan niet laten bij een waarschuwing
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |