Niet bepaald. Met een goedkope kabel van ongeveer 50cm tussen mijn blu-ray speler en receiver had ik op 1080p regelmatig last van een verbinding die verbrak en opnieuw opgezet werd. Met 720p was er niets aan de hand, en na vervanging van de kabel gaat 1080p ook prima.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:58 schreef Rivalo het volgende:
Dat ga je echt pas merken over grote afstanden.
De kans dat je artifacts krijgt is wel zo zeer miniem...quote:Op zondag 3 juni 2012 22:35 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dat 2e is pertinent niet waar: er zit geen pariteit in het HDMI-signaal dus als er bitjes niet aankomen krijg je artifacts in je beeld.
Maar zolang je geen artifacts hebt is de goedkoopste kabel gewoon goed genoeg, en zal je beeld ook geen haar beter worden door een duurdere/betere kabel te gebruiken. En in de praktijk zijn zeker bij korte kabeltjes, de 2-euro dingen van de action ruimschoots goed genoeg.
Een leuk idee! Het wordt in ieder geval niet aanbevolen door de officiële website.quote:Op maandag 4 juni 2012 15:56 schreef Iemand91 het volgende:
Heeft iemand die de Pi al heeft al ervaring met de voeding via de USB-poorten van een TV?
Dat lijkt me namelijk handiger dan voeden via stopcontact (Zodra de TV aangaat gaat de Raspberry ook automatisch aan, als de TV uit is is de Raspberry ook uit).
De Raspberry model B verbruikt 700mA @ 5 volt; dus met 2 usb-poorten op de tv moet dat wel te leveren zijn dunkt me...
Bedoel je nou dat zij het afraden om het via de TV te voeden of bedoel je dat ze er niets over zeggen om het zo te doen? Geen van beide vind ik namelijk op de site.quote:Op maandag 4 juni 2012 18:46 schreef Blinker het volgende:
[..]
Een leuk idee! Het wordt in ieder geval niet aanbevolen door de officiële website.
http://www.raspberrypi.org/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=4350quote:Op maandag 4 juni 2012 15:56 schreef Iemand91 het volgende:
Heeft iemand die de Pi al heeft al ervaring met de voeding via de USB-poorten van een TV?
Dat lijkt me namelijk handiger dan voeden via stopcontact (Zodra de TV aangaat gaat de Raspberry ook automatisch aan, als de TV uit is is de Raspberry ook uit).
De Raspberry model B verbruikt 700mA @ 5 volt; dus met 2 usb-poorten op de tv moet dat wel te leveren zijn dunkt me...
Koop ze in ieder geval niet bij de MediaMarkt. Die toko rekent echt 3x zo hoge prijzen als webwinkels (inc opsturen). Daarnaast is het aanbod ook vrij beperkt en werken de meesten niet lekker met de Pi dacht ik.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:20 schreef DobbelSteen200 het volgende:
[..]
Als ik eens in de buurt ben in Rotterdam zal ik eens die winkel inlopen ^^ Voorlopig lukt het allemaal nog wel met een 2GB kaartjehaha
Ik dacht dat iedereen met een USB poort op z'n TV dit van plan was.quote:Op maandag 4 juni 2012 15:56 schreef Iemand91 het volgende:
Heeft iemand die de Pi al heeft al ervaring met de voeding via de USB-poorten van een TV?
Dat lijkt me namelijk handiger dan voeden via stopcontact (Zodra de TV aangaat gaat de Raspberry ook automatisch aan, als de TV uit is is de Raspberry ook uit).
De Raspberry model B verbruikt 700mA @ 5 volt; dus met 2 usb-poorten op de tv moet dat wel te leveren zijn dunkt me...
quote:Op dinsdag 5 juni 2012 12:03 schreef Quir het volgende:
[..]
Ik dacht dat iedereen met een USB poort op z'n TV dit van plan was.
Bij mij werkt het nu iigquote:Op dinsdag 5 juni 2012 12:03 schreef Quir het volgende:
[..]
Ik dacht dat iedereen met een USB poort op z'n TV dit van plan was.
quote:Op zondag 17 juni 2012 01:05 schreef Iemand91 het volgende:
Pff, krijg net een mailtje van RS over mijn plek op de wachtlijst.
Ergens in september kan ik 'm wel verwachten![]()
Ik gok (kan niet in m'n mail terug vinden, maar wel van RS dat ik geloof ik op dezelfde dag heb gedaan) dat ik op 15 april bij Farnell aangegeven dat ik op de hoogte gehouden wil worden, op 9 mei heb ik een mailtje ontvangen dat ik een pre-order kon doen (gelijk dezelfde dag gedaan).quote:Op dinsdag 19 juni 2012 14:48 schreef Brentmeister het volgende:
[..]Weet jij nog wanneer je je ongeveer aangemeld hebt?
Zit er ook al over te denken om 1 v/d 2 te annulerenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:43 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik gok (kan niet in m'n mail terug vinden, maar wel van RS dat ik geloof ik op dezelfde dag heb gedaan) dat ik op 15 april bij Farnell aangegeven dat ik op de hoogte gehouden wil worden, op 9 mei heb ik een mailtje ontvangen dat ik een pre-order kon doen (gelijk dezelfde dag gedaan).
Ik verwacht nog eerder zo'n Android stuk/board met XBMC draaiende te hebben dan een Raspberry in huis te krijgen![]()
komt toch uit UK? verwacht dan meestal wel een werkdag of 2-3quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:23 schreef RobertNL het volgende:
Zojuist een mailtje dat hij is verzonden, morgen dus binnen?!
Vanmiddag dan maar even een SD kaartje etc scoren...
dat mailtje kreeg ik na mijn trcking. Toch vandaag binnenquote:Op donderdag 21 juni 2012 16:03 schreef dirkjo het volgende:
Gisteren mailtje gekregen dat er enige vertraging is opgelopen. Moet nu nog wachten tot de eerste week van juli. En ik wacht al zo lang![]()
21 juni:quote:Unfortunately, due to unforeseen circumstances causing a delay in the supply chain, we can't send your order just yet,
volgende week krijg ik hem dus binnen, terwijl ik hem 29 februari al heb proberen te bestellenquote:Your Raspberry Pi has now been shipped from our warehouse.
Uh ja. De tijd van interesse tonen tot levertijd staat momenteel op 12 weken.quote:Op donderdag 21 juni 2012 18:22 schreef Barbapapamama het volgende:
Al bijna 2 weken geleden interesse getoond in een een rasppberry en nog steeds geen enkele reactie
Dus zal nog wel een tijdje duren voordat ik hem binnen heb...helaas
Dat is zeker geinig. Kon er geen XBMC op dan was de interesse ook véél kleiner.quote:Op donderdag 21 juni 2012 18:21 schreef shiznuts het volgende:
Hum... geen idee wat ik ermee zou moeten XMBC of hoe dat heet klinkt wel geinig.
Als je nu interesse toont (en later kunt bestellen) kun je 'm zo rond kerst een keer verwachten met wat geluk.quote:Maar eens interesse tonen. Voor nog geen -weet ik hoeveel- best geinig om mee te prutsen.
Vind ik ook, het liefst een met ethernetpoort. Kan ook goedkoop worden (worden; is nog niet zoveer maar ik heb artikelen gelezen dat ze boardjes kunnen maken (gewoon kaal, zonder behuizing) voor $15. Veel van die Android sticks/boards zijn gebaseerd op de Allwinner CPU en die is een stuk krachtiger dan de Pi.quote:Op donderdag 21 juni 2012 18:39 schreef shiznuts het volgende:
Is zo'n cheap-ass Android-stick btw niet interessanter?
Ik neem aan dat die binnen nu en niet al te lang ook aan de vloot te verkrijgen zijn.
Ze lopen in met de uitlevering, die van mij stond gepland voor de week van 9-15 juli en is er nu al.quote:Op donderdag 21 juni 2012 19:17 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dat is zeker geinig. Kon er geen XBMC op dan was de interesse ook véél kleiner.
[..]
Als je nu interesse toont (en later kunt bestellen) kun je 'm zo rond kerst een keer verwachten met wat geluk.
[..]
Vind ik ook, het liefst een met ethernetpoort. Kan ook goedkoop worden (worden; is nog niet zoveer maar ik heb artikelen gelezen dat ze boardjes kunnen maken (gewoon kaal, zonder behuizing) voor $15. Veel van die Android sticks/boards zijn gebaseerd op de Allwinner CPU en die is een stuk krachtiger dan de Pi.
Ik heb bij Farnell m'n creditcardgegevens doorgegeven en bij RS interesse getoont, maar ik verwacht die van mij niet voor september.
Hopelijk gaat de ontwikkeling van die Android spul snel door en tegen die tijd kun je misschien wel een Android gebaseerde stick met XBMC kopen. Grote kans dat ik de Pi nooit ga gebruiken maar direct weer verkoop. Dit duurt gewoon veel te lang...
Ik wacht nu alleen nog af op de ontwikkeling van XBMC op die sticks/boardjes. Zodra dat er is koop ik er een.
PM gestuurdquote:Op donderdag 21 juni 2012 20:01 schreef Beelzebufo het volgende:
Ik heb er een RasPi maar ik kom er maar niet aan toe om er écht iets mee te doen. Kan ik hier iemand interesseren?
- Raspberry Pi (van RS)
- Stekkervoeding met micro-USB
- HDMI kabel
- Kingston 8 GB classs 4 SDHC met daarop OpenElec (RasPi specifieke XBMC)
Het geheel voor 70 euro inclusief verzenden (en dan maak ik er géén winst op (nou vooruit, door de afronding iets van 10 cent)! kostendekkend, dus kom ook niet met een lager bod svp!)
Als hier geen interesse is dan gaat hij op marktplaats.
Inmiddels heb ik mijn RasPI overgedaan aan iemand anders, maar ik heb zowel RaspBMC als OpenElec geprobeerd.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 15:15 schreef RobertNL het volgende:
Wie gebruikt hem hier voor XBMC en welke versie gebruiken jullie?
OpenElec of RaspBMC?
Ok, zal later OpenElec eens proberen, heb nu RaspBMC erop gezet. Opzich zit alleen in de menu's iets vertraging, is dat bij OpenElec veel beterquote:Op vrijdag 22 juni 2012 15:56 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
Inmiddels heb ik mijn RasPI overgedaan aan iemand anders, maar ik heb zowel RaspBMC als OpenElec geprobeerd.
RaspBMC schijnt gebouwd te zijn op Ubuntu waardoor het heel veel ballast achter zich aansleept (en dat merk je met een tragere respons). OpenElec is specifiek gebouwd voor (in dit geval) de RasPi en werkt daarom sneller.
Maar op de een of andere manier doet OpenElec wél weer langer over het bootproces (is al gauw een minuut bezig met starten) als RaspBMC.
Ik kon gewoon met Paypal afrekenenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:08 schreef kovenant het volgende:
mocht iemand er nog 1 over hebben , PM plx
duurt mij allemaal te lang , en heb trouwens geen creditcard ..
Mijn huisgenoot hangt 'm gewoon aan een USB poort van zijn laptop (500mA) en dat gaat ook goed, dus dat is ruimschoots genoeg.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Wat voor adapter hebben jullie er aan hangen? Omdat in het bijgeleverde papiertje over 700mA en 1200mA wordt gesproken. Gebruik nu een 1500mA oplader, in hoeverre kan dit kwaad?
Wordt alleen een probleem als er te weinig ampère geleverd wordt. Nu gebruikt hij gewoon wat hij nodig heeft.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:33 schreef RobertNL het volgende:
Wat voor adapter hebben jullie er aan hangen? Omdat in het bijgeleverde papiertje over 700mA en 1200mA wordt gesproken. Gebruik nu een 1500mA oplader, in hoeverre kan dit kwaad?
Dit dus.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 21:10 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Wordt alleen een probleem als er te weinig ampère geleverd wordt. Nu gebruikt hij gewoon wat hij nodig heeft.
Hij is binnen hierquote:Op vrijdag 22 juni 2012 15:56 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
Inmiddels heb ik mijn RasPI overgedaan aan iemand anders, maar ik heb zowel RaspBMC als OpenElec geprobeerd.
RaspBMC schijnt gebouwd te zijn op Ubuntu waardoor het heel veel ballast achter zich aansleept (en dat merk je met een tragere respons). OpenElec is specifiek gebouwd voor (in dit geval) de RasPi en werkt daarom sneller.
Maar op de een of andere manier doet OpenElec wél weer langer over het bootproces (is al gauw een minuut bezig met starten) als RaspBMC.
Die behuizingenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 21:18 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dit dus.
Overigens mag ik mijn tweede Pi bestellen, nu bij RS Components. Zit nu naar die accessoires te kijken en die behuizingen t.w.v. 4.79 pond zien er best goed uit. Bestel die denk ik maar erbij. Wit/zwart?![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ]
EDIT: en besteld. Inclusief de zwarte behuizing. Heb er nu dus 2 in bestelling maar voor september/oktober hoef ik ze geloof ik niet te verwachten. I.i.g. niet in de zomervakantie nog ben ik bang![]()
Maar goed 2 dus; eentje voor bij de main tv beneden en een.....voor m'n broer boven?
??? Heb je de goede ingang geselecteerd ???quote:Op zaterdag 23 juni 2012 20:50 schreef Barbapapamama het volgende:
[..]
Hij is binnen hier
Ben even aan 't stoeien om HDMI werkend te krijgen... op de een of andere manier pakt ie m'n scherm niet
Uiteraard, maar het werkt inmiddels.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 22:23 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
??? Heb je de goede ingang geselecteerd ???
Houd er ook even rekening mee dat het ding wel een minuutje aan het booten is voordat er iets op het scherm verschijnt!!!
Ik ben blij dat het gelukt is!quote:Op zaterdag 23 juni 2012 22:28 schreef Barbapapamama het volgende:
[..]
Uiteraard, maar het werkt inmiddels.
Moest even de config.txt aanpassen om het werkend te krijgen!
hdmi_force_hotplug=1 erbij zetten heeft het opgelost
Je moet de prijs betalen hè als je de eerste bent!quote:Op zaterdag 23 juni 2012 22:06 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Die behuizingenDie kon ik er nog heul niet bij bestellen
Wellicht de order van RS maar even aanpassen (case erbij)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 juni 2012 22:40 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Je moet de prijs betalen hè als je de eerste bent!
Ik heb troost die van farnell is +- een maand te vroeg geleverd, dus met wat gelukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Hier de site: http://www.ovalelephant.c(...)10-chip-1gb-ddr3-ramquote:[..]
We also wanted to develop a system that has the capability of having changes made. Since the MK802 is technically an "open project" in China there isn't one place the changes can be made or one contact (that we know of) that can make these changes. So for us, this wasn't good business.
We have created (still modifying) a product coincidentally named "Oval Elephant" that has addressed the issues with the MK802 and allows changes.
And while the photos show a male HDMI port we have changed this to a female HDMI. Our first batch will have the male. The Oval Elephant is being ported for XBMC and hopefully will be the first device supporting Linaro (we are working to make this happen). Has 1GB DDR3RAM and is only powered by miniUSB. Will come with a 4 port external USB hub. We thought about including bluetooth onboard but to keep the small form factor have decided to have it use a bluetooth dongle, which will also be included in future realeases.
So while we will continue to sell the MK802 we are breaking ground with Oval Elephant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |