abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_111092727
Hoi,

Sinds 5 weken heb ik super veel contact (van vroeg tot laat) met een leuke meid die ik via het internet heb leren kennen. Maar ik heb het verpest nu denk ik en heb hulp nodig.

Wij willen allebei geen relatie maar vriendschap en een leuke tijd hebben samen, zonder verplichtingen.

Probleem is dat ik gevoelens begon te krijgen voor het contact met haar, ik wordt nooit verliefd en zeker niet zo snel maar ze doet iets bij mij waardoor ik mezelf niet meer ben. Dit kwam dan ook uit tijdens onze eerste date, waarin ik niet uit me woorden kwam ipv de grote mond die ik altijd heb. Ze heeft dus een beetje het schild gebroken wat ik om me heen had en ik kan daar niet mee overweg.

Daarna ben ik erg onzeker geworden en heb haar dit verteld;Dat ik het super leuk met haar heb maar dat ik wat tijd nodig had omdat ik merkte dat ik niet mijzelf was en me daar niet relax bij voel. Vervolgens stuur ik haar weer een mailtje waarin ik zeg dat ik toch misschien wat gevoelens heb gekregen voor haar en daarom niet mezelf ben en ik daarvan geschrokken ben.

Ben bang dat ik het nu verpest heb, ze laat niets meer van haar horen en is blijkbaar geschrokken van mijn mails.

En het klote is dat ik ook geen relatie wil en ik me totaal niet relax voel hoe ik nu ben, ik wil de oude ik weer zijn en niet het contact verliezen als ik dat al niet verloren ben.

HELP!

HELP!

[ Bericht 97% gewijzigd door Crutch op 03-05-2012 21:11:05 ]
  donderdag 3 mei 2012 @ 17:33:23 #2
291725 Premium_Quality
Natuurlijk gebrouwen
pi_111093044
Ik denk dat je haar beter kan laten gaan. Zeggen dat je onzeker bent en je niet op je gemak voelt bij haar, zeggen dat je verliefd bent over e-mail. Dat lijkt me nogal een doodsteek voor de aantrekkingskracht.

En voor de "vriendschap."

[ Bericht 8% gewijzigd door Premium_Quality op 03-05-2012 17:40:19 ]
pi_111093147
Waarom wil je uberhaupt zo'n sterke vriendschap opbouwen met het andere geslacht als je zelf geen vriendin hebt?
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_111093236
wacht af tot ze reageert lijkt me
  donderdag 3 mei 2012 @ 17:40:43 #5
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_111093375
Weet je zeker dat je geen vrouw bent? :P

En ga in ieder geval niet lopen pushen, want dan hoor je helemaal niks meer.
pi_111093497
Ik zou voor een 2nd 1st date gaan en kijken waar het schip strandt.
Ga iets LEUKS doen, waar je alle twee dubbel ligt van het lachen. (Dat weet ik trouwens ook niet zo snel te verzinnen, sry)

En idd wat Kwiwi zegt, ga niet lopen pushen.
pi_111093629
sukkel je wil gewoon wel een relatie en daarom trek je het niet. Niet huilen als een meisje maar gewoon je verlies nemen.
pi_111093700
quote:
0s.gif Op donderdag 3 mei 2012 17:46 schreef dude1960 het volgende:
sukkel je wil gewoon wel een relatie en daarom trek je het niet. Niet huilen als een meisje maar gewoon je verlies nemen.
Hard maar eerlijk, en nee ik wil geen relatie geloof me, maar vind haar wel ontzettend leuk of is dat tegenstrijdig?
pi_111093800
- opzouten -

[ Bericht 93% gewijzigd door Crutch op 03-05-2012 21:12:02 ]
pi_111094181
Een paar reacties staan je niet aan, en je haalt meteen de OP weg?

Ach, die zal zo wel weer verschijnen.
  donderdag 3 mei 2012 @ 18:02:16 #11
256666 leeell
I know you're lonely
pi_111094198
iemand de OP ?
Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
  donderdag 3 mei 2012 @ 18:03:08 #12
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_111094223
Je hebt je OP verpest, TS. Potverdorie.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_111094329
Wie maakt een TR voor een OP-recovery?
  donderdag 3 mei 2012 @ 18:07:43 #14
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_111094396
quote:
10s.gif Op donderdag 3 mei 2012 18:06 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Wie maakt een TR voor een OP-recovery?
Ik, wat een onzin dit. Er stonden toch gewoon normale reacties :{w
pi_111103381
Is dat een nieuwe trend ofzo, OP weghalen? Start dan geen topic :{w
  donderdag 3 mei 2012 @ 21:11:14 #16
118585 Crutch
Filantroop || Taalzwengel
pi_111103574
Op is terug.
Je moeder is een hamster
pi_111104165
Roepen dat je geen relatie wilt en dan "HELP!" roepen als je geen relatie krijgt :?
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_111113700
Niet bang zijn TS, de beste dingen komen voort uit het verbreiden van je comfortzone. Doe eens gek.
pi_111118017
quote:
0s.gif Op donderdag 3 mei 2012 21:11 schreef Crutch het volgende:
Op is terug.
Ah shiznat, well played Sir!

quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 00:12 schreef -Strawberry- het volgende:
Niet bang zijn TS, de beste dingen komen voort uit het verbreiden van je comfortzone. Doe eens gek.
Dank, normaliter maak ik dankbaar gebruik van dit soort kansjes en heb ik er totaal geen probleem mee, vriendschap + benefits, dit heb ik ook het liefst aangezien ik me moeilijk kan binden en daar geen behoefte aan heb. Echter ging het koppie meespelen dit keer en heb ik het maar moeten opgebiechen dat ik me niet relax voelde bij zulk intensief contact. Het voelde als een lodenlast en nu ik het gezegd heb voel ik me alweer stukken beter.

Ze pakte het trouwens erg goed op met een glimlach maar ik hou de boot nog even af en eerst voor mezelf even op een rijtje zetten wat ik hiermee wil.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ricardo85 op 04-05-2012 09:08:05 ]
pi_111118961
Als je je nu eens echt afvraagt wat dit met je doet kom je dan niet uit bij onzekerheid die altijd al in je zat?

Je hebt het over nooit verliefd worden, jezelf niet meer zijn en een schild hebben; waarom zou je een schild nodig hebben als jij je zeker voelde in het zijn van jezelf?

Je bent uit onzekerheid (iets wat in jou zit; intern) dingen buiten je (extern) onder controle willen gaan houden alsof daar veiligheid uit te halen is, alsof die dingen moeten zorgen dat jij je zeker van jezelf bent. Vroeg of laat stort dat in aangezien wat je probeert te doen onmogelijk is.

Hou op met doen alsof zij je onzeker maakt, dat kan niemand doen, dingen buiten je kunnen slechts dingen binnen jou omhoog halen, kom die onder ogen en neem daar verantwoordelijkheid voor, grote kans dat je daar een hoop uit te leren kan :)
Kijk eens om je heen en vraag je af; wat voor probleem heb je hier en nu werkelijk?
Kan iemand jou het gevoel geven dat je een boom bent? Geloof dan ook niet dat een ander je het gevoel kan geven dat je niet goed bent zoals je bent.
  vrijdag 4 mei 2012 @ 10:13:21 #21
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_111119758
Je gevoelens uiten moet je iig altijd face-to-face doen.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  vrijdag 4 mei 2012 @ 10:16:52 #22
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_111119877
Niet jezelf zijn als je verliefd ben? :')

Natuurlijk ben je dan ook jezelf! Alleen ken je die kant blijkbaar nog niet
pi_111120105
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 09:43 schreef Canillas het volgende:
Als je je nu eens echt afvraagt wat dit met je doet kom je dan niet uit bij onzekerheid die altijd al in je zat?

Je hebt het over nooit verliefd worden, jezelf niet meer zijn en een schild hebben; waarom zou je een schild nodig hebben als jij je zeker voelde in het zijn van jezelf?

Je bent uit onzekerheid (iets wat in jou zit; intern) dingen buiten je (extern) onder controle willen gaan houden alsof daar veiligheid uit te halen is, alsof die dingen moeten zorgen dat jij je zeker van jezelf bent. Vroeg of laat stort dat in aangezien wat je probeert te doen onmogelijk is.

Hou op met doen alsof zij je onzeker maakt, dat kan niemand doen, dingen buiten je kunnen slechts dingen binnen jou omhoog halen, kom die onder ogen en neem daar verantwoordelijkheid voor, grote kans dat je daar een hoop uit te leren kan :)
Uitstekende post! Waarvoor dank,

Je hebt helemaal gelijk ik loop al jaren met een defensie mechanisme om niemand toe te laten tot de "echte" ik. Ben inderdaad keihard op me bek gegaan heel wat jaartjes geleden en dan bouw je vanzelf een mechanisme op om dat tegen te gaan. Dit heeft dan ook een hele lange tijd uitstekend gewerkt, veel vrouwen zijn nou eenmaal dol op een klootzak blijkbaar.

Dat uitgerekend deze meid hier door weet te dringen heeft me de stuipen op het lijf gejaagd. Ik was dan ook totaal niet mijn oude "zelf" en dat merkte ze goed op. Ik moet inderdaad gaan nadenken wat ik hiermee moet, of dit het moment is om me weer open te stellen en of ik wellicht weer toe ben aan een echte relatie.

Of dat met deze meid zal zijn is een vraag die alleen de toekomst kan beantwoorden omdat ze vanaf het begin duidelijk is geweest dat ze dat niet wilde. Ik moet eerst op een rijtje hebben of ik hiervoor klaar ben en wat ik nu precies wil, het is een uitstekend leer moment voor mijzelf.

W.b.t. de dame in kwestie, indien zij het net zo gezellig vond als ik dan zal zij wel weer contact opnemen en toenadering zoeken. En dan zien we wel waar het schip strand.
pi_111120129
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 10:16 schreef Cue_ het volgende:
Niet jezelf zijn als je verliefd ben? :')

Natuurlijk ben je dan ook jezelf! Alleen ken je die kant blijkbaar nog niet
Klopt blijkbaar niet goed genoeg en dat werkt toch beangstigend.
pi_111120232
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 10:13 schreef PBateman1978 het volgende:
Je gevoelens uiten moet je iig altijd face-to-face doen.
Daar ben ik het opzich mee eens maar de noodzaak was er om dit toch te ventileren. Dat het via mail is gelopen is ongelukkig, leer momentje voor de volgende keer.

Het is wel een opluchting geweest om het te vertellen. Het heeft me heel veel rust gebracht.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')