Sinds ik dar programma van die Pikeys in engeland heb gezien ben ik niet zo trots meer...quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:09 schreef 100% Tukker het volgende:
Ik zou een knus zigeunerhuisje in Hongarije op de kop tikken.
[ afbeelding ]
Zoiets.
Als je ooit een keer in Belgrado onder de Savabrug kijkt is al je trots *instant* weg.quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:11 schreef Kreator het volgende:
[..]
Sinds ik dar programma van die Pikeys in engeland heb gezien ben ik niet zo trots meer...
De haarkleur klopt, maar mijn haar stond als baby toch meer zoals bij die ventquote:Op dinsdag 24 april 2012 14:12 schreef Godtje het volgende:
CL!
Wat deed je op schoot bij die man?
[ afbeelding ]
Die komt uit het oostblok, daar komen alleen maar kutmensen vandaanquote:Op dinsdag 24 april 2012 14:13 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dan kan je er vast PVV stemmen. Wilders zijn vrouw komt ook ergens uit het oosten.
jezus christusquote:Op dinsdag 24 april 2012 14:09 schreef 100% Tukker het volgende:
Ik zou een knus zigeunerhuisje in Hongarije op de kop tikken.
[ afbeelding ]
Zoiets.
True!quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:25 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die komt uit het oostblok, daar komen alleen maar kutmensen vandaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier staat nog geen hek omheen, dus het valt nog mee. Zo'n huis is pas af als er een grote poort voor staat met beelden van adelaren/leeuwen/enz.quote:
En dan van binnen compleet leegquote:Op dinsdag 24 april 2012 14:28 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Hier staat nog geen hek omheen, dus het valt nog mee. Zo'n huis is pas af als er een grote poort voor staat met beelden van adelaren/leeuwen/enz.
Ik zou echt de hele tijd van alles kwijt zijn. Dat heb ik nu al.quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:34 schreef PeuRac het volgende:
[..]
En dan van binnen compleet leeg![]()
Een keertje een reportage over gezien, mensen gebruiken maar 1 kamer, omdat ze de rest niet kunnen opwarmen enzo
Jij zou dagen lang zoek raken. Samen met MissBquote:Op dinsdag 24 april 2012 14:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zou echt de hele tijd van alles kwijt zijn. Dat heb ik nu al.
quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:40 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Jij zou dagen lang zoek raken. Samen met MissB
Truequote:Op dinsdag 24 april 2012 14:40 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Jij zou dagen lang zoek raken. Samen met MissB
We wouldquote:
Als je goed kijkt wel.quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Staan er meer dan één persoon op dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |