woohoooo ediiitquote:Op donderdag 12 april 2012 15:11 schreef Scuidward het volgende:
Dat is geen broodje maar een baguette.
Breng je wel variatie aan in de soort kaas?quote:Op donderdag 12 april 2012 15:12 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
doe ik elke dag al, maar heb soms toch nog een rotdag
Wat??? NEE!! NOOIT!!!! Het spijt me echt. Kusje?quote:Op donderdag 12 april 2012 15:14 schreef AlbertheijnFietsrijder het volgende:
ik ben allergisch voor kaas dus die tip IS EEN VUILE LEUGEN!
Tyfus TS wil je me dood hebben ofzo?! omdat ik al een rotdag heb, Kuthommo
w'at lees ik nou, in je onder signnature, kusje voor me zusje, en ik dacht dat je het wou goed maken BLIJF MET JE SMERIGE POTEN VAN ME ZUSJE AF VUILE PEDO, Hoe durf je , ze is pas 6, vuile goorlap! eerst wil je me dood hebben, met een broodje kaas, en dan ga je met je poten aan mn zusje van 6 zitten?!quote:Op donderdag 12 april 2012 15:16 schreef mega-worstje het volgende:
[..]
Wat??? NEE!! NOOIT!!!! Het spijt me echt. Kusje?
Accepteer het fucking kusje nou maar gotverdomme.quote:Op donderdag 12 april 2012 15:18 schreef AlbertheijnFietsrijder het volgende:
[..]
w'at lees ik nou, in je onder signnature, kusje voor me zusje, en ik dacht dat je het wou goed maken BLIJF MET JE SMERIGE POTEN VAN ME ZUSJE AF VUILE PEDO, Hoe durf je , ze is pas 6, vuile goorlap! eerst wil je me dood hebben, met een broodje kaas, en dan ga je met je poten aan mn zusje van 6 zitten?!
oke lopveoyu to yn knmzj wjnmk Kusjekroelquote:Op donderdag 12 april 2012 15:19 schreef mega-worstje het volgende:
[..]
Accepteer het fucking kusje nou maar gotverdomme.
quote:Op donderdag 12 april 2012 15:20 schreef AlbertheijnFietsrijder het volgende:
[..]
oke lopveoyu to yn knmzj wjnmk Kusjekroel
me neither zal me vriendin niet leuk vindenquote:
Ik zat net met een pedo op de bank en toen kwam je zusje voorbij. Zegt die pedo: 'dat was een lekker ding vroegerquote:Op donderdag 12 april 2012 15:18 schreef AlbertheijnFietsrijder het volgende:
[..]
w'at lees ik nou, in je onder signnature, kusje voor me zusje, en ik dacht dat je het wou goed maken BLIJF MET JE SMERIGE POTEN VAN ME ZUSJE AF VUILE PEDO, Hoe durf je , ze is pas 6, vuile goorlap! eerst wil je me dood hebben, met een broodje kaas, en dan ga je met je poten aan mn zusje van 6 zitten?!
HOAX FOKKER MET VRIENDINquote:Op donderdag 12 april 2012 15:22 schreef AlbertheijnFietsrijder het volgende:
[..]
me neither zal me vriendin niet leuk vinden
quote:Op donderdag 12 april 2012 15:13 schreef mega-worstje het volgende:
[..]
Breng je wel variatie aan in de soort kaas?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |