Vind het ook raar dat Buffy zo veel moeite heeft met een overwinning!quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:59 schreef Karstman het volgende:
Ook nog maar even gestemd: http://uk.eonline.com/new(...)n_final_round/307267
Ik kan me toch niet voorstellen dat Supernatural meer fans heeft dan Buffy...
Dat is tegelijkertijd ook de scene waarin Wesley zijn keel doorgesneden krijgt toch?quote:Op dinsdag 10 april 2012 14:36 schreef Steve het volgende:
Zat gister de aflevering te kijken waar Connor door Wesley gekidnapped wordt, zit er precies op het punt van de kidnapping een kras op de dvd.Geen idee hoe dat komt, ik ben daar altijd heel voorzichtig mee...
.
Dark Wesleyquote:Op dinsdag 10 april 2012 15:28 schreef Xurk het volgende:
[..]
Dat is tegelijkertijd ook de scene waarin Wesley zijn keel doorgesneden krijgt toch?En dan dat Angel hem bijna vermoordt met een kussen aan het einde van de aflevering?
Dat had ik ook heel sterk! Zal wel komen omdat je het nu meer als losse afleveringen bekijkt, terwijl je bij een rewatch toch meer op de seizoensarc gefocused bent ofzoquote:(die, ik moet toegeven, minder slecht lijkt te zijn dan ik me herinnerde als ik het via zijn weblog volg)
quote:
Ja inderdaad, ik zit hier op mijn werk (zonder geluid) te kijken en zo makkelijk gaat dat niet met dit filmpjequote:Op woensdag 18 april 2012 14:21 schreef Abby79 het volgende:
Ow, en bedankt DragonFodder, het heeft het weer eens bewezen!![]()
Fix You van Coldplay is echt geniaal om als muziek onder een clipreeks te zetten. Heb het zelf gedaan met beelden van het vrijgezellenfeest van een vriend van me, ik had hem in tranen.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:36 schreef Xurk het volgende:
[..]
[..]
Ja inderdaad, ik zit hier op mijn werk (zonder geluid) te kijken en zo makkelijk gaat dat niet met dit filmpje
Fuck, wat een serie (+seizoen) is het toch
Dat was/is bij veel topics het geval. De post is wel opgeslagen maar door de problemen van gisteravond werd het topic niet opnieuw opgebouwd.quote:Op vrijdag 20 april 2012 09:41 schreef Xurk het volgende:
Huh, in MyAT staat dat Abby79 hierin heeft gepost gisterenavond maar de laatste post is nog steeds die van DragonFodder, van eergisteren? (Zul je net zien dat als ik zo op "Invoeren" klik, het wel weer klopt zoals het in de MyAT staat)
Ik wil hem morgen gaan zienquote:Op vrijdag 20 april 2012 10:13 schreef Breuls het volgende:
Heeft iedereen Cabin al gezien? Het is een typische Buffy-achtige film.
Ah, thanks voor de opheldering!quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:13 schreef Breuls het volgende:
Dat was/is bij veel topics het geval. De post is wel opgeslagen maar door de problemen van gisteravond werd het topic niet opnieuw opgebouwd.
Nog niet, ga 'm misschien ergens in de komende weken met wat vrienden zienquote:Heeft iedereen Cabin al gezien? Het is een typische Buffy-achtige film.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |