FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2649: Zo'n derde groente naast broccoli/bloemkool
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:27
header.png
Welkom in alweer het 2647e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, echt vetleuk, maar lees wel eerst deze openingspost een keer goed door.


beantwoorden.jpg
Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten. Vetjammer.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 2750 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand tot topic 2500 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De uitslag van topic 2251 t/m 2500 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dat was het wel zo'n beetje. Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:28
Wat is dit?

7Nc8W.jpg
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:36
0AOGl.jpg
lubje25donderdag 5 april 2012 @ 16:39
Romeinse bloemkool?
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:40
quote:
2s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:39 schreef lubje25 het volgende:
Romeinse bloemkool?
Neen. Eén woord.
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 16:40
Centurion-kool?
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 16:41
Romaine?
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:40 schreef Greenpeas het volgende:
Centurion-kool?
Nee. Eén woord.

De eerste drie letters van Lubje's gok zijn juist.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:41 schreef thettes het volgende:
Romaine?
Nee.

Wel een extra letter goed.
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 16:43
Roman?
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:43 schreef Greenpeas het volgende:
Roman?
Daar moeten nog vier letters achter.
Wordt wel een gokfestijn zo.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 16:45
Heb hem opgezocht. Nooit van gehoord, en ik heb in het verleden wel op een groenteafdeling gewerkt :P

edit:
maar het is in eerste instantie geen gokvraag natuurlijk, toevallig weet net niemand hem op dit moment :)
Lucodonderdag 5 april 2012 @ 16:45
Romanelie

:')?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 16:46
Heb ook op een groenteafdeling gewerkt, maar dit verkochten we niet. :) Ziet er ook niet behoorlijk smakelijk uit zo te zien. Geef mij dan maar paarse bloemkool.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 16:46
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:46 schreef Greenpeas het volgende:
Heb ook op een groenteafdeling gewerkt, maar dit verkochten we niet. :)
Wij wel oranje bloemkool rond oranjefeesten :')
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:49
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:45 schreef thettes het volgende:
Heb hem opgezocht. Nooit van gehoord, en ik heb in het verleden wel op een groenteafdeling gewerkt :P

edit:
maar het is in eerste instantie geen gokvraag natuurlijk, toevallig weet net niemand hem op dit moment :)
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:46 schreef Greenpeas het volgende:
Heb ook op een groenteafdeling gewerkt, maar dit verkochten we niet. :) Ziet er ook niet behoorlijk smakelijk uit zo te zien. Geef mij dan maar paarse bloemkool.
Niks ten nadelen van jullie als groenteafdelingmedewerkers, maar het komt voor dat een kassajuf bij het zien van een mango zegt 'Wa's da?', of dat een bloemkool niet eens wordt herkend. :P

Maar ik denk inderdaad niet dat deze groente in het standaard assortiment van de gemiddelde supermarkt zit.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:50
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:45 schreef Luco het volgende:
Romanelie

:')?
Weer een letter extra. Nog drie te gaan.

Nieuwe vraag om 16.55.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 16:50
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:49 schreef Gillingham het volgende:

[..]

[..]

Niks ten nadelen van jullie als groenteafdelingmedewerkers, maar het komt voor dat een kassajuf bij het zien van een mango zegt 'Wa's da?', of dat een bloemkool niet eens wordt herkend. :P

Maar ik denk inderdaad niet dat deze groente in het standaard assortiment van de gemiddelde supermarkt zit.
Je moest eens weten hoeveel briefjes sommigen nodig hebben om meloensoorten uit elkaar te houden >:)
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:56
Over welke wielerwedstrijd gaat dit?

De wedstrijd kende in de loop der jaren verschillende start- en finishplaatsen. Sedert 1983 is Hoei de vaste finishplaats, alwaar de beruchte Muur van Hoei als scherprechter fungeert, omdat de aankomst boven op deze steile helling gesitueerd is.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 16:56
Waalse Pijl
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 16:57
Gent-Wevelgem?
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 16:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 16:56 schreef thettes het volgende:
Waalse Pijl
Ik zocht zojuist naar romanesco. Prachtige groente.

Stand deel 2649:
1 thettes
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 17:03
Wat is de overeenkomst tussen oa. aubergine, tomaat, bitterzoet, paprika en aardappel?
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 17:03
Nachtschade familie
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 17:03
Ze groeien allemaal aan een plant
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 17:03
Komen allemaal uit Amerika.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 17:04
Ik was al bang dat ik flauwe antwoorden ook goed moest gaan rekenen, :P maar flitspaal noemt precies wat ik zocht.

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 17:05
Wist niet dat de aardappel daar ook toe behoorde.
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 17:06
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 17:05 schreef Gillingham het volgende:
Wist niet dat de aardappel daar ook toe behoorde.
Ik wist tomaat en aardappel zeker :) .
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 17:08
Eerder op de dag was New Hampshire het antwoord op een vraag van mij.

Nu alle buurstaten van New Hampshire, Niet meer en niet minder.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 17:09
Vermont, Maine, New York, Massachussets?
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 17:09
Rhode Island, Maine, Connecticut? Die vorige vraag van je had ik goed, hier twijfel ik nogal :P
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 17:12
Rhode Island, Maine, Massachussets, New York, Vermont, Maryland
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 17:28
Maine komt overal voor en is juist.

Verder zie ik 1 keer het juiste aantal en elke juiste staat wordt genoemd.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 17:31
Vermont, Maine, New York, Connecticut?
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 17:43
Ik neem aan dat mijn antwoord niet juist is, ik ben er vandoor.
banaantjeEEdonderdag 5 april 2012 @ 17:45
c_/
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 17:56
Main, Rhode Island, New York, Massachusets?
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 17:56
3 dus
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 17:58
Massac hessets Maine Vermon?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 18:03
Massachusets, Maine, Rhode Island, Vermont?
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 18:07
Ik heb gespiekt. Het zijn er drie, en gillingham zat met zijn eerste antwoord goed in de richting
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:16
Vermont, Maine, Massachussets
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 17:58 schreef tomtomaat het volgende:
Massac hessets Maine Vermon?
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
1 tomtomaat
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:26
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 17:58 schreef tomtomaat het volgende:
Massac hessets Maine Vermon?
Dat had ik toch ook... Wel een beetje ongelukkig geschreven, maar toch...
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:28
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:26 schreef tomtomaat het volgende:

[..]

Dat had ik toch ook... Wel een beetje ongelukkig geschreven, maar toch...
Ik had jouw post niet gezien, alleen dat Thettes het afkeurde, ik zal het aanpassen.
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 18:29
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:28 schreef ß het volgende:

[..]

Ik had jouw post niet gezien, alleen dat Thettes het afkeurde, ik zal het aanpassen.
Oh inderdaad, ik las er ook overheen door de ongelukkige schrijfwijze :)
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:28 schreef ß het volgende:

[..]

Ik had jouw post niet gezien, alleen dat Thettes het afkeurde, ik zal het aanpassen.
ok, vraag komt eraan..
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:36
:X (Amsterdam, 14 februari 1943 – aldaar, 14 februari 1995) was een Nederlandse journalist, interviewer, toneelschrijver, filmacteur en televisiepresentator van Joodse afkomst. Samen met zijn ouders overleefde hij het concentratiekamp Bergen-Belsen.

Wie?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:38
Ischa Meijer?
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:38
ngxtx.jpg
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:39
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:38 schreef ß het volgende:
Ischa Meijer?
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
1 tomtomaat
1 ß

Foto was dus niet meer nodig..
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:40
0dQqU.jpg

Wie?
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 18:40
John Leerdam
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:40 schreef Michelangelo2 het volgende:
John Leerdam
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
1 tomtomaat
1 ß
1 Michelangelo2
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 18:45
NLari.png
En wie is dit dan?

Even wachten op plaatje denk ik.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:45
Eddie Murphy
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:46
Nutty Proffesor
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 18:46
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
1 tomtomaat
1 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:47
lFAQA.jpg
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:48
:D

Noem twee van de drie groepen binnen de klasse amfibieën.
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:48
kikkers
salamanders
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:48 schreef ß het volgende:
kikkers
salamanders
Weet je de derde ook?

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
1 tomtomaat
2 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:50
Dat is een oja denk ik.
Lucodonderdag 5 april 2012 @ 18:51
Krokodillen
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:51
Heel origineel (in het Nederlands tenminste), wormsalamanders.
Gillinghamdonderdag 5 april 2012 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:51 schreef Luco het volgende:
Krokodillen
Dat zijn reptielen.
Lucodonderdag 5 april 2012 @ 18:51
My bad.
ßdonderdag 5 april 2012 @ 18:57
klein oja'tje, die had ik niet geraden.

M4dax.jpg

Hoe noem je zulke dingen?
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 18:58
castagnettes
ßdonderdag 5 april 2012 @ 19:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 18:58 schreef tomtomaat het volgende:
castagnettes
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
2 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:06
:X (Doornfontein, Johannesburg, 23 maart 1932) is een voormalige Zuid-Afrikaanse voetballer, die onder meer bij SC Heracles, Olympique Marseille, Valencia CF en FC Barcelona speelde. Ook kwam hij uit voor het zwarte elftal van Zuid-Afrika. :X was de eerste buitenlandse en zwarte profvoetballer in Nederland.

Wie?
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 19:19
Humfrey Mijnals?
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:28
quote:
7s.gif Op donderdag 5 april 2012 19:19 schreef outtayourleague het volgende:
Humfrey Mijnals?
nee, dat was een surinamer...
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:36
S.M.
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 19:41
(komt binnenvallen)

shit, van dat boek van tom egbers... toch? kan niet op de naam komen...
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 19:41 schreef kwakz0r het volgende:
(komt binnenvallen)

shit, van dat boek van tom egbers... toch? kan niet op de naam komen...
klopt, De Zwarte Meteoor
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 19:44
stanley makoma? argh, echt, puntje van mijn tong...
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:46
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 19:44 schreef kwakz0r het volgende:
stanley makoma? argh, echt, puntje van mijn tong...
Ok, Steve M..... Je bent een heel eind oop weg.....

derde letter van de achternaam was ook goed...
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 19:50
ik had net eerst ook steve getypt, dus het zit echt ergens in mijn hoofd.

steve mokomo? (dat typte ik net eerst! maar die stomme natalie makoma van idols kwam er tussen in mijn hoofd)
tomtomaatdonderdag 5 april 2012 @ 19:51
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 19:50 schreef kwakz0r het volgende:
ik had net eerst ook steve getypt, dus het zit echt ergens in mijn hoofd.

steve mokomo? (dat typte ik net eerst! maar die stomme natalie makoma van idols kwam er tussen in mijn hoofd)
goed genoeg

Steve mokone

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
2 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
1 kwakz0r
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 19:54
jeuj! *O* een voetbalvraag nog wel

een vraag... om maar een beetje in de tijdgeest van deze week te blijven:

wat wordt herdacht/gebeurde er volgens de christelijke traditie op witte donderdag?

(of is dat te makkelijk?)
ßdonderdag 5 april 2012 @ 19:54
laatste avondmaal
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 19:54 schreef ß het volgende:
laatste avondmaal
jup (te makkelijk dus :P maar ik ben nieuw, ik moet nog wennen)

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
1 kwakz0r
ßdonderdag 5 april 2012 @ 19:56
Nee, niet te makkelijk, ik weet het gewoon toevallig. Maar een vraag van het juiste niveau stellen blijft lastig.
ßdonderdag 5 april 2012 @ 19:59
Wat is de naam van het huis dat in september 1596 door Willem Barentsz op Nova Zembla werd gebouwd?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:00
het behouden huis
ßdonderdag 5 april 2012 @ 20:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:00 schreef kwakz0r het volgende:
het behouden huis
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
2 kwakz0r
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:03
De lente is onderweg, maar tot Ijsheiligen is het planten van perkgoed voor de ouderwetse tuinman nog not done. Wie is naast St. Mamertus, St. Pankratius en St. Servatius de vierde Ijsheilige?
takatadonderdag 5 april 2012 @ 20:08
Gokje St Hubertus
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:11
helaas, het St gedeelte is wel goed ;) (wanneer beginnen we met hints trouwens?)
ßdonderdag 5 april 2012 @ 20:12
Dat is helemaal aan jou om te bepalen, ik doe meestal na ongeveer 10 minuten.
Baszhdonderdag 5 april 2012 @ 20:14
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:12 schreef ß het volgende:
Dat is helemaal aan jouw om te bepalen, ik doe meestal na ongeveer 10 minuten.
o|O
Ik zag het wel
ßdonderdag 5 april 2012 @ 20:14
:@
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:15
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:14 schreef Baszh het volgende:

[..]

o|O
Ik zag het wel
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:19
deze heilige komt uit Engeland en heeft veel betekend voor de verspreiding van het Christendom in West Europa.
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:19
Willibrord?
Baszhdonderdag 5 april 2012 @ 20:20
Eustachius ?
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:22
Bonifatius?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:22 schreef HilarityEnsues het volgende:
Bonifatius?
hoera!

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
2 kwakz0r
1 Hilarity Ensues
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:31
Bonifatius is toch niet zover gekomen bij zijn zendingsmissie, als ik me goed herinneren :?
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:33
quote:
7s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:31 schreef outtayourleague het volgende:
Bonifatius is toch niet zover gekomen bij zijn zendingsmissie, als ik me goed herinneren :?
Hij heeft Dokkum op de kaart gezet. Dat is al heel wat.

Het woord dat ik zoek is

- de naam van een gezelschapsspel
- een vroegere titel van de keizer van een bepaald land in Azie
- een opera uit 1885 van Arthur Sullivan
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:33
quote:
7s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:31 schreef outtayourleague het volgende:
Bonifatius is toch niet zover gekomen bij zijn zendingsmissie, als ik me goed herinneren :?
quote:
Bonifatius, ook wel Bonifacius, geboortenaam: Wynfreth (Winfried) (nabij Exeter in Zuidwest-Engeland, 672 of 675 - gedood bij Dokkum, 5 juni 754 of misschien in 755[1]) was een van de belangrijkste missionarissen en kerkhervormers in het Frankische rijk, bisschop, martelaar en heilig verklaarde. Bonifatius wordt ook de Apostel van de Duitsers genoemd. Meer nog dan missionaris was hij de inrichter van de kerkelijke structuren in het gebied van het huidige Duitsland en, wat evenzeer cruciaal is geweest, de binding daarvan aan de Heilige Stoel. Bonifatius werd zo de architect van het christelijke West-Europa, omdat hij een groot aandeel had in de grondvesting van de kerk van Rome en in de groei naar culturele eenheid van West-Europa.
Excuus voor het gebruik van Wikipedia als bron. Hij ging niet direct vanuit Engeland naar Dokkum om dood te gaan ;)
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:34
quote:
5s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:33 schreef HilarityEnsues het volgende:

[..]

Hij heeft Dokkum op de kaart gezet. Dat is al heel wat.

Het woord dat ik zoek is

- de naam van een gezelschapsspel
- een vroegere titel van de keizer van een bepaald land in Azie
- een opera uit 1885 van Arthur Sullivan

Catan?
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:34 schreef kwakz0r het volgende:
Catan?
:N
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:35
shogun
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:36
quote:
7s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:35 schreef outtayourleague het volgende:
shogun
:N Maar dat is wel het goede land.
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:38
M.....
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:39
Mogul
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:33 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

[..]

Excuus voor het gebruik van Wikipedia als bron. Hij ging niet direct vanuit Engeland naar Dokkum om dood te gaan ;)
:D dan was ik abuis, ik had wel dat idee
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:39 schreef kwakz0r het volgende:
Mogul
:N Het aantal puntjes klopt, dus zes letters. Het is een spel dat een vaste hand vereist.
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 20:41
Mikado
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 20:41
mikado
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:41 schreef Spees_Eend het volgende:
Mikado
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
2 kwakz0r
1 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 20:43
De :? is een oratorium gecomponeerd door Johann Sebastian Bach. Het is één van zijn bekendste composities en één van zijn langste. De :? vertelt het lijdens- en sterfverhaal van Jezus volgens het Evangelie volgens :? .

Wat is :?
Hi_flyerdonderdag 5 april 2012 @ 20:43
mattheus passion
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:45
of de johannes, de markus of de lucas van Bach? Hij schreef er vier :P alleen de mattheus is de langste.

shit, dat ik nou net tijdens die vraag de passion zat te kijken en te laat ben... *stampvoet*
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 20:46
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:43 schreef Hi_flyer het volgende:
mattheus passion
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
2 kwakz0r
1 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer

@kwakz0r, zoals je zelf al zegt: er is er maar 1 de langste.
Hi_flyerdonderdag 5 april 2012 @ 20:47
Al het werk van Bach is gecategoriseerd. Hoe heet deze rangschikking?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:47
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:46 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
2 kwakz0r
1 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer

@kwakz0r, zoals je zelf al zegt: er is er maar 1 de langste.
nou ja, één van zijn langste en één van de bekendste :P ik zou ook mattheus gezegd hebben als ik op tijd was, maar technisch gezien vind ik de johannes ook in t antwoord passen ;)
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:47
BWV bach werke verzeugnis
Hi_flyerdonderdag 5 april 2012 @ 20:48
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:47 schreef kwakz0r het volgende:
BWV bach werke verzeugeichnis
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
3 kwakz0r
1 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:49
:? is een acteur die recentelijk vaak in opspraak is geweest. hij is de broer van emilio estevez. wie is :?
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:52
Charlie Sheen
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 20:52 schreef HilarityEnsues het volgende:
Charlie Sheen
:Y

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
3 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 20:59
Hieronder staat een beroemd schilderij. Welke zin staat er onder het blauwe vlak? (Het staat er in het Frans, maar je mag het ook in het Nederlands zeggen.)

eTb3Q.jpg
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:00
ceci n'est pas une pipe
HilarityEnsuesdonderdag 5 april 2012 @ 21:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:00 schreef kwakz0r het volgende:
ceci n'est pas une pipe
Helemaal goed.

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
4 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:02
Wie maakte het beroemde beeld "De verwoeste stad"?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 21:05
Zadkine
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:06
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:05 schreef Greenpeas het volgende:
Zadkine
Correct!

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
4 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 21:07
Wie schreef de boeken over Winnetou?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:09
karl may
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:09 schreef kwakz0r het volgende:
karl may
:Y

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
3 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
5 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:14
oh pfff jongens. ik vind dat vragen bedenken echt moeilijk!

De :X is een snaarinstrument uit de luitfamilie en is aan het einde van de 16e eeuw ontstaan in Noord-Italië. Oorspronkelijk werd dit instrument chitarone genoemd. Het is een verlengd instrument i.v.m. langere bassnaren.

Hoe heet dit instrument?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 21:15
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:14 schreef kwakz0r het volgende:
oh pfff jongens. ik vind dat vragen bedenken echt moeilijk!
Wat nu al? Je hebt er 5 verzonnen, ik 2000 ongeveer. :P
Hi_flyerdonderdag 5 april 2012 @ 21:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:14 schreef kwakz0r het volgende:
oh pfff jongens. ik vind dat vragen bedenken echt moeilijk!

De :X is een snaarinstrument uit de luitfamilie en is aan het einde van de 16e eeuw ontstaan in Noord-Italië. Oorspronkelijk werd dit instrument chitarone genoemd. Het is een verlengd instrument i.v.m. langere bassnaren.

Hoe heet dit instrument?
Citer?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:20
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:16 schreef Hi_flyer het volgende:

[..]

Citer?
neen, helaas.

@ bèta: tsja, ik ben gewoon niet zo geoefend nog ;)
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 21:20
Banjo?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:21
:N
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:21
jullie denken iets te ver verwijderd van de luit...
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 21:22
Ukelele?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:25
het is echt bijna hetzelfde als een luit. wordt vaak in de mattheus gebruikt ipv of naast de viola da gamba.

T.....
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 21:28
Ik denk dat ik moet passen.. kan even niet op een snaarinstrument met de T komen!
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:29
Th.....
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:36
Ok, deze gaat niet komen. Ik laat hem open staan voor wie hem straks alsnog weet. Nieuwe vraag:

Wie was minister van Onderwijs Cultuur en Wetenschappen in Balkenende II en III?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 21:37
Peijs?
Hi_flyerdonderdag 5 april 2012 @ 21:39
Instrument ff opgezocht, maar had er echt nog nooooit van gehoord.
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:37 schreef ß het volgende:
Peijs?
nee, die was van verkeer en waterstaat. verkeerde provincie ook, wel aan de zelfde kant van de rivieren...
ßdonderdag 5 april 2012 @ 21:43
Maria van der Hoeven
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 21:44
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:37 schreef ß het volgende:
Peijs?
Die minister was ook een ramp. Nooit gemogen... :r :r :r :r :r
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:45
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:43 schreef ß het volgende:
Maria van der Hoeven
correct!

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
4 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
5 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
ßdonderdag 5 april 2012 @ 21:48
Welk programma is doordeweeks van 9.00 tot 10.00 op Q-music te beluisteren?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:49
het foute uur!
ßdonderdag 5 april 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:49 schreef kwakz0r het volgende:
het foute uur!
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
4 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:57
In welke stad staat dit gebouw?

9i73hz.jpg
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 21:58
Brussel?
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 21:58
Keulen
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:59
2 keer nee.
takatadonderdag 5 april 2012 @ 21:59
Florence?
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 21:59
Barcelona dan.
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 21:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:59 schreef takata het volgende:
Florence?
warm, maar de verkeerde kleur marmer...
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 21:59 schreef Michelangelo2 het volgende:
Barcelona dan.
nee, ook niet.
remcoPdonderdag 5 april 2012 @ 22:00
plaatje is weg bij mij
Spees_Eenddonderdag 5 april 2012 @ 22:01
Ik zie ook niets.
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:02
tinypic ligt eruit. moment.
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:02
Carrara?
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:03
niet spieken bij de paginabron nu dan... want niet meer verborgen...

Milano-462.jpg

nee, carrara is niet de stad, waarschijnlijk wel het marmer...
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:06
de stad ligt noordelijker dan florence
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:13
mensen, zo moeilijk issie niet, een stadin noord italië, waar een dom van wit carrara marmer staat... ze hebben er 2 zeer beroemde voetbalteams...
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:20
Milaan
thettesdonderdag 5 april 2012 @ 22:22
milaan
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:23
juist!

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
4 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
1 Takata

Kudos voor de 22.22 van thettes :+
kwakz0rdonderdag 5 april 2012 @ 22:23
ik ga slapen mensen!
Baszhdonderdag 5 april 2012 @ 22:25
Hij had 8 seconden moeten wachten
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:29
Het bestaat uit stijf opgeklopt eiwit met bessensap en veel suiker dat als dessert wordt gegeten

Wat is?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 22:29
Hangop?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 22:34
Bavarois?
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:40
Het heeft te maken met residentie stad
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 22:41
Haagse Bluf?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 22:41
haagse bluf
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 22:41
Haagse Bluf
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:44
quote:
7s.gif Op donderdag 5 april 2012 22:41 schreef outtayourleague het volgende:
Haagse Bluf?
De winnaar is outlayourleague

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
4 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
1 Takata
1 outlayourleaugue

[ Bericht 0% gewijzigd door takata op 05-04-2012 22:54:53 ]
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 22:49
De :o was een beruchte epidemie uit de jaren 1918-1919. Deze wereldwijde epidemie eiste naar schatting 20 tot 100 miljoen levens, een aantal dat het totale dodental van de Eerste Wereldoorlog ruimschoots overtreft

:o ?
takatadonderdag 5 april 2012 @ 22:50
Geen idee
ßdonderdag 5 april 2012 @ 22:50
spaanse griep
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 22:50
Spaanse Griep?
outtayourleaguedonderdag 5 april 2012 @ 22:53
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 22:50 schreef ß het volgende:
spaanse griep
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
5 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
ßdonderdag 5 april 2012 @ 22:57
.fm is het achtervoegsel voor domeinen uit welk land?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 22:58
Fillipijnen?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 22:58
Fiji-eilanden?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:00
:N
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:01
Faroer Eilanden?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:03
Ook niet, die f staat voor Federale Staten van ....
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:03
Micronesië?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:03 schreef Ofyles2 het volgende:
Micronesië?
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
5 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
1 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:06
In welke sport wordt een oche gebruikt?
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 23:13
Ochelen noemen we het hier.
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:14
quote:
2s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:13 schreef Flitspaal het volgende:
Ochelen noemen we het hier.
Is dat een synoniem voor de sport die ik zoek?
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 23:19
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:14 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Is dat een synoniem voor de sport die ik zoek?
Eerder een synoniem voor "Geen idee".
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:24
Hints: 2,369 meter lang, rechthoekig.
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:25
Flierjeleppen?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:25
Is het een voetbalgoal?
remcoPdonderdag 5 april 2012 @ 23:25
sjoelen?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:26
Drie keer :N
fluts_donderdag 5 april 2012 @ 23:28
dragracen?
fluts_donderdag 5 april 2012 @ 23:29
komma doh :P
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:31
:N
Flitspaaldonderdag 5 april 2012 @ 23:31
pool-biljart?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:32
polo?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:34
Hint: werpsport.
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:34
speerwerpen?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:37
Om 23:40 komt er een nieuwe vraag.

Speerwerpen is overigens fout...
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:37
darten, die plaat tussen het boord en waar ze vandaan gooien?
Ofyles2donderdag 5 april 2012 @ 23:39
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:37 schreef Greenpeas het volgende:
darten, die plaat tussen het boord en waar ze vandaan gooien?
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
5 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
2 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:40
Dartbord trouwens, maar ik schrijf boord voor de een of andere reden altijd met dubbel o :P
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:45
De namen van alle verschillende soorten stukken op een schaakbord, in het Engels.
fluts_donderdag 5 april 2012 @ 23:46
king rook knight pawn bishop queen
Baszhdonderdag 5 april 2012 @ 23:46
rook
queen
king
pawn
bishop
knight
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:46 schreef fluts_ het volgende:
king rook knight pawn bishop queen
Correct!

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
5 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
2 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
fluts_donderdag 5 april 2012 @ 23:50
lala.jpg

logo van?
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:50
sns
fluts_donderdag 5 april 2012 @ 23:51
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:50 schreef ß het volgende:
sns
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
6 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
2 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:56
Wie heet er Heuckeroth met zijn achternaam?
Greenpeasdonderdag 5 april 2012 @ 23:57
Gordon :')
Michelangelo2donderdag 5 april 2012 @ 23:57
Gordon
ßdonderdag 5 april 2012 @ 23:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 april 2012 23:57 schreef Greenpeas het volgende:
Gordon :')
Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
6 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
Greenpeasvrijdag 6 april 2012 @ 00:00
Mag ik van u de namen van de drie presentatoren die RTL Boulevard hebben gepresenteerd of momenteel presenteren.
fluts_vrijdag 6 april 2012 @ 00:01
umberto tan
winston gerstanovic
albert verlinde?
ßvrijdag 6 april 2012 @ 00:01
beau van erven dorens
daphne bunskoek
Greenpeasvrijdag 6 april 2012 @ 00:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:01 schreef fluts_ het volgende:
umberto tan
winston gerstanovic
albert verlinde?
Albert Verlinde is geen presentator geweest, hij is de co-presentator/sidekick.

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:01 schreef ß het volgende:
beau van erven dorens
daphne bunskoek
Deze twee zijn goed.

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
1 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
ßvrijdag 6 april 2012 @ 00:06
Welke twee mannen werden op 20 augustus 1672 vermoord?
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 00:07
De Witt en Oldebarneveld?
ßvrijdag 6 april 2012 @ 00:08
De Witt klopt. Het waren 2 broers, ik wil wel de voornamen.
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:08
De gebroeders de witt
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:08
Johan en ... willem?
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 00:09
Witte?
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:09
Dat was de With :P
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:10
Jan en Cornelis de Witt
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:11
ahja dat was het
ßvrijdag 6 april 2012 @ 00:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:10 schreef Michelangelo2 het volgende:
Jan en Cornelis de Witt
En Johan, geen Jan.

Stand deel 2649:
1 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
2 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 00:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:11 schreef thettes het volgende:
ahja dat was het
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:12
Barney McKenna is recent overleden, hij was bekend van welke groep?
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:12
Dubliners
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:13
Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
2 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:15
The Doors - The Doors
The Beatles - Sgt Pepper
Hendrix- Are You Experienced en ook nog eens het eerste album van Pink Floyd. Welk jaar?
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:16
'67
ßvrijdag 6 april 2012 @ 00:16
educated guess: 68
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:16
Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:19
Wat is reminiscentie?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:22
herbeleven?
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:22
Van het Engelse to reminisce
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:22 schreef Baszh het volgende:
herbeleven?
Je zit er erg dichtbij.
il_Tonnovrijdag 6 april 2012 @ 00:25
herinneren
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:26
terugdenken aan vroeger ?
Michelangelo2vrijdag 6 april 2012 @ 00:27
Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
1 Baszh
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:30
:? (Londen, 25 maart 1922 - Los Angeles, 4 december 2009) was een Amerikaans filosoof van Britse afkomst. Met zijn werk The Uses of Argument (1958) was :? de grondlegger van de argumentatieleer. :? was hoogleraar aan de University of Southern California.
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:30
damn 2x zelfs :')
thettesvrijdag 6 april 2012 @ 00:44
Opgezocht en shit die had ik moeten weten, nog een boek van hem gelezen.
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:45
Ik verzin wel een ander dan :P
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:50
In Azië traint men deze kevers om te :?
bMcf7.jpg
il_Tonnovrijdag 6 april 2012 @ 00:56
mosquitos verjagen?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 00:57
Dan zou wel lachen zijn, maar nee het is niet praktisch nuttig
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 01:00
In Westen doen we wel eens iets soortgelijks met hanen of honden
edit: niet echt Westen nu ik even google, maargoed

[ Bericht 15% gewijzigd door Baszh op 06-04-2012 01:06:19 ]
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:18
soort worstelen voor dieren, vechten met elkaar
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:29
quote:
2s.gif Op vrijdag 6 april 2012 02:18 schreef lubje25 het volgende:
soort worstelen voor dieren, vechten met elkaar
Nachtploeg arriveert

Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
1 Baszh
1 lubje25
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:35
Avond :W

vervolgvraagje:

Wat is :P ?
:P is de naam van een groep van mestkevers, waarvan de heilige pillendraaier de bekendste is.
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:38
scarabeeën ?
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 02:38 schreef Baszh het volgende:
scarabeeën ?
scarabee :Y

Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
2 Baszh
1 lubje25
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:44
Welke operatie voor katten komt vaak voor in Amerika maar is in Europa veelal verboden ?
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:48
couperen?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:52
Niet wat ik zoek even checken of't ook toepasselijk is
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:54
Dat kan voor medische toepassingen wel gebeuren.
Zoek iets waardoor baasjes sneller een kat als huisdier nemen
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:56
castratie?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 02:58
Nee, niet geslachtsgebonden.
Iets anders wat de kat irritant kan maken :P
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 02:59
Stembanden(heeft een kat die?) saboteren?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:00
quote:
2s.gif Op vrijdag 6 april 2012 02:59 schreef lubje25 het volgende:
Stembanden(heeft een kat die?) saboteren?
Dat doen ze wel bij honden in de USA, wat ook hier niet mag volgens mij.
Door de operatie kan de kat zich minder goed verdedigen
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:00
ik wil nog 1 keer gokken ;(
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:00
Nagels verwijderen?
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:00
okay :P
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:00
quote:
2s.gif Op vrijdag 6 april 2012 03:00 schreef lubje25 het volgende:
Nagels verwijderen?
Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
2 Baszh
2 lubje25
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:01
Best wel ernstig imo
http://en.wikipedia.org/wiki/Onychectomy
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:01
volgens mij is couperen veelal verboden in het westen. In Nederland bij honden wel in ieder geval :D
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:05
Ja voor katten dan ook wel lijkt me, maar vraag me af hoevaak dat voorkomt in Amerika, ontklauwen 1/4 katten
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:12
Wie?

222-1.jpg
Baszhvrijdag 6 april 2012 @ 03:14
dno ik ga maar eens naar bed
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:17
Groot Canadees zanger, oa bekend van Harvest en Like a hurricane
tong80vrijdag 6 april 2012 @ 03:26
Eén van m'n helden. _O_

Moest effe pissen.

Niet de jongste ;)

:P
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 03:26 schreef tong80 het volgende:
Eén van m'n helden. _O_

Moest effe pissen.

Niet de jongste ;)

:P
Ga je nog antwoord geven?
lubje25vrijdag 6 april 2012 @ 03:42
SPOILER
Neil Young natuurlijk o|O
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 05:54
*O*

Zelfs ik weet dat dat Neil Young is.
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 05:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 05:54 schreef plagvreugd het volgende:
*O*

Zelfs ik weet dat dat Neil Young is.
Da's goed natuurlijk

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 april 2012 00:30 schreef Baszh het volgende:
:? (Londen, 25 maart 1922 - Los Angeles, 4 december 2009) was een Amerikaans filosoof van Britse afkomst. Met zijn werk The Uses of Argument (1958) was :? de grondlegger van de argumentatieleer. :? was hoogleraar aan de University of Southern California.
Denk dat dit Tony Judd is overigens

Stand deel 2649:
2 thettes
1 Flitspaal
2 tomtomaat
7 ß
3 Michelangelo2
1 Gillingham
6 kwakz0r
2 Hilarity Ensues
1 Spees_Eend
1 Hi_Flyer
3 Greenpeas
1 Takata
1 outtayourleague
1 Ofyeles2
1 fluts_
2 Baszh
2 lubje25
1 plagvreugd
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:01
Oeh, er is nog iemand online! Vraag volgt.

Tony Judt (dat maakt google ervan) is niet goed trouwens.
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:02
nog een voorkeur voor een categorie?
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 06:02
neuh, ben overigens niet heel lang meer online, kwam alleen even checken en toen zag ik dat je nét antwoord had gegeven :P
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:05
Wat is een pieremachochel?
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 06:07
Dat klinkt als iets Amsterdams Bargoens, waar ik helaas niet helemaal in ben ingewijd...
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:11
Hmmm meteen een alternatief dan, want kan niet echt hints geven...

Noem twee van de drie steden van de 'Gouden Driehoek' in India.
outtayourleaguevrijdag 6 april 2012 @ 06:11
Calcutta en Bombay?
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:14
Tweemaal nee. Bombay heet trouwens tegenwoordig Mumbai en daar ben ik nu :)

Hint: de hoofdstad en de stad waar de Taj Mahal staat.
plagvreugdvrijdag 6 april 2012 @ 06:14
wordt vervolgd...