Heb ik dus met mijn King Tiger Tank, stamt nog uit de WOII dus geen last van bijtelling en geen last van files. Enige nadeel is wel dat het 3:1 rijdt.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 13:42 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ik heb zelf gewoon een M1 Abrams tank.
Zuipt wel als een malle, maar dat heb ik er voor over.
Necrofilie, Lekker hoor!quote:Op vrijdag 30 maart 2012 13:42 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
ach ze stribbeld dan iig niet meer tegen
Ik voel je pijn.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 13:43 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Heb ik dus met mijn King Tiger Tank, stamt nog uit de WOII dus geen last van bijtelling en geen last van files. Enige nadeel is wel dat het 3:1 rijdt.
Scheelt ook in parkeerbonnen, je kan dat ding neerzetten waar je wilt. Laat ze maar eens een wielklem op een tank proberen te zetten.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 13:46 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ik voel je pijn.
Er zijn natuurlijk ook grote voordelen, zoals nooit in de file te hoeven staan en genoeg laadruimte.
Inderdaad. En geen winterbanden nodigquote:Op vrijdag 30 maart 2012 13:47 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Scheelt ook in parkeerbonnen, je kan dat ding neerzetten waar je wilt. Laat ze maar eens een wielklem op een tank proberen te zetten.
What the fuckquote:Pot4toe gaat naar Kittige Katjes: FlinsJones odz: Yabbadabbadoo naar de Katmandu.
Party van 2e jaars corpsstudentes, pussy all around.quote:
Ok!quote:
Hits?quote:Op vrijdag 30 maart 2012 14:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ok!
btw waar blijven de nieuwe hits?
Hitje?quote:Op vrijdag 30 maart 2012 14:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ok!
btw waar blijven de nieuwe hits?
Dude! for real?quote:
O jaaa sheeitt. SoldMayor is nog bezig met zn teksten en zou jou nog benaderen voor een feature.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 14:09 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dude! for real?
ik heb het natuurlijk over deze badass :
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |