En vooral eentje die internationaal opereert, aangezien de foto's blijkbaar de gehele wereld over gaanquote:Op zondag 21 oktober 2012 17:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ze hebben dus niet alleen de foto's, maar ook je broodjesrecepten gejat?
Ik zou toch maar eens zo'n gespecialiseerd kantoor benaderen, het immers toch weer veel geld wat je daarvoor kunt vangen.
Ik kwam er laatst een tegen op een random Turkse foodblog (de link niet opgeslagen, jammer genoeg).quote:Op maandag 22 oktober 2012 01:02 schreef Isegrim het volgende:
Ik kom regelmatig RobinOok-foto's tegen, ook zónder dat ik erom zoek (!). Dat zegt toch wel iets...
Het zijn dan ook érg fraaie foto'squote:Op maandag 22 oktober 2012 01:02 schreef Isegrim het volgende:
Ik kom regelmatig RobinOok-foto's tegen, ook zónder dat ik erom zoek (!). Dat zegt toch wel iets...
Ik neem aan dat je bekend met TinEye en dergelijke zoekmachines? Die zoekfunctie is speciaal gemaakt om je eigen foto's terug te kunnen vinden.quote:
Dat zegt vooral ook wat over Google. Om mij onduidelijke redenen gebruikt die informatie van wat je eerder gezocht hebt om je zoekresultaten te geven die je al kent.quote:Op maandag 22 oktober 2012 01:02 schreef Isegrim het volgende:
Ik kom regelmatig RobinOok-foto's tegen, ook zónder dat ik erom zoek (!). Dat zegt toch wel iets...
Ja, maar die is minder geschikt voor het zoeken van dezelfde foto en meer gericht op 'ongeveer' resultaten.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Google kan dat tegenwoordig zelf ookAfbeelding naar je zoekvenster slepen.
Als er identieke foto's zijn, geeft hij die als eerste weerquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ja, maar die is minder geschikt voor het zoeken van dezelfde foto en meer gericht op 'ongeveer' resultaten.
Kan dat ook met Google alerts?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Google kan dat tegenwoordig zelf ookAfbeelding naar je zoekvenster slepen.
Meer in de trant van: ik ga met collega's naar een restaurant, bekijk de site en zie een foto van Robin.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:52 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bekend met TinEye en dergelijke zoekmachines? Die zoekfunctie is speciaal gemaakt om je eigen foto's terug te kunnen vinden.
[..]
Dat zegt vooral ook wat over Google. Om mij onduidelijke redenen gebruikt die informatie van wat je eerder gezocht hebt om je zoekresultaten te geven die je al kent.
http://www.steakhousegrillig.nl/quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:48 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Meer in de trant van: ik ga met collega's naar een restaurant, bekijk de site en zie een foto van Robin.
moet je dan in dat balklje nogmaals de url van je foto plakken?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:33 schreef RobinOok het volgende:
Hihihi, wel leuk dat mensen mijn foto's ook beginnen te herkennen. :-)
Ik kom ze ook veel tegen. Zomaar, zonder te zoeken.
En als je wel zoekt is het helemaal om te huilen.
Kijk, deze foto van bitterballen bijvoorbeeld
Ik weet niet of dit werkt, maar okay: klik, zo zoekt ie de foto
Of zoals ik het doe, in Firefox, zoeken op afbeeldingen, dan staat er in de zoekbalk ook een icoontje van een cameraatje, als je daarop klikt verschijnt er een ander zoekscherm waarin je dus een *.jpg link van je foto kunt plakken en dan zoekt google waar op internet die foto nog meer staat.
Ha, kijk, zie ik mijn bitterballen bij Cafe Floor. Hier in Rotterdam. Kijk,daar zou ik nog wel even langs kunnen gaan met een fatuur. :-)
http://cafefloor.nl/?menus=floormenu
Werkt 1000 keer beter dan tineye, tineye is niks.
Ik zou sowieso eens gaan documenteren wat waar staat en rekeningen gaan sturen. Bullshit dat je dit zomaar laat gebeuren.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:40 schreef Pietverdriet het volgende:
Dat je dit pikt robin, ik zou een gespecialiseerde advocaat dienstverlener de opdracht geven hier op te jagen, 1000 euro per foto, hij 50%
Dat mag jij zelf uitzoekenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:46 schreef RobinOok het volgende:
Ik hou me liever met leukere dingen bezig.
Maar als je iemand weet die op 50-50 basis facturen namens mij wil uitsturen dan hou ik me warm aanbevolen. ;-)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |