Bedanktquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:39 schreef computergirl het volgende:
http://www.diabeter.nl/insulinevliegtuig.html
Ik ben net 2 dagen terug van m'n vakantie. En heb gewoon insuline in m'n handtas zitten, ze vragen bij de tassencontrole of je nog vloeistoffen bij je hebt, en het is nog nooit een probleem geweest. Heb ook altijd een een verklaring van m'n arts bij me in m'n portomonnee dat ik diabeet ben, en daarom dus met naaldjes en insuline rondloop in m'n tas. En in m'n koffer heb ik ook nog een verklaring, want daar doe ik altijd extra naaldjes in. Dus gewoon bij je internist vragen om een verklaring. En kopieën van maken. En ik doe ook altijd bij m'n apotheek een medicijnpaspoort uitdraaien, met alle medicijnen die je gebruikt. En die dan ook in je handtas.quote:Op woensdag 30 mei 2012 18:32 schreef Sylvana het volgende:
Van de week hebben we onze vakantie geboekt, maar hoe zit dat eigenlijk met diabetesmaterialen en vliegen naar het buitenland? Kun je je injectienaalden etc gewoon meenemen (in je handbagage) of moet je dat van te voren doorgeven ofzo?
Ja das waar maar heb ook wel een tijdje gewoon goede waardes zonder hypo's gehad. En das toch fijner dan aan de hoge kant zitten. Al is er echt geen peil op te trekken, gisteren overdag steeds tussen de 10-12 en voor het slapen opeens maar 6.5. Snap dat echt niet...quote:Op vrijdag 8 juni 2012 15:42 schreef computergirl het volgende:
Toch beter dan steeds hypos, of niet?
Wel fijn dat je er verder geen last ofzo van had, een keer vergeten kan gebeuren toch.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 20:03 schreef Sylvana het volgende:
Gisteravond voor het eerst vergeten te spuiten
Ging 's avonds naar bed en vond het zo raar dat mn spullen nog in mn handtas zaten, aangezien we voor het eten boodschappen gedaan hadden. Ik in mn schriftje kijken, stond er dus gewoon niks bij "voor het avondeten" Dus ben het gewoon straalvergetenZou toch denken dat ik na een paar maanden wel gewend zou zijn eraan. Gelukkig hadden we met avondeten niet veel koolhydraten gegeten, dus mn waarde was niet heel erg hoog ofzo
En vandaag voor het eten had ik een hypo, dus na een rustige tijd weer even wat meer activiteit hier.
Nouja, tussen de 5 en 8 is goed en dan is 5 dus wel aan de lage kant. Maar vaak haalde ik die 5 de afgelopen week niet eens. Dus dan heb ik liever rond de 7, voel ik me een stuk beter bijquote:Op donderdag 28 juni 2012 20:47 schreef computergirl het volgende:
vast weer hele domme niet-diabeten opmerking van mij, maar 5 voor de maaltijd is toch prima (betere) waarde?
thuiszorgwinkel al gecheckt?quote:Op woensdag 4 juli 2012 14:52 schreef Sylvana het volgende:
Weet iemand waar je een klein koeltasje voor je insulinepennen kunt kopen
Kan alleen maar van die grote dingen vinden voor eten+drinken zeg maar.
En hebben jullie trouwens een reservemeter, of gewoon 1?
Die zien er idd handig uit! Wordt hij vergoed dan? Anders kan ik hem toch net zo makkelijk zelf via internet bestellen bij Mediq?quote:Op woensdag 4 juli 2012 15:01 schreef Ditty het volgende:
Je hebt er speciale tasjes voor van frio http://www.frio.ws/dutch/index.htm heb er zelf ook 2 van werkt heel goed. Je kan het denk ik gewoon bij de apotheek vragen of anders mee bestellen met je naalden en test stripjes dat heb ik toen gedaan.
Aha oké. Als ik nieuwe naalden of pennen nodig heb dan kan ik dat gewoon zo bij de apotheek ophalen nl, hoef ik niet te bestellen. Maar dan bestel ik dit wel gewoon via internet, heb al een handige gevonden (de Frio dubbel tas)quote:Op woensdag 4 juli 2012 15:13 schreef Ditty het volgende:
Nee wordt niet vergoed, ik bestel mijn spullen altijd via Bosman en toen heb ik dat gewoon mee besteld en daar kreeg ik een aparte rekening van.
Ik ga naar de Costa Brava in Spanje, maar zal mn dvk eens bellen danquote:Op woensdag 4 juli 2012 16:02 schreef Ditty het volgende:
Ik heb er nog 1 maar die neem ik eigenlijk nooit mee. Ik heb die toen gekregen geen idee meer hoe dat precies zat volgens mij krijg je elke 3 jaar een nieuwe ofzo. Maar daar kan ik je dus niet verder mee helpen, ik weet niet of je naar toeristische plek gaat? Want als je nood hebt en hij mocht het niet doen, is het bij toeristische plekken lijkt mij wel goed te regelen. Anders even bellen met je dvk.
Werd die extra meter vergoed of moest je die zelf betalen? En dat is idd wel een goeie, zal eens kijken welke batterijen er in die van mij zitten.quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:32 schreef Diconnected het volgende:
Ik heb een extra meter, als ik langer dan 2 weken ergens heenga neem ik m'n extra meter meeen ik zorg op vakantie dat ik altijd extra batterijen voor de meter bij me heb, ook wel zo handig
Die werd vergoed, heeft m'n dvk toen geregeld toen ik een half jaar in het buitenland ging wonen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:40 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Werd die extra meter vergoed of moest je die zelf betalen? En dat is idd wel een goeie, zal eens kijken welke batterijen er in die van mij zitten.
Oké, zal haar morgen maar gewoon eens bellen danquote:Op woensdag 4 juli 2012 22:00 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Die werd vergoed, heeft m'n dvk toen geregeld toen ik een half jaar in het buitenland ging wonen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |