Rijke Utrechters die in jaren 20 en 30 villa's en twee-onder-een-kappen wonen?quote:Op donderdag 15 maart 2012 13:40 schreef Casos het volgende:
Goh en wie zouden er in de slechtst geïsoleerde huizen wonen? En die mensen gaan we dan maar weer op kosten jagen..
quote:Op donderdag 15 maart 2012 16:30 schreef DonJames het volgende:
Juridisch volstrekt niet haalbaar. Kansloos plan. Wel erg trouwens, dat iemand het in z'n bolle kop haalt om zoiets überhaupt voor te stellen
Lees: Zo zijn de plantages makkelijker op te sporen.quote:Er wordt dit jaar in Utrecht vanuit de lucht een 'warmtescan' uitgevoerd waarmee op detailniveau is te zien welke daken veel warmte uitstralen vanwege slechte isolatie. Deze scan moet als een 'vertrekpunt' dienen om met particulieren of bedrijven te gaan praten over energiebesparende maatregelen.
TS zou eens een tijdje in Syrië moeten gaan wonenquote:Op donderdag 15 maart 2012 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Welkom in fascistenstaat Vernederland.
Helaas zijn het vooral al die studenten hier die maar op GroenLinks stemmen. Die hoeven zelf alleen maar de huur van hun studentenkamer op te hoesten en hebben verder nergens last van. De hardwerkende burgers van Utrecht worden opgezadeld met achterlijke idioten, in het zadel geholpen door mensen die hier over 2 jaar misschien niet eens meer wonen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 15:25 schreef Bolkesteijn het volgende:
Tsja, de Utrechters kiezen er zelf voor door massaal op linkse partijen te stemmen. Dan wordt parkeren een ramp, moet je de halve stad door rijden omdat alles autoluw gemaakt wordt, zit je op een kil terras en moet je ook nog eens verplicht je huis isoleren.
Tsja... En in Wassenaar zijn het de rijkelui die allemaal VVD stemmen...quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:00 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Helaas zijn het vooral al die studenten hier die maar op GroenLinks stemmen. Die hoeven zelf alleen maar de huur van hun studentenkamer op te hoesten en hebben verder nergens last van. De hardwerkende burgers van Utrecht worden opgezadeld met achterlijke idioten, in het zadel geholpen door mensen die hier over 2 jaar misschien niet eens meer wonen.
Hoe bedoel je dat?quote:Op donderdag 15 maart 2012 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
En het ergste is CO2 vermindering is milieu-vernietiging.
Dat dus. Als de energierekening maar blijft stijgen zoals ze dat nu doet, dan gaan vanzelf meer mensen verbouwen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 15:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
er is toch al een middel om isolatie aantrekkelijk te maken? De energierekening
Eerst mag je niet zelf uitmaken of je je woning inefficient wil verlichten of niet en nu dit weer.
Ik geef Lambiekje gelijk. Dit deugt niet.
Zegt ze er ook bij waar de warmtescans dan wel voor gebruikt gaan worden?quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:49 schreef Nielsch het volgende:
Mirjam de Rijk twittert net dat ik mijn huis niet beter hoef te isoleren als ik dat niet wil. Chill, opgelost.
ik heb het haar gevraagd...quote:Op donderdag 15 maart 2012 20:09 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Zegt ze er ook bij waar de warmtescans dan wel voor gebruikt gaan worden?
Ze zegt het wel op vriendelijke toon.quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:49 schreef Nielsch het volgende:
Mirjam de Rijk twittert net dat ik mijn huis niet beter hoef te isoleren als ik dat niet wil. Chill, opgelost.
Lol, dat was ook mijn eerste gedachte .. alle zolderkamertjes zijn nu in beeld, ben benieuwd wanneer de invallen komenquote:Op donderdag 15 maart 2012 17:22 schreef Specularium het volgende:
[..]
Lees: Zo zijn de plantages makkelijker op te sporen.
Natuurlijk is isoleren goed. Maar het moet toch niet zo zijn dat de politiek dwingeland speelt en dat tientallen duizenden gezinnen voor duizenden en duizenden euro's op kosten wordt gejaagd. Met een verzinsel wat effectief nul zal zijn.quote:Op donderdag 15 maart 2012 13:01 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Hoewel ik niet voor verplichting ben, kan je wel je energie-rekening halveren door goed te isoleren en een fatsoenlijke CV ketel te installeren.
Maar wij kunnen het niet af-/opkopen zoals de échte verspillers van grote bedrijven dat wel kunnen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 16:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
straks wordt het strafbaar om meer dan zoveel energie per jaar op te nemen.. Nou de spionagemeters en - kastje er nog doordrukken en we zijn rond..
Anders kunnen bomen en planten amper leven. Wat resulteert in minder zuurstof. Ergo CO2-beleid is een verkapt Agenda 21 beleid.quote:
Inderdaad,die betalen een capaciteitstarief, dus niet hoeveel ze daadwerkelijk gebruiken, maar over de capaciteit van hun aansluitingquote:Op vrijdag 16 maart 2012 07:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar wij kunnen het niet af-/opkopen zoals de échte verspillers van grote bedrijven dat wel kunnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |