Neuh, ik ben niet voor Groningen.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:17 schreef JamFlava het volgende:
En over een paar weken sluit je weer aan in de polonaise als ze het wel goed doen?
Dat denk ik ook. Opvallend dat ze daar dan opeens wel goed presteren.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:25 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Zonder die 3-0 tegen PSV was hij al weg geweest.
PSV maakt iets los in de mensen, zoals wanneer het machtige Ajax op bezoek komt?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Opvallend dat ze daar dan opeens wel goed presteren.
Blijkbaar. Schandalig eigenlijk.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:33 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
PSV maakt iets los in de mensen, zoals wanneer het machtige Ajax op bezoek komt?
Nee natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:17 schreef JamFlava het volgende:
En over een paar weken sluit je weer aan in de polonaise als ze het wel goed doen?
Je vergeet de belangrijkste spil van vorig jaar: Andreas Granqvist. Dit was degene die er voor zorgde dat Pieter zijn tactische beperkingen verhuld werden, door als leider in het veld iedereen op de juiste positie te zetten. Dit seizoen is Kwakman gehaald, maar die faalt volledig als ie niet geblesseerd is. Tja, en Pieter, die lijkt me niet in staat dit team nog te motiveren. Einde verhaal wat mij betreft. Of zou hij met het "Richten op de play-offs" de 16e plaats bedoelen? Dan heeft ie nog een grote kans zijn doelstelling te halen...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:16 schreef bianconeri het volgende:
Huistra sowieso ontslagen worden!
Die bakt er echt totaal niets van al vanaf het begin.
Vorig jaar ging het door het super duo links(Stenman-Tadic) en de intikker spits Matavz gewoon erg goed. Maar wat Huistra er van weet te maken is gewoon 10x niets.
Ron Jans? Sowieso beter dan Huistra maar of we daar nou blij mee moeten zijn als we echt die ene stap omhoog nog willen.
Dat een hele wedstrijd van Groningen aantrekkelijk is geweest is jaren geleden.quote:Op zondag 11 maart 2012 08:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ontslagen, dat weet ik niet, maar het is behoorlijk lang geleden sinds het spel van FCG echt aantrekkelijk is geweest.
Ach ja natuurlijk. Domweg alweer vergeten.quote:Op zondag 11 maart 2012 00:06 schreef DaBeetle het volgende:
Je vergeet de belangrijkste spil van vorig jaar: Andreas Granqvist.
Verliezen bij Excelsior.quote:Op zondag 18 maart 2012 21:34 schreef GGMM het volgende:
Nijland geeft aan dat er fans de spelers/trainer van FC Groningen hebben opgewacht nu op 90 minutes.
En Nijland zegt "ik zou niet weten waarom Huistra het seizoen niet zou afmaken". Dus die zal er volgende week wel uitliggen.
quote:Op zondag 11 maart 2012 08:08 schreef ikweethetookniet het volgende:
Wat ze missen is Dailey Blind in de verdiging
Voor de arrogante ajacieden hierquote:Op zondag 11 maart 2012 08:09 schreef johannes_vermeer het volgende:
Daley mag terugkomen naar Groningen dat is meer zijn niveau, want bij Ajax ligt zijn niveau niet.
Waarvoor dan?quote:
Spoor jij wel?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |