Dat heb ik niet bij mijn apps... moest alles opnieuw installeren.quote:Op woensdag 11 juli 2012 15:28 schreef Catch22- het volgende:
gaat zelfs automatisch. Ook je apps (uit de playstore iig) worden automatisch opnieuw geinstalleerd
Ah ok, dat is mooi.quote:Op woensdag 11 juli 2012 15:29 schreef Catch22- het volgende:
nou niet meer als het goed is. Is sinds ICS
Ach als de nieuw software snel uitkomt is het probleem ook wel opgelost denk ikquote:Op woensdag 11 juli 2012 15:31 schreef Catch22- het volgende:
Je zou naar een samsung servicepoint kunnen gaan, daar kunnen ze je software er wel opnieuw overheen draaien, dan zouden je problemen opgelost moeten zijn
dat ga ik dan ook maar proberen, wat een kut update. Ik heb zoveel last van chrashes en lege batterij.. daar wil ik van af.quote:Op woensdag 11 juli 2012 15:14 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Naar fabriekssettings.
Moest alles weer opnieuw installeren.
Helaas hadden meer mensen er last van en was ik niet de enige.
Ik kon daardoor ook makkelijk de oplossing zoeken van mensen die hetzelfde hadden.
Maar goed dat is allang opgelost... maar ik helaas wel meerdere crashes dan voorheen.
Achteraf had ik m misschien niet moeten updaten als ik dit allemaal van tevoren wist, marja dat is achteraf praten.
Alles backuppen enz.quote:Op woensdag 11 juli 2012 22:55 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
dat ga ik dan ook maar proberen, wat een kut update. Ik heb zoveel last van chrashes en lege batterij.. daar wil ik van af.
oke dankje, smsjes en telefoonnummers ga ik even backuppen dan.quote:Op donderdag 12 juli 2012 00:00 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Alles backuppen enz.
Want je bent echt alles kwijt, behalve de update en de back ups.
Kan je niet in een x gewoon backuppen? of moet je echt 1 voor een als google contact op slaan?quote:Op donderdag 12 juli 2012 11:42 schreef Catch22- het volgende:
Ik zou even alles backuppen (beste is om alle contacten als Google contact op te slaan) en dan naar een Samsungservicecenter te gaan en te vragen of ze een verse softwareversie op je telefoon willen zetten, werkt beter dan een factory reset.
Ik heb het gisteren gedaan. Via Kies kan je al je telefoonnummers, belgeschiedenis, fotos, videos, muziek ed opslaan, maar niet je instellingen vd telefoon zelf, Wifi-wachtwoorden ed en vooral: je apps. Om die op te slaan moet je het eerst opslaan op de google-servers (kan bij instellingen, back up en terugzetten).quote:Op donderdag 12 juli 2012 11:46 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
Kan je niet in een x gewoon backuppen? of moet je echt 1 voor een als google contact op slaan?
Kunnen die dat snel doen dan of ben je je telefoon dan even kwijt? Waar zitten die dan
Nee de update blijft.quote:Op donderdag 12 juli 2012 11:38 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
oke dankje, smsjes en telefoonnummers ga ik even backuppen dan.maar je komt dan zeker te weten terug naar de oude update?
Ik merk iig een enorm batterijverschil (ten gunste) sinds die factory reset.quote:Op donderdag 12 juli 2012 13:38 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Nee de update blijft.
Tenminste wat ik heb gedaan.
Maar zorgt niet meer voor die problemen die je nu hebt.
Precies.quote:Op donderdag 12 juli 2012 13:45 schreef Catch22- het volgende:
De "update" is prima, alleen kan er wat misgaan bij het updaten waardoor het kut loop. De software an sich is goed, de updateprocedure alleen niet.
en nu 13% in 7 uur, dus dat is prima.quote:Op donderdag 12 juli 2012 13:46 schreef Catch22- het volgende:
idle verbruik is sowieso beter.
Nu 12% verbruikt in 5 uur. Heb er weinig mee gedaan, buiten 15 minuten muziek luisteren op de fiets.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |