Na de update naar ICS was m'n accu 's avonds om 20:00 bijna leeg, als ik hem 's ochtends om 8:30 van de later haalde. Bij intensief gebruik was hij soms al leeg voor ik thuis was.
Zwaar teleurgesteld... Verschillende software verwijderd, accu eruit gehad, etc...
Gisterenavond toch maar "standaardgegevens herstellen" uitgevoerd, na 5 minuten was de telefoon weer "maagdelijk" en haalde Google back-up netjes de instellingen, contacten en applicaties weer voor me binnen die er op stonden.
Vandaag om 8:35 van de lader gehaald, zojuist gekeken: accu stond nog op 77%

Blijkbaar tóch een programma dat onder ICS, na de update, niet helemaal meer netjes afsloot zoals het hoorde. En dat terwijl ik zelfs bij taakbeheer alles afsloot en het 0,0 resultaat had.
Ik ben nu echter weer zéér tevreden

Heb het idee dat ICS nog zuiniger met de accu is dan de oude Android versie. En ik heb energie-beheer nog niet eens ingeschakeld.