Maar 7 concerten in Europa dus, voor dit jaar iig. Volgens de officiele website komt The Boss in 2003 terug voor een uitgebreidere tour door Europa.
quote:Fan is een groot woord, maar de man heeft vroeger wel mooie platen opgenomen. Maar goed: ik zie al aankomen dat een concertkaartje wel weer peperduur zal zijn, en zo langzamerhand heb ik dat voor geen enkele artiest meer over, hoe goed hij of zij ook mag zijn.
Op dinsdag 23 juli 2002 20:02 schreef calvobbes het volgende:
Zijn er geen Bruce Springsteen fans op Fok! ?
Het beton stortte in.
quote:Euhm, vorige keer ('99 toch?) was ie ook in het Gelredome en ook met de E-street band..
Nog niet officieel maar wel goed mogelijk, Bruce Springsteen en dit keer met de E-Street band in het Arnhemse Gelredome.
quote:Ja idd in Gelredome, 2 keer zelfs. Maar toch niet met E-Street? Ze roepen nu juist zo vaak dat Bruce nu wel met E-Street op gaat treden.... Hmmmm ik ga eens zoeken
Op woensdag 24 juli 2002 08:58 schreef BrakkeAap het volgende:Euhm, vorige keer ('99 toch?) was ie ook in het Gelredome en ook met de E-street band..
Was echt vet! Wil zeker nog een keer
Edit: Idd, E-Street band was er toen ook bij!
[Dit bericht is gewijzigd door calvobbes op 24-07-2002 09:10]
Volgens mij was die tour van 1999 ook voor het eerst sinds lange tijd dat Bruce en de E-Streetband weer samen optraden..
enniewee, ik ben heel benieuwd. Zijn er toevallig al wat nieuwe nummers op internet te vinden?
quote:Op z'n officiele site staat dat die in Oktober voor maar een paar concerten naar Europa komt. In 2003 komt die een stuk uitgebreider naar europa
Op woensdag 24 juli 2002 21:26 schreef snellejelle het volgende:
Volgens TT372 komt 'ie pas in 2003 naar europa... maar dat zal wel van zijn eigen officiële site afkome.... we'll see!
edit: ik zie het staan op HiTTekst:
quote:Klopt echt geen reet van dus, hebben het maar half gelezen of zo. Wat ik al zei al komt dus van de offciele site en daar staat ook op dat de tour eindigt in de zomer van 2003 in de VS. Dus zeker niet dat ze pas Oktober 2003 naar Europa komen
Naar aanleiding van het nieuwe album The Rising gaan Bruce Springsteen & The E-Street Band op wereldtournee. The Boss geeft vanaf augustus 46 concerten in de VS.De verwachting is dat hij volgend jaar oktober een aantal concerten zal geven in Europa.
quote:Nu nog aan kaarten zien te komen terwijl ik dan in het buitenland zit
Zorg ervoor dat je op zaterdag 31 augustus op tijd bij één van de
voorverkoopadressen aanwezig bent, want dan begint om 10.00 uur de
voorverkoop voor het eenmalig concert dat Bruce Springsteen and The
E-Street band op dinsdag 22 oktober aanstaande geven in de Rotterdamse
Ahoy'.The Boss zien, is The Boss geloven!
Bruce Springsteen and The E-Street band
Dinsdag 22 oktober 2002
Ahoy' - Rotterdam
Aanvang: 20.00 uur
Entree: wordt binnenkort bekend gemaakt op http://www.mojo.nlKaartverkoop begint zaterdag 31 augustus
Zaterdag start dus de vvk en maximaal 2 kaarten per persoon!!!
quote:Nope! heb 200 keer (niet overdreven) op de repeat-knop van de ISDN-bedrijfstelefooncentrale gedrukt (bellen naar ticketservice), maar het mocht niet baten. Van mensen die naar het postkantoor waren hoorde ik dat zelfs de mensen die al vanaf 4 uur 's nachts lagen mis grepen! (de eersten lagen er gisteravond voor 9 uur al
Op zaterdag 31 augustus 2002 15:07 schreef calvobbes het volgende:
En heeft er iemand kaartjes?!?!?!
Maar ff wat anders: alle media verkondigen dat de eerste keer sinds 10 jaar is dat Bruce met de E-street band rondtourt. Waarom heb ik 'm dan een paar jaar terug in Gelredome gezien; dat was toch de E-street band erbij.
Fout persberichtje ofzo?
quote:Half fout, tour was idd met E-Street, maar The Rising is het eerste ALBUM met E-Street in 10 jaar!
Op zaterdag 31 augustus 2002 15:34 schreef EyE het volgende:Maar ff wat anders: alle media verkondigen dat de eerste keer sinds 10 jaar is dat Bruce met de E-street band rondtourt. Waarom heb ik 'm dan een paar jaar terug in Gelredome gezien; dat was toch de E-street band erbij.
Fout persberichtje ofzo?
quote:ahaa, mooie opheldering.
Op zaterdag 31 augustus 2002 15:36 schreef calvobbes het volgende:
Half fout, tour was idd met E-Street, maar The Rising is het eerste ALBUM met E-Street in 10 jaar!
Overigens nog geen mensen hier die wel kaartjes hebben
quote:Nope ook hier niet gelukt, we hebben van alles geprobeerd. Maar helaas helemaal niets
Op zondag 01 september 2002 12:58 schreef EyE het volgende:[..]
ahaa, mooie opheldering.
Vond het toen in Arnhem wel heel gaaf, omdat ze natuurlijk diverse oudere nummers deden.
The Rising vind ik een beetje tam, dus ik was sowieso nu niet naar het concert gegaan.Overigens nog geen mensen hier die wel kaartjes hebben
Ik hoop dat er nog een extra concerten komen, als je zo snel namelijk je kaarten verkoopt dan weet je dat er nog mensen zijn die er geen hebben en dat daar dan wat extra concertjes in zitten?
quote:Ik vroeg me vrijdagnacht al af wat al die oude knarren met klapstoeltjes voor het postkantoor deden... zij zullen nu wel kaartjes hebben.
Op woensdag 28 augustus 2002 22:02 schreef calvobbes het volgende:
Zaterdag start dus de vvk en maximaal 2 kaarten per persoon!!!
Ik zelf was er 4:40 uur. Toen waren er 6 mensen.
Maar om 10:15 kwamen de laatste kaarten uit de printer.
Fred Internet
quote:Extra concerten komen er pas in 2003 als Springsteen uitgebreid door Europa gaat touren! Dit is effe een snel uitstapje tijdens zijn europese tour want anders hadden ze wel ruimte gehouden voor meer concerten. Denk dus niet dat er meer concerten komen of dat het concert naar het Gelredome wordt verplaatst!
Op zondag 01 september 2002 15:16 schreef bibi het volgende:Ik hoop dat er nog een extra concerten komen, als je zo snel namelijk je kaarten verkoopt dan weet je dat er nog mensen zijn die er geen hebben en dat daar dan wat extra concertjes in zitten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |