quote:
Kunnen jullie dit, voor mij als Windows 7 gebruiker, motiveren?
Ik merk bij Windows 7 een lag van een kwart seconde of zo als ik op iets klik (computerscherm openene, control panel (configuratiescherm) openen. Bij het opstarten duurt het eventjes (een seconde of 10) voordat alle icoontjes op het desktopscherm zijn geladen en voordat ik controle krijg over de computer (omdat die nog met wat zaakjes bezig is nadat het desktopscherm is geladen). Is de performancewinst dat je daar geen last van hebt? Zo ja, mooi meegenomen maar voor mij niet de prijs waard als je al Windows 7 hebt (ook omdat het opstarten van Windows maar een deel van de opstarttijd is). I
Ik zou bovendien geen WMC meer kunnen gebruiken onder Windows 8 (kabeltelevisie) maar dat kan vast worden opgelost met een open source alternatief.
Van de nieuwe GUI en apps heb ik niets gezien wat ik nodig heb en wat ik nu mis bij Windows 7. Bovendien verwacht ik over maximaal 3-4 jaar een nieuwe computer te kopen, dan moet ik toch al een nieuw besturingssytem kiezen, tegen die tijd zal Windows 9 wel uit zijn en dat zal vast beter draaien dan Windows 8.
Hoe zit het trouwens technisch gezien met die performancewinst? Voor het geval er iemand tussen zit die wat meer verstand heeft van de interne werking van die software?
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL