Ik heb het idee dat er dan een addertje onder het gras moeten.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:51 schreef MacorgaZ het volgende:
He, hoe kan die One X bij GSMEasy nou zo goedkoop zijn?
Zo'n duur abonnement met veel MB en dan totaal kost het net zoveel als een prepaid One X?
Denk dat ik dat dan ook net zo goed kan bestellen...
Ja, dat zou ik dus ook denken, maar de kortingen worden op zich wel duidelijk aangegeven (eerste 4 maanden, daarna dubbel enzo) en het is één abo als het goed is, dus niet dat het internet apart nog weer duurder wordt ofzo. Snap het zelf ook niet echt.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:56 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat er dan een addertje onder het gras moeten.
Ik heb een deal gemaakt dat ik 27,50 betaal 12 maanden en de andere 12 maanden 55 euro.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:58 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Ja, dat zou ik dus ook denken, maar de kortingen worden op zich wel duidelijk aangegeven (eerste 4 maanden, daarna dubbel enzo) en het is één abo als het goed is, dus niet dat het internet apart nog weer duurder wordt ofzo. Snap het zelf ook niet echt.
Je vergeet 1 ding..is in totaal 607 euro. 30 euro aansluitkosten;). Maar dan nog. Wat een deal! Denk dat ik dit neem en de htc verkoop voor 475 euro 2dehands . Kan ik voor 125 euro een jaar bellen:). (12.50 per maand:).quote:Op dinsdag 27 maart 2012 10:31 schreef doxtase het volgende:
Mooie aanbieding van vodafone besteld op gsmeasy:
1 jarig abbonement met de HTC one X:
4 maanden 24,25 + 8 maanden 48,50 = 485,00
Toestelprijs: 89,00
Totaal: 574 euro.
1200 MB internet, 150 belminuten en zo goed als onbeperkte sms.
Deze zojuist besteld, in mijn ogen toch het meest voordelig.
Die aanbieding van KPN is ook mooi, alleen heb ik aan 500 MB niet genoeg ben ik bang.
Tevens op tweakers een code gevonden voor een gratis bluetooth headsetje bij een bestelling bij gsmeasy!
De code: ge-47-mja. Je kan kiezen voor 10 krasloten, een 16GB geheugenkaartje of een headsetje.
En vergeet de code er niet bij te zetten, krijg je er ook nog gratis een bluetooth headsetje bij. Dit is gewoon bijna voordeliger als een los toestel..quote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:15 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Je vergeet 1 ding..is in totaal 607 euro. 30 euro aansluitkosten;). Maar dan nog. Wat een deal! Denk dat ik dit neem en de htc verkoop voor 475 euro 2dehands . Kan ik voor 125 euro een jaar bellen:). (12.50 per maand:).
Waar precies? Eerst dat ding aanvinken, dan gegevens invoeren en dan later coupon zodat het gratis wordt, of?quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:09 schreef doxtase het volgende:
[..]
En vergeet de code er niet bij te zetten, krijg je er ook nog gratis een bluetooth headsetje bij. Dit is gewoon bijna voordeliger als een los toestel..
Inderdaad. Anders had ik die GSMeasy aanbieding direct besteld.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:15 schreef zoz het volgende:
Kut dat je als verlenger altijd een rotte aanbieding krijgt.
http://www.gsmeasy.nl/tellafriend.phpquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:19 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Waar precies? Eerst dat ding aanvinken, dan gegevens invoeren en dan later coupon zodat het gratis wordt, of?
Anders kijk je even op: http://www.kpn.com/prive/mobiel.htmquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:06 schreef Loveless85 het volgende:
Wat is nou dat verhaal met die mythische KPN deal? Las er hier wat over en in een ander KPN topic? Het is een of andere 'truc' dat je dan zelf weer na een paar maanden je abo moet switchen naar een ander type, eentje is 12 mb en ander 2 mb toch? En kan je het gewoon op de KPN site of moet t via een of andere reseller?
boohooquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Anders kijk je even op: http://www.kpn.com/prive/mobiel.htm
Kan dan vanaf nu iedereen gewoon de moeite nemen zelf iets vijf minuten uit te zoeken in plaats van vragen te stellen waar al meerdere keren antwoord op is gegeven?
Drie maanden elk abonnement voor 25 euro, daarna kun je switchen naar elk willekeurig abonnement. Daar is niets onduidelijks en niets via via aan.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:48 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
boohoohet was ook zo'n duidelijk verhaal
Iets met switchen en via via en weet ik wat.
Uhhh dan kan je beter voor het 1 jarig abbo gaanquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:51 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ga hem gewoon nemen met bel+sms+web 100 van Vodafone voor 2 jaar. 80 euro voor de telefoon, 8 maanden 21.50 en daarna 42.50.
Prima, betaal nu ook al 38.50 per maand.
Ik doe exact dezelfdequote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:51 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ga hem gewoon nemen met bel+sms+web 100 van Vodafone voor 2 jaar. 80 euro voor de telefoon, 8 maanden 21.50 en daarna 42.50.
Prima, betaal nu ook al 38.50 per maand.
Mwah, zo duidelijk werd het in eerste instantie niet uitgelegd, of wellicht heb ik t zo niet geïnterpreteerd, kan ook.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:51 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Drie maanden elk abonnement voor 25 euro, daarna kun je switchen naar elk willekeurig abonnement. Daar is niets onduidelijks en niets via via aan.
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 00:50 schreef Iemand91 het volgende:
Dat die in mijn geval erg voordelig uitvalt doordat je je abonnement omlaag en omhoog kunt doen. Bijvoorbeeld bij Studentmobiel:
1-jarig KPN abonnement:
3 maanden Bel-SMS-Web 1000 (1000 min/sms, 1GB data, 2,0/0,1 Mbit/s) à €25 p/maand.
9 maanden Bel-SMS-WebXL 150 (150 min/sms, 250MB data, 14,4/2,0 Mbit/s) à €35 p/maand.
Toestelprijs is €101, aansluitkosten €30 (deze 2 kosten zijn natuurlijk anders bij een verlenging)
Na 1 jaar verkopen of sim-only, voor €15 heb je 150 min/sms en 1GB data (misschien ook wel meer, ligt er net aan wat je over een jaar kunt vinden).
Dit maakt 3 x €25 + 9 x €35 + 12 x €15 + €101 + €30 = €701 (de toestelprijs wil nog wel eens verschillen).
Dat is gemiddeld over 2 jaar €29.20 p/maand.
Is 250MB niet genoeg in die 9 maanden; dan krijg je voor €5 250MB extra per maand. Gebruik je die extra 250MB niet; betaal je de €5 ook niet.
Gebruik je het wel: €701 + 9 x €5 = €746 = gemiddeld €31 p/maand.
Ik zit nu bij Vodafone en de Bel-SMS-Web Smart 150 is erg aantrekkelijk (150 min/sms, 1GB data en per jaar 500 sms uit buitenland sturen). Maar dat is over 2 jaar gezien wel €170 duurder, met gemiddeld maandkosten van €36.30.
Dan moet ik ruim 300 euro bijbetalen. Daar vind ik iets te veel.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:52 schreef doxtase het volgende:
[..]
Uhhh dan kan je beter voor het 1 jarig abbo gaan
Het is voor mij niet direct een verlenging, maar overstappen eigenlijk. Zit nu bij T-Mobile tot 10 april en wil daarna overstappen naar Vodafone met nummerbehoud.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:53 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Ik doe exact dezelfdeMet verlenging kost dat ook €80,-. Als je geen verlenging neemt, kan je beter niet op vodafone.nl bestellen, op andere sites is de telefoon dan gratis
Bij gsmeasy kan je een hetzelfde abo voor de duur van 1 jaar afsluiten, je betaalt dan 4 maanden €21.50 en 8 maanden €42,40. Je betaalt dan €119,- voor de telefoon maar dat prijsverschil betaalt zich terug in het tweede jaar als je een goedkope sim-only erin stopt (of de telefoon verkoopt en een nieuwe haalt).quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:31 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dan moet ik ruim 300 euro bijbetalen. Daar vind ik iets te veel.
[..]
Het is voor mij niet direct een verlenging, maar overstappen eigenlijk. Zit nu bij T-Mobile tot 10 april en wil daarna overstappen naar Vodafone met nummerbehoud.
Maar dat is dus goedkoper op andere sites?
Bij een nieuw abonnement lijkt me dit inderdaad de voordeligste optie.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:35 schreef n0ir het volgende:
[..]
Bij gsmeasy kan je een hetzelfde abo voor de duur van 1 jaar afsluiten, je betaalt dan 4 maanden €21.50 en 8 maanden €42,40. Je betaalt dan €119,- voor de telefoon maar dat prijsverschil betaalt zich terug in het tweede jaar als je een goedkope sim-only erin stopt (of de telefoon verkoopt en een nieuwe haalt).
Oh dat is wel heel erg nice. Ka dat ook met nummerbehoud?quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:35 schreef n0ir het volgende:
[..]
Bij gsmeasy kan je een hetzelfde abo voor de duur van 1 jaar afsluiten, je betaalt dan 4 maanden €21.50 en 8 maanden €42,40. Je betaalt dan €119,- voor de telefoon maar dat prijsverschil betaalt zich terug in het tweede jaar als je een goedkope sim-only erin stopt (of de telefoon verkoopt en een nieuwe haalt).
Terwijl ik 100% tevreden ben met Vodafone, en hun Web Smart abo past exact bij mijn wensen. Dit wordt de eerste keer dat ik niet wil overstappen, en dan krijg je dit. Het voelt alsof ik word weggejaagdquote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:43 schreef n0ir het volgende:
Een bestaande klant is niets waard. Ze hopen zeker dat mensen nummerbehoud en opzeggen te veel moeite vinden. Ik ben nu aan het overstappen van Hi (toestellease) naar Vodafone en ben benieuwd of het met name nummerbehoud een beetje snel aan de praat is.
Verlengen binnenin Vodafone kan gelukkig wel 4 maanden van tevoren.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:50 schreef Sapstengel het volgende:
Zag het net staan inderdaad.
Nu zit ik nog met 1 ding. Normaalgesproken kun je 3 maanden voor afloop verlengen.
Mijn abo loopt 11 juni af 10 juni verlengen.
Bij de Vodafone winkel vertelden ze mij dat het twee maanden is wanneer je wisselt van provider, zoals ik. T-mobile > Vodafone.
Morgen maar even contact opnemen met die helpdesk hoe het bij gsmeasy zit, of het nou de 2 is omdat ik naar Vodafone ga, of dat het 3 maanden van tevoren kan.
Hoop 3, kan ik hem morgen direct bestellen en nog profiteren van die aanbieding.
Okay op de site kijken zou ook helpen. Vodafone: 2 maanden. FUUUUUUUUUU....
Oke, misschien wat onduidelijk idd, maar ik zit al een paar dagen helemaal te rekenen enzo, en als jij dan als 'buitenstaander' daar in valt, dan valt het inderdaad een beetje rauw op je dak.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:57 schreef Loveless85 het volgende:
Sowieso mis ik nog steeds de hele clou van "Na 1 jaar verkopen of sim-only, voor €15 heb je 150 min/sms en 1GB data (misschien ook wel meer, ligt er net aan wat je over een jaar kunt vinden)"
Dat is toch een ander abo neem ik aan? Dus als je ná die 1 jaar iets anders afsluit hoef/kan je dat toch niet nu al in de berekening van dit abo meenemen? Of is zijn plan om binnen het bestaande abo (van 2 jaar) na 12 maanden over te schakelen naar sim only en zo de 2 jaar termijn vol te maken in 3 stukjes (3mnd actietarief/9mnd normaal/12mnd sim only). En kan je vanuit een bestaand abo waar je telefoon bij hebt gekocht/gekregen schakelen naar sim only?
Zit nu bij Vodafone. Aan de ene kant kan het wel, maar mijn looptijd is nu nog 2 1/2 maand, dus dan moet ik idd ongeveer 100 euro neerleggen + 119 voor de telefoon.quote:Op woensdag 28 maart 2012 00:22 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Verlengen binnenin Vodafone kan gelukkig wel 4 maanden van tevoren.
Je kan altijd proberen gsmeasy te bellen, wie weet laten ze je nu gebruik maken van de aanbieding en voeren ze over een maandje de verlenging in (ik ga er niet van uit)
Maar het is dacht ik ook mogelijk je abonnement af te kopen, dan betaal je nu de laatste maanden die je nog te gaan hebt. Hoe dat precies zit, en of het mogelijk is incl. nummerbehoud zou ik niet weten, maar het is wellicht een belletje naar Hi waard
Je bedoelt of GSMeasy een aanbieding heeft voor verlengen i.c.m. Vodafone?quote:Op woensdag 28 maart 2012 00:26 schreef Sapstengel het volgende:
Zit nu bij Vodafone. Aan de ene kant kan het wel, maar mijn looptijd is nu nog 2 1/2 maand, ik ga er vanuit dat ik die dan in één keer moet voldoen, dus ongeveer 100 euro neerleggen + 119 voor de telefoon.
Ik zal morgen ff bellen naar gsmeasy en anders neem ik maar gewoon 2-jarig wanneer ik sowieso naar vodafone kan (10 april).
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:31 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zit nu bij T-Mobile tot 10 april en wil daarna overstappen naar Vodafone met nummerbehoud.
quote:
Nee wilde bellen om wat jij zei, kijken of ik nu al de aanbieding kan gebruiken en ze over anderhalve week die verlenging invoeren. Al ga ik uit van niet, maar het is een gokje waard.quote:Op woensdag 28 maart 2012 00:28 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Je bedoelt of GSMeasy een aanbieding heeft voor verlengen i.c.m. Vodafone?
Nee, dat hebben ze niet. Heb ik al gevraagd via de chat van hun. Je betaalt daar zo'n €170+ extra voor je toestel dan nieuwe abonnee's betalen.
Altijd daarquote:
Niet bij verlengen, dan ben je 300nogwat kwijtquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:26 schreef savas198520 het volgende:
is nu bij gsm easy perorder met 1 jarig abbonement voor 49 euro te krijgen
Je kunt dan toch gewoon je abonnement opzeggen en een nieuw abonnement afsluiten met nummerbehoud?quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:30 schreef Iemand91 het volgende:
Een tip voor mensen die de One X willen i.c.m. Vodafone, maar niet al Vodafone klant zijn:
Typhone geeft het toestel gratis weg bij Vodafone Bel-SMS-Web Smart 100 1-jaar abonnement (100 min, onbeperkt sms en 1GB snel internet). Bij hogere abonnementen natuurlijk ook gratis toestel.
Voordeliger dan bij GSMEasy en goedkoper dan die KPN constructie (en ook betere voorwaarden dan KPN)
Als huidig Vodafone klant wordt je hard genaaid; toestelprijs is voor ons €337.![]()
![]()
Dan stap je over naar Vodafone, wat is het probleem dan?quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:31 schreef savas198520 het volgende:
ja bij een nieuwe abbonemet van vodafone dat wel helaas maar ik heb t mobile .
One X, no doubt.quote:ik zit te twijfelen tussen de S2 van samsung en deze telefoon wat is beter denken jullie
Wat is dezequote:Op woensdag 28 maart 2012 12:30 schreef Iemand91 het volgende:
Een tip voor mensen die de One X willen i.c.m. Vodafone, maar niet al Vodafone klant zijn:
Typhone geeft het toestel gratis weg bij Vodafone Bel-SMS-Web Smart 100 1-jaar abonnement (100 min, onbeperkt sms en 1GB snel internet). Bij hogere abonnementen natuurlijk ook gratis toestel.
Voordeliger dan bij GSMEasy en goedkoper dan die KPN constructie (en ook betere voorwaarden dan KPN)
De One X is veel beter dan de S2. De S2 is al een jaar oud en hoort dus eigenlijk ook niet vergeleken te worden met de huidige en komende toppers. Je zou de One X beter kunnen vergelijken met de komende Galaxy S3, die hoogstwaarschijnlijk wel een directe concurrent gaat worden.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:37 schreef savas198520 het volgende:
bedankt iemand91 voor de tip ik wou hem al bijna bestellen bij gsmeasy.
weet je of dat s2 of deze beter is
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:45 schreef Iemand91 het volgende:
Heb even geduld ik post zometeen een bericht over GSMeasy, dus nog niet direct afzeggen daar.
Damn, mooi deal! Balen dat ik nu morgen mijn Sony Xperia S binnen krijg, die ik met hetzelfde abonnement besteld hebquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:55 schreef savas198520 het volgende:
bij gsm easy is die nu ook gratis met 1 jaar 21.25 eerste 4 maanden.
http://www.gsmeasy.nl/com(...)_1=&f_id=937&callme=
Dan neem je toch contact op met de klantenservice of loop je een KPN winkel binnen? Of je kijkt even op tweakers. Het is al meerdere keren bevestigd.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:03 schreef Loveless85 het volgende:
Nog even bij KPN gekeken, daar staat wel in de voorwaarden; "Actie geldt niet icm personal sim bel-sms, bel-sms-web-xl, en sim only"
Dus vraag me ten zeerste af of er wel naar XL is te switchen na 3 maanden
Ik de zwarte :pquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:53 schreef savas198520 het volgende:
heb hem net besteld bij gsm easy met 1 jaar gratis de white kleur.
Waar kan je hem zaterdag ophalen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 19:44 schreef dimmak het volgende:
De zwarte kan ik zaterdag al ophalen maar de witte duurt nog wat langer heb ik begrepen. Is nog niet vrijgegeven in NL. Maar ik wil wel graag de witte.
Meeste leveranciers krijgen hem morgen binnen. En laat ik nou net hele goede vriendjes met 1 zijn.quote:
Hoelang loopt je huidige contract nog bij Vodafone.?quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:11 schreef Iemand91 het volgende:
Ik zit enigszins te twijfels over GSMEasy. Ik als Vodafone abonnee wordt keihard genaaid met een toestelprijs van €378 i.p.v. gratis. Ik zou namelijk ook gewoon een nieuw contract met Vodafone kunnen afsluiten met nieuw nummer.
Maar dan moet ik wel al m'n contacten een sms o.i.d. sturen met nieuw nummer, en moet ik gaan bedenken waar ik dat nummer nog meer voor gebruik.
Want een aanbieding als dit komt er niet meer de komende tijd (GSMeasy heeft zelf meegedeeld dat de prijs volgende week zo'n €300 duurder word).
Of toch maar voor 31 maart die KPN-deal, in alle opzichten minder dan GSMeasy (minder - snel - internet, geen onbeperkt sms, en geen handige buitenland voorwaarden) en ook nog iets duurder, maar wel nummerbehoud...
Mijn abonnement bij Vodafone loopt tot eind mei. Dus deze GSMeasy deal gaat voor mij niet werken, tenzij ik dus een nieuw telefoonnummer neem...quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:14 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Hoelang loopt je huidige contract nog bij Vodafone.?
Ik heb gewoon nummerbehoud gedaan en dan schijnt als je het 2 maanden voor je afloopdatum doet het gewoon goed gaat
GSMEasy deal is een nieuw Vodafone abonnement. Ik heb nu een Vodafone abonnement die eind mei afloopt. Dus zou ik van Vodafone naar Vodafone gaan en dat heet verlengen, en dan krijg je geen gratis toestel, je betaalt juist €378 voor het toestel.quote:
Ik sluit een nieuw abonnement af, ik kan wel leven met een nieuw nummer na 4 jaar.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:45 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
GSMEasy deal is een nieuw Vodafone abonnement. Ik heb nu een Vodafone abonnement die eind mei afloopt. Dus zou ik van Vodafone naar Vodafone gaan en dat heet verlengen, en dan krijg je geen gratis toestel, je betaalt juist €378 voor het toestel.
Je wordt als klant echt gewaardeerd ja
Het lijkt mij juist vervelender om van nummer te wisselen na een langere tijd?quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:51 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Ik sluit een nieuw abonnement af, ik kan wel leven met een nieuw nummer na 4 jaar.
Daarom heb ik gewoon een nieuw abbonement gedaan met nummerbehoud en mijn Vodafone nummer erbij gefietst..quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:45 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
GSMEasy deal is een nieuw Vodafone abonnement. Ik heb nu een Vodafone abonnement die eind mei afloopt. Dus zou ik van Vodafone naar Vodafone gaan en dat heet verlengen, en dan krijg je geen gratis toestel, je betaalt juist €378 voor het toestel.
Je wordt als klant echt gewaardeerd ja
Zou dat werken denk je? Lijkt me toch wel duidelijk dat ze meteen zien dat het Vodafone>Vodafone is, sowieso aangezien je dat ook al moet aangeven voor nummerbehoud. Maar laat het ons wetenquote:Op woensdag 28 maart 2012 20:54 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Daarom heb ik gewoon een nieuw abbonement gedaan met nummerbehoud en mijn Vodafone nummer erbij gefietst..
Gaat niet lukken vriendquote:Op woensdag 28 maart 2012 20:54 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Daarom heb ik gewoon een nieuw abbonement gedaan met nummerbehoud en mijn Vodafone nummer erbij gefietst..
Ach we kunnen altijd hopen....En anders bel ik wel even.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:58 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Zou dat werken denk je? Lijkt me toch wel duidelijk dat ze meteen zien dat het Vodafone>Vodafone is, sowieso aangezien je dat ook al moet aangeven voor nummerbehoud. Maar laat het ons weten
Hoezo niet?quote:
Hou me op de hoogtequote:Op woensdag 28 maart 2012 21:20 schreef bokkepoot het volgende:
We zien welEn anders fiets ik t.z.t. wel naar een andere provider
Toch maar even een mailtje erachter aangefikt of ze het kunnen wijzigen..Ben er toch wel een beetje bang voor![]()
![]()
Wijzigen in wat? In een verlenging?quote:Op woensdag 28 maart 2012 21:20 schreef bokkepoot het volgende:
We zien welEn anders fiets ik t.z.t. wel naar een andere provider
Toch maar even een mailtje erachter aangefikt of ze het kunnen wijzigen..Ben er toch wel een beetje bang voor![]()
![]()
Wit.quote:
Wut?quote:Op donderdag 29 maart 2012 00:04 schreef Xetran het volgende:
als je wit laat vallen zie je het wel gelijk.
da's wel voordeel tov de iphone, liet laatst m'n htc vallen op straat van ca. 1.5m (volle handen en wat proberen te pakken..quote:Op donderdag 29 maart 2012 00:04 schreef Xetran het volgende:
als je wit laat vallen zie je het wel gelijk.
Krassen, als je het nu wel snapt.quote:
Ja hoor, knul. Alsof een goede kras op zwart onzichtbaar is.quote:
ik ben een vrouwquote:
is het echt te moeilijk voor je om een normale reactie te geven?quote:Op donderdag 29 maart 2012 00:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja hoor, knul. Alsof een goede kras op zwart onzichtbaar is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop