quote:
Op woensdag 15 februari 2012 10:17 schreef username84 het volgende:En nog zo 1 om over na te denken;
What you must remember sexual relations outside of marriage should you be apprehended are completely illegal and carry a prison sentence.
Is het echt zo strikt? Als westerling is dat natuurlijk niet iets waar je enthousiast van wordt

Nee, dat zijn spookverhalen die het hier goed doen in de media maar verder weinig van doen hebben met de waarheid, zeker in Dubai niet.
Officieel mag je er niet ongetrouwd samenwonen, maar zolang je niet naakt door je tuin gaat rennen of gekke orgies organiseren is er niks aan de hand. Een bikini op het strand is er ook vrij normaal, topless is wel een stap te ver.
Als westerse niet moslim kun je er een liqor license krijgen, waarmee je in enkele half verstopte winkels drank kunt kopen. Die mag je dan naar huis vervoeren en daar gebruiken. Tip: bacardi in een lokale fles spa (masafi) ziet er onschuldig uit. Dus als je op trips in de desert een koelbox met cola en masafi flessen bij je hebt, dan kraait daar geen haan naar

(ga nooit dronken rijden, dan ben je goed de sjaak)
Huisvesting kun je er eenvoudig vinden, de lokale engelstalige kranten staan vol advertenties van de housing agents. Het hangt van je lokatie af waar je gaat werken, als dat Jebel Ali is dan zit je wel min of meer vast aan Dubai als woonplaats. Werk je in Deira of Bur dan liggen Sharjah en Ajman binnen bereik, circa 15-25km, wel druk op de weg. Een appartementje met 2 slaapkamers in dubai kost je al snel 50k dirham/jaar. Ik woonde zelf in Sharjah in een ruime villla, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, voor 25k dirham/jaar, een flink verschil dus (1 euro is grofweg 4 dirham). Je huis betalen werkt er met cheques, een systeem dat we in NL niet echt kennen, in engeland bijvoorbeeld weer wel. Je schrijft elk jaar dus 12 checks uit, steeds gedateerd op de 1e van de maand, en elke maand gaat de huisbaas 1 van die cheques cashen. Meestal betaal je rond 1 maand huur aan bemiddelingskosten aan de agent bij aanvang van je huur.
Volg mijn Zweedse avonturen op
www.zwederlander.nl