quote:
Op woensdag 15 februari 2012 14:18 schreef Mercurial het volgende:De opstellingen zijn nog wat vaag waardoor ik nog geen goede voorspelling kan doen. Spelen Pato en Boateng/El Shaarawy dan zie ik Milan meer kans maken dan Arsenal. Helemaal als Djourou speelt bij Arsenal. AOC kan het wel eens lastig gaan krijgen tegen Abate, die ook erg snel is.
Pato en Boateng zijn net terug van blessure en trainen sinds enkele dagen weer mee. Denk niet dat ze in de startende 11 zitten. Vooral bij Pato zou 't mij verbazen omdat hij (weer 's

) een spierblessure had. Zal me niet verbazen als Allegri kiest voor 'n krachtmiddenveld (Nocerino, vBommel en Seedorf) en als aanvallende spelers Ibra El Sha en Binho (voor snelheid). Mocht Boa fit zijn om te spelen, dan verwacht ik dat of hij, of Seedorf, op AMC komt te staan achter Ibra & Binho, en El Sha op de bank zit.
Milan speelt laatste tijd idd niet echt goed (understatement

) maarja, met pakweg 10 man in de ziekenboeg kun je ook niet vrolijk worden. Ik ben wel benieuwd naar de strijd tussen vPersie en Silva.
We zullen vanavond zien, ik denk dat Milan een kleine overwinning eruit sleept. Ze hebben wat recht te zetten van vorige CL en ze spelen thuis. 2-0 gok ik.