Ah stom ... ik las verkeerdquote:
Maar na storneren toch niet meer?quote:Op maandag 6 februari 2012 22:59 schreef passy86 het volgende:
Oh, en storneren kan niet. Het is geheel geblokkeerd omdat ik momenteel rood sta op de rekening.
Serieus ik heb nog nooit gehoord van het hacken van zo'n edentifier/random reader.quote:Pas is geskimmed, pincode is hoogstwaarschijnlijk meegekregen door eventuele camera's of iets dat ze over de toetsen hadden geplaatst. Via internetbankieren is het overgemaakt. Het enige wat je daarvoor moet doen is de e.dentifier "hacken".
quote:Op maandag 6 februari 2012 22:34 schreef passy86 het volgende:
iets meer dan 4 ton :/ Iets waar ik nu al jaren lang 80 uur per week voor aan het werken ben.
Ehm ...quote:Op maandag 6 februari 2012 22:58 schreef passy86 het volgende:
Ik ben schilder van beroep met mijn eigen bedrijf, en krijg constant klussen binnen. Voor deze klussen krijg ik hoge bedragen, waaruit ik dan personeel betaal en mijn eigen materiaal regel. Een paar ton per klus is iets wat helemaal zo gek nog niet is.
Eh jawel, waarom omdat dan de EMV-chip waar dat ding gebruik van maakt gehacked moet zijn. De e-dentifier is niets meer dan knoppen voor de emv-chip. En geloof me als ze de EMV-chip hacken dan is dat vrij groot nieuws.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:01 schreef passy86 het volgende:
Dat je daar nog nooit van hebt gehoord kan heel goed, Themole, maar dat betekent niet dat het onmogelijk is.
Kan heel goed hoor. Heb zelf vaker hoge (niet 400.000, maar wel hoge) bedragen overgeboekt. Duurt zo ongeveer 2 minuutjes.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:05 schreef Bombshell het volgende:
Lijkt me sterk dat je zo even 400.000 kan overboeken..
4 ton ... iets waar ik jaren lang 80 uur per week voor werkquote:Op maandag 6 februari 2012 23:04 schreef passy86 het volgende:
Ja? Leuk. Een paar ton per klus komt uit op duizenden winst als je verstand hebt van zaken.
Idd, totaal vaag verhaal.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:08 schreef Bombshell het volgende:
Ik geloof er helemaal geen ene moer van vriend!
een paar ton per klus?quote:Op maandag 6 februari 2012 22:58 schreef passy86 het volgende:
.
Ik ben schilder van beroep met mijn eigen bedrijf, en krijg constant klussen binnen. Voor deze klussen krijg ik hoge bedragen, waaruit ik dan personeel betaal en mijn eigen materiaal regel. Een paar ton per klus is iets wat helemaal zo gek nog niet is.
Idd zoals ik al eerder postte:quote:Op maandag 6 februari 2012 23:13 schreef gohan16 het volgende:
De edentifier hacken lijkt me erg sterk. Deze berekend aan de hand van een algoritme in de chip de return. Je zou de EMV chip van je pas in handen moeten hebben of een kopie daarvan maken. Dit laatste is niet mogelijk.
Dus of je pas is gestolen, (of even in gebruik geweest) of je bent tijdens het e-bankieren gehackt. Dat laatste is het meest waarschijnlijk.
Persoonlijk verwacht ik dat TS gewoon een virus op zijn PC heeft zitten dat doet alsof het een pagina van de ABN is als je aan het bankieren bent. Vervolgens voer je de codes in en ben je vier ton kwijt.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:03 schreef themole het volgende:
[..]
De e-dentifier is niets meer dan knoppen voor de emv-chip.
Ik zou Fok! aanklagen dat het forum je niet geholpen heeft je 4ton terug te vorderen dmv het storneren.quote:Op maandag 6 februari 2012 22:58 schreef passy86 het volgende:
Verder heeft het geen zin om de bank aan te klagen zonder bewijs te hebben dat de schuld daadwerkelijk bij hun ligt.
quote:Op maandag 6 februari 2012 23:16 schreef YebCar het volgende:
[..]
een paar ton per klus?
wat schilder je? Heel het WTC gebouw?
Als jij 4 ton zou zijn, zou je niet eens meer achter je toetsenbord kunnen zitten.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:31 schreef Maax het volgende:
als ik 4 ton zou zijn zou ik overal behalve op fok zitten..
kan aan mij liggen..
indien serieus: sterkte en succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |