Omdat vrouwen en kinderen meer waard zijn, belangrijker dat zij het overleven bij een ramp.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:52 schreef kedge het volgende:
[..]
Omdat vrouwen en kinderen als "zwak" gezien worden.
Dat is echt fucking seksistisch, die generaliserende bullshit van je.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:54 schreef erodome het volgende:
[..]
Vooral omdat "mannen" macht willen hebben over vrouwen, zo beschermen ze hun kuisheid, hun veiligheid en zetten ze ze weg als zwakke wezentjes die met fluwelen handschoentjes aangepakt moeten worden.
Ook al is de kooi van goud, een kooi blijft het.
Zolang ik niet teveel bovenop hoef heb je een dealquote:Op zondag 5 februari 2012 13:53 schreef Michhas het volgende:
[..]
Prima.
Speel ik dan de hete Guatamalese tuinier, en jij de geile, eenzame huisvrouw? Of had je andere rollen in gedachte?
Mannen die bang zijn voor hun vriendinquote:Op zondag 5 februari 2012 13:54 schreef Roellie80 het volgende:
Vind je het gek dat wanneer ze dan de kans krijgen om eens anoniem af te geven op deze vrouwen de mannen dat met beide handen aangrijpen.
Inderdaad, want zonder vrouwen zouden we geen mode hebben, en dan zou de mensheid inderdaad snel aan zijn einde komen.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:54 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Omdat vrouwen en kinderen meer waard zijn, belangrijker dat zij het overleven bij een ramp.
Want toekomst.
quote:Op zondag 5 februari 2012 13:56 schreef Michhas het volgende:
[..]
Inderdaad, want zonder vrouwen zouden we geen mode hebben, en dan zou de mensheid inderdaad snel aan zijn einde komen.
Oe, doet het auw de waarheid?quote:Op zondag 5 februari 2012 13:55 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Dat is echt fucking seksistisch, die generaliserende bullshit van je.
En dat natuurlijk nu beloven, maar als Michhas de tuin heeft omgespit is het ineens :"Ik heb hoofdpijn!"quote:Op zondag 5 februari 2012 13:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Zolang ik niet teveel bovenop hoef heb je een deal
Awesome. Pics van je pronte tetten.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Zolang ik niet teveel bovenop hoef heb je een deal
Eerst even voelen in zijn broek, valt dat tegen dan heb ik hoofdpijn iddquote:Op zondag 5 februari 2012 13:56 schreef PierreTT het volgende:
[..]
En dat natuurlijk nu beloven, maar als Michhas de tuin heeft omgespit is het ineens :"Ik heb hoofdpijn!"
Lach er maar om.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:56 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Mannen die bang zijn voor hun vriendin
Alleen frustimaagdjes doen dat.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:54 schreef Roellie80 het volgende:
De emancipatie heeft ervoor gezorgd dat vrouwen niet alleen binnenshuis maar ook buitenshuis de broek aan hebben.En alle mannetjes maar braaf er achteraan lopen en onder de duim zitten.
Vind je het gek dat wanneer ze dan de kans krijgen om eens anoniem af te geven op deze vrouwen de mannen dat met beide handen aangrijpen.
Nope. Je kan beter meer vrouwen en één man hebben, dan andersom. Als je maar één vrouw hebt, dan schiet het niet op namelijk.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:54 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Omdat vrouwen en kinderen meer waard zijn, belangrijker dat zij het overleven bij een ramp.
Want toekomst.
En dan noemen ze mannen de as van het kwaad, ongelooflijk.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:57 schreef erodome het volgende:
[..]
Eerst even voelen in zijn broek, valt dat tegen dan heb ik hoofdpijn idd
Dat is toch precies wat ik zeg.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:58 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nope. Je kan beter meer vrouwen en één man hebben, dan andersom. Als je maar één vrouw hebt, dan schiet het niet op namelijk.
Dat zou natuurlijk niet uitmaken, je hebt je hoofd niet nodig als je mijn kleren wast terwijl ik met een pilsje op de bank lig.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:57 schreef erodome het volgende:
[..]
Eerst even voelen in zijn broek, valt dat tegen dan heb ik hoofdpijn idd
Snap je het nou echt niet of ben je aan het trollen?quote:Op zondag 5 februari 2012 13:59 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nee. Want die ene man is dan veel belangrijker dan die vele vrouwen.
Maar dat houdt ook weer in dat een man dan een persoonlijke harem krijgt. Relatief meer vrouwen > mannen zijn zeldzamer en dus meer waard ten opzichte van de vrouw.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:58 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nope. Je kan beter meer vrouwen en één man hebben, dan andersom. Als je maar één vrouw hebt, dan schiet het niet op namelijk.
Grijns, dat komt omdat ze mij niet kennenquote:Op zondag 5 februari 2012 13:58 schreef PierreTT het volgende:
[..]
En dan noemen ze mannen de as van het kwaad, ongelooflijk.
Er zijn maar een paar mannen nodig om een samenleving voort te zetten, er zijn meer vrouwen nodig, dus bescherm je die vrouwen, die red je, want er is vast wel een man die het overleefd.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:59 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nee. Want die ene man is dan veel belangrijker dan die vele vrouwen.
Harde comebackquote:Op zondag 5 februari 2012 14:00 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Je moet nog veel leren hè, geeft niet hoor
Leg maar eens uit op welke manier een individuele vrouw belangrijker is dan een individuele man, als er één man is en 20 vrouwen zijn.quote:Op zondag 5 februari 2012 14:00 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Snap je het nou echt niet of ben je aan het trollen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |