In je hand houden.quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:59 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Heb ik gedaan. En dan vreet die het op, maar loopt niet achter me aan
quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Mensen gaan zo een gezicht trekken nu:
Maar ik heb erg goed nagedacht en het even besproken met dnb en plan. Maar was gewoon een hele egoïstische domme beslissing, geef ik eerlijk toe. Mensen die niks verkeerds doen uitsluiten is niet netjes in ieder geval.
Geen whitelist meer, geen zin in ge-rage, geen zin in gezeik, geen zin in ruzie, geen zin in domme topics. Bouw lekker en wees aardig, ben je dat niet is het een onbesproken ban, maakt niet uit wie.
Wie VIP was, is weer VIP. Oude map is er ook gewoon.
En deze beslissing staat vast.
I'm sorry.
Dit eigenlijk.quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:57 schreef Euribob het volgende:
Jullie zijn me ook een stelletje autisten. Een minecraftwereld is oneindig, waarom de neuk nou weer twee servers? Speel gewoon met elkaar op 1 server, lang leve de lol.
echt wel mattie ken je zusjequote:Op woensdag 1 februari 2012 19:50 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Die diamonds maken niet zoveel uit, wat ik erger vond is dat je een stack bedrock van de plugin Logblock in je chest ging doen voordat je stopte met mod en dat al wist. Maarja, geen ragen en discussies meer. Ik heb daar geen tijd voor.
ok kan nu nie meer voel me gekwetstquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
kom vegten dan vuile spanjaard
quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:56 schreef Flodder450 het volgende:
Ik mag niet eens mijn eigen gebouwen kapotmaken verbeteren
Zal ik de metrolijn tussen mij en plan slopen?quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:56 schreef Flodder450 het volgende:
Ik mag niet eens mijn eigen gebouwen kapotmaken
Het is iets dat gebouwd is toch? Nou ja dan sluit ik alleen de stationsquote:
Welke server?quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:02 schreef maurisioo het volgende:
Lijkt me een leuk idee om met een aantal speler Alcatraz na te bouwen, en daarna als jailserver (heeft Berend eerder al een keer gedaan) te gebruiken (op een van de servers als extra map evt.? )
Bij de jailserver leek het me leuk om de spelers dan iets meer vrijheid te geven dan normaal op zulke servers.
Maar eerst Alcatraz na bouwen, wat lijkt jullie dat? (bedoel met 'jullie' iedereen van FOK!)
Zoek eerst maar een gedetailleerde plattegrond.quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:04 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Geen idee zien we dan wel
Misschien is dan iedereen weer bij elkaar
Wordt niet precies nagebouwd maar gewoon ongquote:Op woensdag 1 februari 2012 22:20 schreef TJV het volgende:
[..]
Zoek eerst maar een gedetailleerde plattegrond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |