RanTheMan > Het is geen metalstud profieltje maar een solide metalen constructie. Het is niet mijn huis, ik help gewoon een vriendin die van toeten noch blazen weet. Gipsplaat er af en een gat boren zou kunnen, maar dat wil ik liever niet. De muur is namelijk mooi gestucced en geverfd. De hele plaat er af kost een hoop extra tijd. Nu kan ik nét achter de plint in de muur de buis leggen. Als ik een beetje zorgvuldig werk verdwijnt het opgevulde stuk dus achter de plint. Dit is dus met een buis < 12.5 mm, vandaar dat ik deze zoek.
Waarom ik niet zomaar een stuk(je) van het metaal wil halen is simpelweg omdat ik daar geen ervaring mee heb. Ik weet niet wat het is, maar het is volgens mij wel dragend. Ik wil daar geen risico mee lopen.
exlurker > Heb je enig idee hoe ze heten? Wellicht een linkje online of een naam van een verkoper? Eén draad heeft niet de voorkeur vanzelfsprekend, maar als het niet anders kan, is het een mogelijkheid.