Dit.quote:Op donderdag 19 januari 2012 22:55 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Waarom zou hij jou niet in de steek laten als hij zijn huidige vriendin net zo hard laat stikken, klinkt misschien hard, maar ondertussen ben je zelf ook eerlijk dat je naïef bent. Sterkte!
Daar had je al af moeten haken...quote:Op donderdag 19 januari 2012 22:37 schreef Spygisch het volgende:
Ik had omgang met een Nederlandse jongen die beweerde voor mij dezelfde gevoelens te koesteren als zijn vriendin.
Ik wil me ook echt openstellen voor een ander. Maar het voelt altijd alsof ik mezelf bedrieg. Het doet pijn te moeten beseffen dat ik hem moet loslaten, dat hij niet van mij is. Ik wil echt alleen hem...quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:01 schreef La_Vita het volgende:
Een vent die met jou vreemdgaat zal dit vast ook achter je rug om doen. Schrijf het ergens op en onthoud![]()
Sterkte en zoek voor de volgende keer een degelijke man uit
Ik denk dat dat weinig zin zal hebben want daar is hij, zo te lezen, echt het type niet voor.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:12 schreef Spygisch het volgende:
[..]
Ik wil me ook echt openstellen voor een ander. Maar het voelt altijd alsof ik mezelf bedrieg tijdens een date. Het doet pijn te moeten beseffen dat ik hem moet loslaten, dat hij niet van mij is. Ik wil echt alleen hem... Ik heb het vaker geprobeerd met een ander. t Voelt altijd wat flauwtjes aan, niet echt, geforceerd en daarbij kwets ik anderen. Omdat ik niet kan aangeven waarom het niks kan worden. Wat moet ik zeggen, ik voel wat voor een ander? :S
Makes no sence right....
Ik wil bij hem langsgaan en een degelijk gesprek afdwingen. Is dat slim?
Agree.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik denk dat dat weinig zin zal hebben want daar is hij, zo te lezen, echt het type niet voor.Hij heeft je gebruikt en dan lijkt het me sterk dat een degelijk gesprek jou verder zal helpen.
ja... je hebt gelijk. Maar ik verlies niks wat niet al verloren was.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik denk dat dat weinig zin zal hebben want daar is hij, zo te lezen, echt het type niet voor.Hij heeft je gebruikt en dan lijkt het me sterk dat een degelijk gesprek jou verder zal helpen.
Jawel. Als jij een gesprek afdwingt, dan laat je een belangrijke les liggen. Namelijk hoe los je dit zelf op, zonder hem erbij te betrekken.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:23 schreef Spygisch het volgende:
[..]
ja... je hebt gelijk. Maar ik verlies niks wat niet al verloren was.
pfff doet pijn.... kon ik maar vluchten.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:40 schreef Heinlein het volgende:
[..]
Jawel. Als jij een gesprek afdwingt, dan laat je een belangrijke les liggen. Namelijk hoe los je dit zelf op, zonder hem erbij te betrekken.
Probeer het van een kant te zien, die zorgt dat je er vrede mee hebt. Betrek hem niet bij jouw gevoel. Deze noot moet je zelf kraken, of met hulp van vrienden, maar niet met zijn hulp.
Succes, ik weet zeker dat je het kan. Velen zijn je voorgegaan.
Dat kan overal zelfs hierquote:Op donderdag 19 januari 2012 23:52 schreef Spygisch het volgende:
ik moet een plek vinden waar ik heel hard kan huilen. niet alleen vanwege hem, maar alle opgekropte troep van jaren ophopen eruit gooien...
Ik vind mijn eigen bed altijd een prima plek om ongegeneerd flink te janken en mezelf ontzettend zielig te vinden.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:52 schreef Spygisch het volgende:
ik moet een plek vinden waar ik heel hard kan huilen. niet alleen vanwege hem, maar alle opgekropte troep van jaren ophopen eruit gooien...
Nee hij gaat niet voor mij kiezen..quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:06 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik vind mijn eigen bed altijd een prima plek om ongegeneerd flink te janken en mezelf ontzettend zielig te vinden.
Als je nog hoop hebt dat hij toch voor je gaat kiezen, blijf dan vooral contact zoeken, dan wordt het je vanzelf wel duidelijk. Hoop doet leven, maar in zulke situaties is hoop een block voor je verwerking.
true..quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:28 schreef Ratelslangetje het volgende:
Triest ja dat jij je leven laat afhangen van een vent die jou niet wilt.
Kom op! Je bent toch meer dan een (afgedankte) tweede keus? En een les voor de toekomst: begin nooit iets met een gozer die al bezet is.
Ik zet alvast een streep op mn wand. Een dag voorbij. Of zal ik donderdag ook meetellen? Dan hoeven we nog maar 99dagen en 463dagen te gaan.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:26 schreef famousje het volgende:
Ach... Over 100 jaar zijn we allemaal dood.
Rekenen was niet je beste vak zekerquote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:32 schreef Spygisch het volgende:
Ik zet alvast een streep op mn wand. Een dag voorbij. Of zal ik donderdag ook meetellen? Dan hoeven we nog maar 99dagen en 463dagen te gaan.
Kwam niet verder dan 1+1 van beyonce..quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:35 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Rekenen was niet je beste vak zeker
met 562 dagen zijn er nog geen 100 jaar voorbij
Combining your anxiety and avoidance scores, you fall into the preoccupied quadrant. Previous research on attachment styles indicates that preoccupied people tend to have highly conflictual relationships. Although they are comfortable expressing their emotions, preoccupied individuals often experience a lot of negative emotions, which can often interfere with their relationships.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:44 schreef Hijsbakkie het volgende:
Wil je ff dit testje maken? Ik wil eigenlijk wel even weten wat er bij jou uitkomt: http://www.web-research-design.net/cgi-bin/crq/crq.pl
Je kan de eerste pagina trouwens gewoon overslaan.
Logica en emotie gaan echt niet samen in de liefde,quote:Op donderdag 19 januari 2012 22:37 schreef Spygisch het volgende:
Maar nu komt het vreemde. Hij bedriegt, liegt, voelde waarschijnlijk niks voor mij, was bij tijden gemeen en toch haal ik het in mijn hoofd hem vreselijk te missen.
rouwen.. wat een treffend goede term voor wat ik nu voel... ben bang voor de confrontatie waarin ik moet accepteren dat hij weg is.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:04 schreef zuipuzuipu het volgende:
[..]
Logica en emotie gaan echt niet samen in de liefde,
Dus niet teveel over nadenken ook al spreekt het elkaar tegen.
Ga maar rouwen want sucks natuurlijk big time deze situatie.
Ja, dat zeggen de meeste preoccupied types over hun "relaties" (wil je dit echt zo noemen?).quote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:57 schreef Spygisch het volgende:
[..]
Maareh, zaken liggen ingewikkelder we hadden geen gewone relatie namelijk.
Log gewoon uit en ga slapenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:24 schreef Spygisch het volgende:
lees mn eigen letters te vaak over, raak er weer overstuur van
ik zal de lijst en mn stempel meenemen voor de eerstvolgende date. dan prop ik m later in een hokje waar we beide inpassen. plak m wel vast dit keer, kan die niet weg lopen he...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:24 schreef Hijsbakkie het volgende:
[..]
Ja, dat zeggen de meeste preoccupied types over hun "relaties" (wil je dit echt zo noemen?).
Een leuke term voor waar jij ook last van hebt is Drama Bias (zelfverzonnen, weet niet de correcte term zo) d.w.z. dat je je extra hecht aan personen met wie je (emotionele & dramatische) dingen meegemaakt hebt. Een bias is nooit goed en het gaat hier dus niet om oprechte hechting maar om een zwaar gekleurde bril.
Zo lang je niet in secure valt en/of omgaat met mensen die in secure vallen die jou naar dat type kunnen krijgen zul je dit soort problemen blijven houden, sorry.
Toch werkt die test bijzonder goed in mijn ervaring. Ik probeer je alleen maar duidelijk te maken dat wanneer je twee mensen met emotionele beschadigingen of beperkingen of hoe je het ook noemen wilt bij elkaar zet je altijd dit soort drama krijgt. En ik kan je met 100% zekerheid garanderen dat je vriendje ook niet in secure valt, ik gok dat hij een dismissive-avoidant is.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:28 schreef Spygisch het volgende:
[..]
ik zal de lijst en mn stempel meenemen voor de eerstvolgende date. dan prop ik m later in een hokje waar we beide inpassen. plak m wel vast dit keer, kan die niet weg lopen he...
Wil je ook een blokje chocola? k Heb ook koekjes als je wilt.... ?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:33 schreef Dagkaart het volgende:
Ik zie het misschien zwart/wit. Maar of je houdt op met janken, maakt een standpunt en stapt eroverheen. Of blijf bij die ellendige vent en ga je eigen lekker ellendig voelen. Je zit al zijn negatieve eigenschappen op te noemen maar wil hem toch niet kwijt. Wat wil je van de fokkers horen hier?
Goed, dan tover ik mn waslijst aan eisen weer tevoorschijn. Strategisch een man plukken. hmm...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:33 schreef Hijsbakkie het volgende:
[..]
Toch werkt die test bijzonder goed in mijn ervaring. Ik probeer je alleen maar duidelijk te maken dat wanneer je twee mensen met emotionele beschadigingen of beperkingen of hoe je het ook noemen wilt bij elkaar zet je altijd dit soort drama krijgt. En ik kan je met 100% zekerheid garanderen dat je vriendje ook niet in secure valt, ik gok dat hij een dismissive-avoidant is.
Nou ja, dus mijn punt is gewoon dat je met je volgende date moet proberen om wat minder met je basisemoties (okee, bij mannen noemen we dat met hun pik denken, maar om dat over een vrouw te zeggen klinkt oncharmant maar intussen is dat wel waar het op neerkomt) je keuze te maken en proberen een partner te vinden waarmee je niet dit soort gezeik krijgt.
quote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:35 schreef zuipuzuipu het volgende:
Fck die gast hij was zonde van je tijd en zonde van je leven.
En een psychische gestoorde jongen is geen aanvulling maar een blok aan je been.
Wees blij en het kutgevoel is over een tijd weg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |