Ohhhh dat vind ik wel fijn dat je daarbij aan mij denktquote:Op zaterdag 14 april 2012 10:43 schreef Tha_Erik het volgende:
.
Ik moet hierbij altijd erg aan jou denken, Greys.
Die heb ik laatst maar eens gekeken. Wat een baggerfilm.quote:
Nee, WTF is dát nou weerquote:
quote:De uitzendingen van het Eurovisie Songfestival op 22 (1e halve finale), 24 (2e halve finale) en 26 mei (finale) zijn met een tweede scherm te volgen via live.songfestival.nl.
Geef zelf punten!
Via dit tweede scherm kunnen alle artiesten worden beoordeeld. Geef punten voor de zang, kleding en act en deel dit met je vrienden op Facebook of Twitter en zie meteen wat de rest van Nederland vindt.
Doe de quiz!
Speel je liever een leuk spel? Doe dan mee met de songfestivalquiz. Ontdek bijzondere weetjes over alle deelnemende landen en artiesten en verbaas je vrienden met je uitgebreide songfestivalkennis.
Dank! Even gezapt.quote:Op zondag 20 mei 2012 18:22 schreef Fred_B het volgende:
Voor de liefhebber is er momenteel een programma over Azerbeidzjan en het Songfestival op Nederland 2. Het wordt wel gepresenteerd door die engerd van Omroep MAX.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De LEUKSTE Songfestivalmomenten.quote:Op zondag 20 mei 2012 18:51 schreef Greys het volgende:
Spoiler: ik denk het ook
Of dat er 'welkom op het TROS Muziekfeest' wordt gezegd
Die zal ook een hoge notering hebben.quote:Op zondag 20 mei 2012 18:51 schreef Greys het volgende:
Spoiler: ik denk het ook
Of dat er 'welkom op het TROS Muziekfeest' wordt gezegd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |