En met welk doel doen ze dit dan?quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:38 schreef DeGoeroeloze het volgende:
[..]
Nee,ze worden niet geinstalleerd in mensen,het zijn een soort radio's die met ultrasoundgolven werken.
quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:38 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
En met welk doel doen ze dit dan?
Weet ik niet,vind ik zelf ook interessante vragen,zal wel classified zijn.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:29 schreef J0kkebr0k het volgende:
En hoe richten ze die golven dan precies op een persoon die waarschijnlijk continu verplaatst en ook in gezelschap van andere personen bivakkeert?
[youtube][/youtube]<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pWjYdKX3Mv4?version=3&hl=nl_NL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed data-src="http://www.youtube.com/v/pWjYdKX3Mv4?version=3&hl=nl_NL" style="visibility:hidden;" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:39 schreef Copycat het volgende:
Nice try, no cigar, Peter!
Het gaat je hopelijk goed, zelfs beter. En dat meen ik oprecht.
Hier komt ie dan:quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:39 schreef Copycat het volgende:
Nice try, no cigar, Peter!
Het gaat je hopelijk goed, zelfs beter. En dat meen ik oprecht.
Oh, die ken ik alleen maar van George Baker .quote:Op woensdag 11 januari 2012 22:26 schreef Copycat het volgende:
Mijn God, van die depressieve shit zou iedereen horendol worden.
Doe mij maar Una Paloma Blanca van Dio.
Moet je Ali B. Op Volle Toeren van vanavond even terugkijken. Erg leuke aflevering. Sowieso word ik meestal erg vrolijk van dat programma. Positiviteit, dat mist de wereld soms net iets teveel.quote:Op woensdag 11 januari 2012 22:31 schreef Lavenderr het volgende:
Oh, die ken ik alleen maar van George Baker .
Ja, daar heb je gelijk in. Positiviteit kunnen we heel goed gebruikenquote:Op woensdag 11 januari 2012 22:35 schreef Copycat het volgende:
[..]
Moet je Ali B. Op Volle Toeren van vanavond even terugkijken. Erg leuke aflevering. Sowieso word ik meestal erg vrolijk van dat programma. Positiviteit, dat mist de wereld soms net iets teveel.
Met radionics.......quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:29 schreef J0kkebr0k het volgende:
En hoe richten ze die golven dan precies op een persoon die waarschijnlijk continu verplaatst en ook in gezelschap van andere personen bivakkeert?
Inderdaad! Positiever denken is noodzakelijk. Dan gaan mensen ook minder fatalistisch denken en geloven dat er werkelijk verandering kan komen in vastgeroeste zaken, als ze al hun mogelijkheden open houden.quote:Op woensdag 11 januari 2012 22:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, daar heb je gelijk in. Positiviteit kunnen we heel goed gebruiken. Is eigenlijk van fundamenteel belang in deze cynische wereld.
Ja vastquote:Op donderdag 12 januari 2012 09:13 schreef GoudIsEcht het volgende:
Ik kan het niet meer vinden, maar ik zag laatst nog een interview (in het Duits) met een Deens slachtoffer van 'mind control'.
Die had ook last van 'opgelegde gedachten' die op hem gericht leken te worden. Hij stelde er (onder andere) achter te zijn gekomen omdat hij merkte dat als hij een stukje verplaatste het even duurde voordat 'de straal' hem weer gevonden had.
Misschien kent iemand anders het fimpje ook..? Dan kunnen mensen zelf kijken in plaats van het met mijn beschrijving te moeten doen..
Meh, negatief denken en positief doen. Heb je meteen een beetje balans enzo.quote:Op donderdag 12 januari 2012 06:45 schreef Bastard het volgende:
[..]
Inderdaad! Positiever denken is noodzakelijk. Dan gaan mensen ook minder fatalistisch denken en geloven dat er werkelijk verandering kan komen in vastgeroeste zaken, als ze al hun mogelijkheden open houden.
Of dat nou de aanpak van lobby's betreft of de mogelijkheid open houden dat er wereldvrede mogelijk is....
Beetje yin, beetje yang.quote:Op donderdag 12 januari 2012 12:18 schreef Gray het volgende:
[..]
Meh, negatief denken en positief doen. Heb je meteen een beetje balans enzo.
Geloof je het toch niet. Ik heb het filmpje zelf gezien. Apart verhaal, jammer dat ik het niet meer kan vinden.quote:
Ik geloof wel dat er een filmpje is, maar omdat een of andere flapdrol wat zegt maakt het niet meteen waar.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:55 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Geloof je het toch niet. Ik heb het filmpje zelf gezien. Apart verhaal, jammer dat ik het niet meer kan vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |