Moet ik nou echt plaatjes van 150 kilo gaan zoeken?quote:
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
als je anderhalf keer een halve haan hebt is dat anderhalf
keer een halve haan, en dat is drie kwart haan.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
als je anderhalf keer een halve haan hebt is dat anderhalf
anderhalf keer een halve haan. dus 1 keer een halve haan en dan nog een keer de helft van een halve haan, een kwart dus.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
als je anderhalf keer een halve haan hebt is dat anderhalf
3x jaquote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
als je anderhalf keer een halve haan hebt is dat anderhalf
ja zeg dat dan meteenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef badtripbob het volgende:
[..]
anderhalf keer een halve haan. dus 1 keer een halve haan en dan nog een keer de helft van een halve haan, een kwart dus.
Moest je geen psychologische test doen om bij die brandweer te komen?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:06 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Moet ik nou echt plaatjes van 150 kilo gaan zoeken?
Of vreetschuren.
Daar aan denkende, smeg, hoe noemde jij toen ook al weer "tanden" en "mond" in dat dialect topic ?
door hem in 4 stukken te snijden?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:08 schreef badtripbob het volgende:
[..]
De grap is dus: hoe wil je een haan in kwartjes hakken?
Nee, we hebben een hoogwerker, soort van overtreffende trap.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:07 schreef kapiteintje het volgende:
Prof_Hoax...niet zo stoer doen. Jullie hebben niet eens een ladderwagen.
Jawel, maar dat komt na de fysieke test, dus geen zorgen daar kom je toch nooitquote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Moest je geen psychologische test doen om bij die brandweer te komen?
The fuck zeg
deze opmerking slaat nergens opquote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:08 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Nee, we hebben een hoogwerker, soort van overtreffende trap.
Zelfde als dik --> stokstaart
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |