Dan heb ik een 2ehandse, ik koop eigenlijk alleen 2ehands spul van mede gitaristen op Fok, omdat je er dan eigenlijk wel van uit kan gaan dat je goed behandeld word!quote:
Ik kan wel ritmegitaar op 200bpm, maar shredden gaat nietquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:14 schreef stefanhaan het volgende:
Wat geimproviseerd shredden is ook wel leuk
200bpmquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:14 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Ik kan wel ritmegitaar op 200bpm, maar shredden gaat niet![]()
Zo snel is angel of death nietquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:16 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Niet specifiek heGewoon erg snel bedoel ik. Angel of death ofzo.
Mijn ritmegitaar houd op bij, 170-180? zoiets?, snel spelen lukt wel, maar echt shredden nog niet, ik durf niet echt snel toonladders enzo te spelen, ben bang dat ik mis sla of fretquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:14 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Ik kan wel ritmegitaar op 200bpm, maar shredden gaat niet![]()
Je moet goede controle hebben qua snelheid, dus niet alleen hersenloos picken maar ook wisselen tussen triolen en powerchords etc..quote:Op donderdag 5 januari 2012 16:16 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Zo snel is angel of death niet
Dat heb ik dus ookquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:17 schreef Braddie het volgende:
snel spelen lukt wel, maar echt shredden nog niet, ik durf niet echt snel toonladders enzo te spelen, ben bang dat ik mis sla of fret
Ik durf ook niet extreem gecontrolleerd te gaan spelen / aan slaan met m`n plectrum, ben bang dat ik snaren breek.. al speel ik met .011quote:
quote:
Dat stuk na "Angel of death, flying free". En die riff daarachteraan, ik heb dat echt al een miljoen keer gehoord en krijg er nog iedere keer kippenvel van.quote:
Ja dat is een zieke soloquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:27 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Dat stuk na "Angel of death, flying free". En die riff daarachteraan, ik heb dat echt al een miljoen keer gehoord en krijg er nog iedere keer kippenvel van.
doet me beetje denken aan een LoG introquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:35 schreef Trollscience het volgende:
Ik ken echt ieder nummer van SlayerDe Intro riff van Sex murder art is ook vet.
10 werkende?quote:Op donderdag 5 januari 2012 17:09 schreef The_Dean het volgende:
Ik mag maar tien gitaren van mijn vriendin
Heb je die akoestische de deur uit gedaan?quote:Op donderdag 5 januari 2012 17:14 schreef The_Dean het volgende:
Dat is inclusief projecten
Maar ik bedenk me net...
Speelbaar:
Dean V
Hendricson Explorer
Ibanez LP
Projecten:
Vester strat
Epiphone metalstrat
Amuse strat
Ibanez GRG
Dean Vx
Dean ML
Dat is maar 9![]()
![]()
* The_Dean naar Marktplaats
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |