Als het bericht slecht is (dood je de boodschapper) is een mooie van hem.quote:Op zaterdag 31 december 2011 13:12 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
De man had gewoon na De Eenzame fietser moeten stoppen..
Haha, gelukkig maarquote:
Twee dagen in de week. Valt mee hoorquote:Op zaterdag 31 december 2011 13:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Je pendelt iedere dag op en neer?
Beidequote:Op zaterdag 31 december 2011 13:14 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
ook lekker gedoucht? of gebaderd?
Zuurpruimquote:Op zaterdag 31 december 2011 13:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Mooi, maar ik hoef geen joelende mensen door de uitzending de hele tijd
Ik vind de Ballade van de onsterfelijkheid ook wel grappig. Radio Tour plaatjequote:Op zaterdag 31 december 2011 13:14 schreef FritsFlits het volgende:
Eeuwige Jeugd is ook een mooi nummer op het album 'Eiland in de Verte' van Boudewijn de Groot, geschreven door Freek de Jonge.
De held van Drachtenquote:
JAquote:
Zanger Rinusquote:
Ik woon op zowat een steenworp afstand, maar heb toch zeker geen zin om uren in de rij te gaan staan voor een half uurtje.quote:Op zaterdag 31 december 2011 13:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Als ik in Hilversum woonde zou ik ook naar het café gaan en dan de hele tijd dansen zoals de vriendin van Rinus.
Of Fliesquote:
Vind ik een van mindere platen. Iets too much. Sonnet Voor A is een erg lief nummertjequote:Op zaterdag 31 december 2011 13:15 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik vind de Ballade van de onsterfelijkheid ook wel grappig. Radio Tour plaatje
Ja en die staat er niet in Schande!!!quote:Op zaterdag 31 december 2011 13:14 schreef FritsFlits het volgende:
Eeuwige Jeugd is ook een mooi nummer op het album 'Eiland in de Verte' van Boudewijn de Groot, geschreven door Freek de Jonge.
Euh... nee?quote:Op zaterdag 31 december 2011 13:16 schreef Cee het volgende:
Er komen best nog een hoop onbekende nummers voorbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |