SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En natuurlijk ook epic fails:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leipe fans:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Falers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boze managers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Falende managers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sexy managers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En een heleboel idioten:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Actuele stand:
Nederlanders actief in de Premier League:
Rafaël van der Vaart, Tottenham Hotspur
John Heitinga, Everton
Nigel de Jong, Manchester City
Dirk Kuijt, Liverpool
Robin van Persie, Arsenal
Royston Drenthe, Everton
Michel Vorm, Swansea City
Tim Krul, Newcastle United
Patrick van Aanholt, Wigan Athletic
Kemy Augustien, Swansea City
Ferrie Bode, Swansea City
Ronnie Stam, Wigan Wigan Athletic
Dorus de Vries, Wolverhampton Wanderers
[ Bericht 3% gewijzigd door YazooW op 26-12-2011 15:20:35 ]![]()
Paar bekers wellicht, maar niet meer landstitelt iig.quote:Op maandag 26 december 2011 14:49 schreef Nober het volgende:
[..]
Manchester United?
Edit: Heeft Mourinho niet meer gewonnen met Chelsea?Echte romaticus die gaat in de Championship trainen.quote:Op maandag 26 december 2011 14:50 schreef Banaanensuiker het volgende:
Misschien iets voor Blackburn ?![]()
Royston verdiend zijn eigen TT na zijn goede resultaten van de laatste tijd.
Benieuwd of hij straks in de basis mag starten.![]()
Exacte zoekopdracht voor:
"royston ricky drenthe" geeft 216.000 resulaten.
"royston rickie drenthe" geeft 1550 resulaten.
Ik zat zelf ook nog te twijfelen maar denk wel dat het er nu goed staat.![]()
Volledige naam Royston Rickie DrentheIndien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.![]()
mooie assist ruizIndien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.![]()
Dempsey met de 1-1 dus.Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.![]()
Gisteren te veel gedronken. Niet zo hard zijn.quote:Op maandag 26 december 2011 15:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet te geloven en dat noemen ze in Engeland de beste linksback ter wereld(Cole that is)
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Volgens mij welquote:Op maandag 26 december 2011 15:15 schreef Smoofie het volgende:
Hoi jojoorjte, leuke 1e kerstdag gehad ?
Noot noot.![]()
Wel flink happen ja.quote:Op maandag 26 december 2011 15:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet te geloven en dat noemen ze in Engeland de beste linksback ter wereld(Cole that is)
Noot noot.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: