FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #2526: Hek van de dam
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 16:34
header.png
Welkom in alweer het 2526e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, superleuk, maar lees wel eerst deze openingspost een keer goed door.

beantwoorden.jpg
Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten. Vetjammer.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 2750 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand tot topic 2500 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De uitslag van topic 2251 t/m 2500 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dat was het wel zo'n beetje. Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 16:36
Hoe heet het bekendste Nederlandse hiphoplabel?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 16:37
Top Notch
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 16:37 schreef Greenpeas het volgende:
Top Notch
:Y

Stand deel 2526
1 Greenpeas
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 16:42
Hoofdstad van de staat Ohio?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 16:43
columbus
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 16:43
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 december 2011 16:43 schreef outtayourleague het volgende:
columbus
Stand deel 2526
1 Greenpeas
1 outtayourleague
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 16:45
Welke der Four Horsemen overleed twee dagen geleden aan kanker?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 16:47
o damn, daniel dennett?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 16:47 schreef Baszh het volgende:
o damn, daniel dennett?
:N
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 16:48
Christopher hitchens dan
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 16:48 schreef Baszh het volgende:
Christopher hitchens dan
Stand deel 2526
1 Greenpeas
1 outtayourleague
1 Baszh
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 16:49
Ook wel logischer, linkte hem even niet aan de 4, jammer
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 16:52
Weer een held minder

4QElx.jpg
naam spel?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:01
ik meen Mega Man te herkennen ergens in het midde?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:02
hehe nee, t'is momenteel populair, als je steam gebruikt zou je het wel kennen
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:02 schreef Baszh het volgende:
hehe nee, t'is momenteel populair, als je steam gebruikt zou je het wel kennen
dat gebruik ik dus niet :P
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:09
dT5MH.jpg
haar naam?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:11
De Deense premier zo te zien, maar haar naam?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:12
Geen premier, leider van een partij
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:14
Wilders heeft veel van haar geleerd :P
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:12 schreef Baszh het volgende:
Geen premier, leider van een partij
O dat maakt het natuurlijk een stuk makkelijker

is dat die Pia huppeldepup? Kjaergaard oid
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:15
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:14 schreef outtayourleague het volgende:

[..]

O dat maakt het natuurlijk een stuk makkelijker

is dat die Pia huppeldepup? Kjaergaard oid
Blijkbaar wel dus :s)
Pia Kjærsgaard

Stand deel 2526
1 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:20
EOnkF.jpg

Welke historische plaats?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:20
petra
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:21
Waarom komt het antwoord tegelijk in beeld met de vraag
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:21
quote:
8s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:21 schreef ScottTracy het volgende:
Waarom komt het antwoord tegelijk in beeld met de vraag
Wees blij dat niet ook al de punten zijn uitgedeeld.
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:20 schreef ß het volgende:
petra
Stand deel 2526
1 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
1 ß
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:21 schreef ß het volgende:

[..]

Wees blij dat niet ook al de punten zijn uitgedeeld.
Dat had ik vanmiddag :(
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:25
In 2006 is Yorin FM gestopt met uitzenden. Welke zender nam die frequenties over?
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:27
Slam FM?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:30
:N Het heeft ongeveer een jaar op FM uitgezonden, nu alleen op internet.
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 17:32
arrow classic rock?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:32
Ook niet, arrow is nu wel eigenaar. Destijds was het SBS.
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:35
CAZ?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:35 schreef ScottTracy het volgende:
CAZ?
Stand deel 2526
1 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
1 ß
1 ScottTracy
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:36
Het schoot me ineens te binnen, zo'n nietszeggend commercieel radiostation was het.
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:41
Welke 4 Engelse voetbalclubs hebben ooit de Europa Cup I/Champions League gewonnen?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 17:42
Manchester United, Liverpool, Tottenham en Nottingham Forest?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 17:42
chelsea toch ook?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:42
komt die gok

arsenal
manchester united
leeds united
manchester city
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 17:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:42 schreef Baszh het volgende:
komt die gok

..

:D
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:42 schreef Greenpeas het volgende:
Manchester United, Liverpool, Tottenham en Nottingham Forest?
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:42 schreef ß het volgende:
chelsea toch ook?
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:42 schreef Baszh het volgende:
komt die gok

arsenal
manchester united
leeds united
manchester city

Nog 1
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 17:44
Sheffield?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 17:45
fullham
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 17:48
Newcastle dan
Gillinghamzaterdag 17 december 2011 @ 17:50
West Ham United?
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:50 schreef Gillingham het volgende:
West Ham United?
De juiste kleuren :)
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 17:51
Aston Villa
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 17:51 schreef Greenpeas het volgende:
Aston Villa
:Y Ze wonnen in 1982 in De Kuip de finale van Bayern Munchen

Stand deel 2526
2 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
1 ß
1 ScottTracy
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 17:57
Nooit geweten van Aston Villa, voor mijn tijd. Was er ook nooit opgekomen als het niet door de hint was.

9ce2H.gif

Wie?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 18:14
bekende kop
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 18:16
robin thicke?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 18:17
onbekende kop ;(
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 18:18
Nee. Is dit jaar onder andere te zien geweest als Zeus en Aramis.
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 18:23
L.E.
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 18:33
geen idee
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 18:35
Ok, nieuwe vraag dan maar.

Naam van de acteur die de rol van Spiderman gaat vertolken in de aankomende Spiderman film?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 18:37
toby maguire weer?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 18:37
Andrew Garfield?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 18:37 schreef banaantjeEE het volgende:
Andrew Garfield?
^O^

Stand deel 2526
2 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
1 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 18:45
Welke club zou geweerd worden uit de Champions League?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 18:45
fenerbahce
ßzaterdag 17 december 2011 @ 18:45
basel
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 18:45 schreef ß het volgende:
basel
Stand deel 2526
2 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
ßzaterdag 17 december 2011 @ 18:56
FNfL0.jpg

Welke snack bestelt hij (bijna) elke keer?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 18:57
een ehm, kipknots ?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 18:58
bijna
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 18:59
kipkorn?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 18:59 schreef Greenpeas het volgende:
kipkorn?
Stand deel 2526
3 Greenpeas
2 outtayourleague
1 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:04
}) is de belangrijkste neoheidense natuurreligie, in 1954 gepopulariseerd door Gerald Gardner, die het toen 'hekserij' of 'heksencultus' noemde.

Wat is })?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 19:04
wicca
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:04 schreef Baszh het volgende:
wicca
^O^

Stand deel 2526
3 Greenpeas
2 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 18:59 schreef Greenpeas het volgende:
kipkorn?
Met een milkshake banaan :P
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 19:13
Bij elk de Nederlandse naam

Libra
Cancer
Virgo
Sagittarius
Aries
Taurus
Pisces
Capricornus
Leo
Gemini
Aquarius
Scorpius
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:13 schreef Baszh het volgende:
Bij elk de Nederlandse naam

Libra weegschaal
Cancer kreeft
Virgo maagd
Sagittarius boogschutter
Aries ram
Taurus stier
Pisces vissen
Capricornus steenbok
Leo leeuw
Gemini tweelingen
Aquarius waterman
Scorpius schorpioen
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:14
Weegschaal
Kreeft
Maagd
Boogschutter
Ram
Stier
Vissen
Steenbok
Leeuw
Tweeling
Waterman
Schorpioen
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:14
Leeuw, Steenbok, Waterman, Vissen, Tweeling, Weegschaal, Ram, Stier, Maagd, Kreeft, Boogschutter,
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 19:15
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:14 schreef outtayourleague het volgende:

[..]

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 19:21

Wie verzorgt de muziek in deze commercial?

Niet op Youtube kijken o|O
alleen op het filmpje klikken
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:23
dunno
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:24
Die artiest die over heel YouTube in de commercial staat? Binky ofzo?
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:24 schreef Greenpeas het volgende:
Die artiest die over heel YouTube in de commercial staat? Binky ofzo?
:N

Deens bandje
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:25
The Asteroids Galaxy Tour, met de lieflijke Mette Lindberg O+ Toevallig deze week nog opgezocht naar aanleiding van die toffe reclame :Y
outtayourleaguezaterdag 17 december 2011 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:25 schreef InTrePidIvity het volgende:
The Asteroids Galaxy Tour, met de lieflijke Mette Lindberg O+ Toevallig deze week nog opgezocht naar aanleiding van die toffe reclame :Y
O+
Ik wordt er heel vrolijk van. *O* Nog eentje dan

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:31
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:29 schreef outtayourleague het volgende:

[..]

O+
Ik wordt er heel vrolijk van. *O* Nog eentje dan

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
1 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
Hier de volledige versie van de reclame/videoclip van The Golden Age:
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:31
Wat is de titel van de theme van Serious Request 2011?

De eerste met de volledig correcte spelling krijgt het punt.
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:32
Moeders in oorlogsgebieden?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:33
Ik las ergens iets van This One's for Mama
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:32 schreef Greenpeas het volgende:
Moeders in oorlogsgebieden?
Met het theme bedoel ik het themanummer.
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:33
doluv2luvu
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:33 schreef banaantjeEE het volgende:
doluv2luvu
Van O+ Ilse DeLange O+ Matig nummer, dat wel.

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:35
Waar in België staat het Glazen Huis?
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 19:39
In 3 verschillende plaatsen gaan ze dit jaar, met hulp van luisteraars verhuizen tussendoor.

Plaatsen durf ik niet zo te zeggen, gok op Leuven, Antwerpen en Gent.
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:40
quote:
2s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:39 schreef Flitspaal het volgende:
In 3 verschillende plaatsen gaan ze dit jaar, met hulp van luisteraars verhuizen tussendoor.

Plaatsen durf ik niet zo te zeggen, gok op Leuven, Antwerpen en Gent.
Ja, op dit moment staan ze in Leuven :)

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 19:46
Ze zouden Ciska het hele jaar vast moeten zetten, maar dan wel zonder microfoon.

Wie is record-international voetbal van Italie?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:46
Maldini
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 19:46
Inzaghi?
InTrePidIvityzaterdag 17 december 2011 @ 19:46
Del Piero?
Yankeezaterdag 17 december 2011 @ 19:48
cannavaro dan maar...
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 19:48 schreef Yankee het volgende:
cannavaro dan maar...
Maldini op 2 en Del Piero op 7. Inzaghi in de 30.

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
1 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
Yankeezaterdag 17 december 2011 @ 19:55
Wie werd dit jaar tweede in de Vuelta op 13 seconden van Juan José Cobo?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 19:55
Sastre?
Yankeezaterdag 17 december 2011 @ 19:59
nee
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 20:00
Froome
Yankeezaterdag 17 december 2011 @ 20:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:00 schreef ScottTracy het volgende:
Froome
Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
2 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 20:18
Sorry was even afgeleid, vraag komt eraan
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 20:22
Hoe heette de animatieserie die eerst in Vara Laat en daarna in DWDD te zien was?
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 20:24
oh over dat cafe toch? geen idee hoe het heet
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 20:25
cafe nogwat..
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 20:25
Café is in elk geval goed :)
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 20:26
Cafe Binnenhof?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 20:26
cade de wereld
ScottTracyzaterdag 17 december 2011 @ 20:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:26 schreef Baszh het volgende:
cade de wereld
:Y

Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 20:30
fcdmp.jpg
welke film
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 20:31
Splice?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 20:32
nope ouder
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 20:33
existenz?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 20:34
V9ntN.jpg
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:33 schreef HilarityEnsues het volgende:
existenz?
Stand deel 2526
3 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
1 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 20:37
Vond ik geloof ik drie keer niks. Never mind.

Uit welk land kwam de schrijver Pessoa?
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 20:38
Argentinie?
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 20:39
quote:
2s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:38 schreef Flitspaal het volgende:
Argentinie? :N
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 20:43
Europa
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 20:45
Portugal?
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:45 schreef Greenpeas het volgende:
Portugal?
Stand deel 2526
4 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
1 HilarityEnsues
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 20:48
>:) is a British science fiction comedy-drama television series about a group of young offenders forced to work in a community service programme, where they obtain supernatural powers after a strange electrical storm.

Welke serie zoek ik?
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 20:57
geen idee
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:02
M......
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:05
Nieuwe vraag dan maar:

tdOp3.gif

Wie?
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 21:09
Carry Slee?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 21:09 schreef HilarityEnsues het volgende:
Carry Slee?
^O^

Stand deel 2526
4 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 21:12
Uit welke stad komt voetbalclub Sampdoria?
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 21:16
Napoli?
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 21:17
G....
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:18
Genoa
HilarityEnsueszaterdag 17 december 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 21:18 schreef Greenpeas het volgende:
Genoa
Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
1 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:23
WUZBV.png

Wat geeft het groene gebied op het kaartje aan?
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 21:23
tornado alley?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:27
quote:
2s.gif Op zaterdag 17 december 2011 21:23 schreef lubje25 het volgende:
tornado alley?
:N
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 21:33
bible belt?
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 21:36
ik vermoed een gebergte, kan niet op de naam komen. Niet de rocky mountains maar die andere. ;(
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 21:36 schreef plagvreugd het volgende:
ik vermoed een gebergte, kan niet op de naam komen. Niet de rocky mountains maar die andere. ;(
Je denkt inderdaad in de goede richting (hoogte) ja.
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 21:40
das mooi, k ga er alleen niet op komen :(
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:46
Denk aan een stuk fruit wat onzettend lol heeft.
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 21:50
appellaches
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 21:52
quote:
2s.gif Op zaterdag 17 december 2011 21:50 schreef Flitspaal het volgende:
appellaches / appellachen
^O^

Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 22:02
Welk, van oorsprong Tsjechisch schoenenbedrijf, heeft in Nederland een wijk laten bouwen, waar een verkeersknooppunt naar genoemd is en dat tegenwoordig nog steeds druk gebruikt wordt?
Gattacazaterdag 17 december 2011 @ 22:06
Hevea?
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 22:07
bata - batadorp!
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:07 schreef plagvreugd het volgende:
bata - batadorp!
Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
2 ß
2 ScottTracy
2 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 22:12
Wat is een muggle?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 22:13
dreuzel
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 22:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 20:48 schreef Greenpeas het volgende:
>:) is a British science fiction comedy-drama television series about a group of young offenders forced to work in a community service programme, where they obtain supernatural powers after a strange electrical storm.

Welke serie zoek ik?
misfits
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 22:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:13 schreef ß het volgende:
dreuzel
Verwachtte eigenlijk een uitleg ipv vertaling, maar dit is ook prima :)

Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
3 banaantjeEE (misfits)
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
ßzaterdag 17 december 2011 @ 22:18
gaVl0.jpg

Hoe heten deze piraten of waar kennen we ze van?
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 22:20
snif en snuitje?
pipo
ßzaterdag 17 december 2011 @ 22:20
:N
Flitspaalzaterdag 17 december 2011 @ 22:25
Piet Piraat vrienden?
ßzaterdag 17 december 2011 @ 22:26
Serie komt uit 1969 en is nu nog steeds op tv te zien.
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 22:26
de goonies?
slavelooszaterdag 17 december 2011 @ 22:30
het is uit pippi langkous en ik weet niet hoe ze heten
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 22:31
Barend en.....
ßzaterdag 17 december 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:30 schreef slaveloos het volgende:
het is uit pippi langkous en ik weet niet hoe ze heten
bloedbarend en messenjochem

Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
3 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
1 slaveloos
slavelooszaterdag 17 december 2011 @ 22:35
hoe heet het pretparkje dat vlak bij de apenheul ligt en dat een muis als mascotte heeft?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 22:35
Julianatoren
slavelooszaterdag 17 december 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:35 schreef Greenpeas het volgende:
Julianatoren
Stand deel 2526
5 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
3 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
1 slaveloos
1 Greenpeas
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 22:40
Ik stond er al tussen ;)

Q3ots.jpg

Wie?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 22:41
koen krukke
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:41 schreef banaantjeEE het volgende:
koen krukke
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
4 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
1 slaveloos
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 22:49
:X was de Titaan van het licht. Zijn naam betekent "de in de hoogte wandelende". :X stelde regelmatige dagen en maanden in door de zon en maan in een vaste cyclus langs de hemelkoepel te laten bewegen, terwijl zijn broer Crius de beweging van de sterrenbeelden regelt en daarmee de seizoenen.

?
Greenpeaszaterdag 17 december 2011 @ 22:50
Gokje: Uranus?
PhysicsRuleszaterdag 17 december 2011 @ 22:51
Hyperion?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 22:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 december 2011 22:51 schreef PhysicsRules het volgende:
Hyperion?
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
4 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
1 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
PhysicsRuleszaterdag 17 december 2011 @ 22:59
Hoe heet(te) de lijst van de Katholieke kerk met verboden boeken?
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:03
hm ik wilde cortex zeggen, maar heb t idee dat dat onzin is. en nu zeg ik het toch :)
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:04
apocrief?
PhysicsRuleszaterdag 17 december 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:03 schreef plagvreugd het volgende:
hm ik wilde cortex zeggen, maar heb t idee dat dat onzin is. en nu zeg ik het toch :)
inderdaad onzin, maar kan me voorstellen dat je hier opkomt.
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:10
geen idee
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:14
Heb toch t idee dat t iets met een X was. Index en-dan-nog-wat mssn? :P
PhysicsRuleszaterdag 17 december 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:14 schreef plagvreugd het volgende:
Heb toch t idee dat t iets met een X was. Index en-dan-nog-wat mssn? :P
Index librorum prohibitorum, maar beter bekend als De Index :)

Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
4 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:17
Oeh jeej. En waar ik niet cortex zei bedoelde ik codex. Ook onzin, maar toch meer bijbels.

quote:
Een X is een schrijven gericht aan een persoon of een groep personen, meestal in de vorm van een erg formele brief, vaak didactisch van aard en elegant geformuleerd.
De brieven van de apostelen aan verscheidene joodse gemeenschappen in de wereld, opgenomen in het Nieuwe Testament, worden vaak X genoemd.
X?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:18
Epistel
PhysicsRuleszaterdag 17 december 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:17 schreef plagvreugd het volgende:
Oeh jeej. En waar ik niet cortex zei bedoelde ik codex. Ook onzin, maar toch meer bijbels.

[..]

X?
dat klinkt logischer.
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:18 schreef banaantjeEE het volgende:
Epistel
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
3 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
5 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:22
Op latere leeftijd, toen hij steeds minder middelen had om laboratoriumexperimenten op te zetten, begaf :X zich op voor buitenstaanders steeds vreemdere zijwegen en was hij een dankbare bron voor de sensatiepers. Zo zou hij een dodende straal hebben ontwikkeld, een aardbevingsmachine, een manier om de aarde te splijten als een appel, anti-zwaartekracht, een apparaat om contact met buitenaardse wezens te maken en een manier om gratis en ongelimiteerd energie uit de ether te halen.

Wie is ?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:22
tesla?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:22 schreef Baszh het volgende:
tesla?
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
4 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
5 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:29
welk experiment?
v9unQ.png
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:32
Milgram experiment

Ik dank mijn master aan deze nutteloze informatie :')
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:32 schreef banaantjeEE het volgende:
Milgram experiment

Ik dank mijn master aan deze nutteloze informatie :')
nutteloos? Geeft toch wat inzicht in menselijk handelen

Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
4 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:34 schreef Baszh het volgende:

[..]

nutteloos? Geeft toch wat inzicht in menselijk handelen
Het experiment wel, dat het milgram heet is nutteloze info, bedoelt hij denk ik.
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:38
Nutteloos voor mij gezien mijn economisch-gerichte master ;)

Callisto, Europa, Ganymedes en Io zijn manen van welke planeet?
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:38
Neptunus?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:38 schreef Baszh het volgende:
Neptunus?
:N
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:39
Jupiter dan
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:39
jupiter?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:39 schreef Baszh het volgende:
Jupiter dan
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
5 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:40
Voor de economen eigenlijk ook wel relevant, alleen gaan die er nog steeds van uit dat alle mensen nutmaximaliserende rationale actoren zijn :P
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:40 schreef Baszh het volgende:
Voor de economen eigenlijk ook wel relevant, alleen gaan die er nog steeds van uit dat alle mensen nutmaximaliserende rationale actoren zijn :P
het is weekend, dus ik volsta met een klinkende reactie: nietes.
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:44
Tegelijkertijd kan een :P vinden dat het bestaan van God, hoewel niet onmogelijk, zeer onwaarschijnlijk is; hij kan het zelfs zo onwaarschijnlijk vinden dat het niet de moeite waard is dit in de prakijk te overwegen.
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:46
agnost
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:46 schreef Hi_flyer het volgende:
agnost
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
5 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:40 schreef Baszh het volgende:
Voor de economen eigenlijk ook wel relevant, alleen gaan die er nog steeds van uit dat alle mensen nutmaximaliserende rationale actoren zijn :P
Economie draait om mensen. Mensen willen altijd meer en wat het best voor hen is. Daarom moeten ze keuzes maken en die keuze vinden ze in alles wat maximaliserend werkt, gezien het grootste nut ;) .
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:48
Gesproken als een ware econoom :D
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:48 schreef Baszh het volgende:
Gesproken als een ware econoom :D
Je geeft me toch geen ongelijk 8-)
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:49
Wie is de hoofdsponsor van de wereldkampioenschappen darts die momenteel gehouden worden? Het toernooi heet ook naar de sponsor
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:49
Mwa, eigenlijk wel, maar dat is een te lange discussie
plagvreugdzaterdag 17 december 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:48 schreef Baszh het volgende:
Gesproken als een ware econoom :D
van enkele decennia geleden, zijn een hoop kanttekeningen, nuances, correcties etc op te maken. maar daar is dit niet de plaats voor geloof ik.

quote:
0s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:49 schreef Baszh het volgende:
Mwa, eigenlijk wel, maar dat is een te lange discussie
Dat.
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 23:50
ladbrokes?
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:52
quote:
2s.gif Op zaterdag 17 december 2011 23:50 schreef lubje25 het volgende:
ladbrokes?
Correct

Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
5 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
1 lubje25
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 23:55
Wat is sos?
banaantjeEEzaterdag 17 december 2011 @ 23:56
noodsignaal?
Hi_flyerzaterdag 17 december 2011 @ 23:57
save our souls
Baszhzaterdag 17 december 2011 @ 23:58
. . . - - - . . . :P
lubje25zaterdag 17 december 2011 @ 23:59
Nop dat is SOS.

Hint: Het is verboden in Nederland
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 00:00
sinus overstaande zijde schuine zijde (uit sos cas toa) :P
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 00:01
Geen idee dan, ik ga pitten :W

:O
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:01
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 00:00 schreef plagvreugd het volgende:
sinus overstaande zijde schuine zijde (uit sos cas toa) :P
dat is niet verboden in Nederland :P
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 00:02
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 00:01 schreef lubje25 het volgende:

[..]

dat is niet verboden in Nederland :P
Niet? Cool, ga ik lekker de rest van t weekend hoeken berekenen.

ot: geen idee.
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:04
hint : Scarface
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:07
het is wit :P
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:09
dan zeg ik cocaïne
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 00:09 schreef Baszh het volgende:
dan zeg ik cocaïne
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
6 Baszh
3 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
1 lubje25
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:18
wat zijn big battenbergs?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:25
geen idee
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:26
Zijn bij de AH te halen
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:27
hamburgers? :?
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:28
Neen, erg zoet met chocola aan de zijkanten
lubje25zondag 18 december 2011 @ 00:32
soort koek?
ßzondag 18 december 2011 @ 00:32
mergpijpjes geloof ik
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 00:32 schreef ß het volgende:
mergpijpjes geloof ik
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
6 Baszh
4 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
1 lubje25
ßzondag 18 december 2011 @ 00:33
met die euroshopper producten leer je nog eens Engels.
ßzondag 18 december 2011 @ 00:36
NEEon.png

logo van?
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 00:38
pirate bay?
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:38
piratenpartij?
ßzondag 18 december 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 00:38 schreef Baszh het volgende:
piratenpartij?
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
1 lubje25
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:41
De :? is een aangekondigd handelsverdrag voor internationale standaarden op het gebied van de handhaving van het intellectueel eigendomsrecht.
Baszhzondag 18 december 2011 @ 00:59
SPOILER
ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement)
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:21
tja. iemand nog zin in een opstart?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 01:23
:Y
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:26
komt eraan.
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:31
Gary (Indiana), 29 augustus 1958 – Los Angeles (Californië), 25 juni 2009

Wie?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 01:31
Michael Jackson
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:32
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 01:31 schreef lubje25 het volgende:
Michael Jackson
Puik!

Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
2 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
2 lubje25
lubje25zondag 18 december 2011 @ 01:37
Hoe heet Bob Dylan echt?
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 01:38
Robert Zimmerman
lubje25zondag 18 december 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 01:38 schreef ScottTracy het volgende:
Robert Zimmerman
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
3 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
2 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
2 lubje25
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 01:42
Hoe heet de regionale radiozender van de provincie Utrecht?
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:43
radio M
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 01:43 schreef plagvreugd het volgende:
radio M
:Y

Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
3 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
3 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
2 lubje25
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:48
34o7crs.jpg
Wie?
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:52
fokk1i.jpg
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:55
Engelse komiek
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 01:55
Geen idee..
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:56
E.I.
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 01:58
SPOILER
Eddy Izzard
Andere vraag dan...

quote:
X (Sanskriet कर्म) is een begrip uit het hindoeïsme en het boeddhisme, dat letterlijk vertaald wordt als 'handeling', 'actie' of 'daad'. In zowel het hindoeïsme als het boeddhisme omvat X de fysieke en mentale acties van een individu die gevolgen hebben voor het leven en volgende levens door middel van reïncarnatie. In het dagelijks gebruik bedoelt men er vaak mee dat alles wat we doen, denken of zeggen weer ons zelf terugkomt.
X?
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:09
niemand?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 02:12
karma
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:13
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 02:12 schreef lubje25 het volgende:
karma
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
3 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
3 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:23
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 01:55 schreef plagvreugd het volgende:
Engelse komiek
i.e. Eddie izzard
lubje25zondag 18 december 2011 @ 02:24
Hoe heet de zanger van U2?
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 02:26
Bono
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:26
bono
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:28
quote:
7s.gif Op zondag 18 december 2011 02:23 schreef outtayourleague het volgende:

[..]

i.e. Eddie izzard
+1
lubje25zondag 18 december 2011 @ 02:30
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 02:26 schreef ScottTracy het volgende:
Bono
Stand deel 2526
6 Greenpeas
3 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
3 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:32
Stand deel 2526
6 Greenpeas
4 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
3 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 02:34
2mwfls7.jpg

Wie?
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:35
Wouter gotye de Backer
ScottTracyzondag 18 december 2011 @ 02:36
quote:
7s.gif Op zondag 18 december 2011 02:35 schreef outtayourleague het volgende:
Wouter gotye de Backer
:Y

Stand deel 2526
6 Greenpeas
5 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
3 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:41
quote:
:X
Als 't even kon
Liep ik met m'n dochter aan het handje in het parrekie te kuieren in de
zon
Gingen madeliefjes plukken, eendjes voeren, eindeloos
Kijk nou toch je jurk wordt nat, je handjes vuil en papa boos
Welk lied en wie schreef het?

dus niet de zanger :P
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:43
Annie MG Schmidt - Op een mooie pinksterdag
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:45
(met muziek van Harrie Bannink uiteraard)
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:46
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 02:43 schreef plagvreugd het volgende:
Annie MG Schmidt - Op een mooie pinksterdag
een van de beste Nederlandse liedteksten imho

Shaffy eat your heart out

Stand deel 2526
6 Greenpeas
5 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:52
In welke roman is Erik Pinksterblom de hoofdpersoon?

Ik wil graag de volledige titel en de auteur.

(als het niet geraden wordt ben ik mssn wat milder)
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 02:55
wilde gok op erik en het klein insectenboek van godfried bomans
plagvreugdzondag 18 december 2011 @ 02:57
quote:
7s.gif Op zondag 18 december 2011 02:55 schreef outtayourleague het volgende:
wilde gok op erik en of het klein insectenboek van godfried bomans
Goed genoeg.

Stand deel 2526
6 Greenpeas
6 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
3 lubje25
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 03:05
nooit gelezen

Een :X is een bepaald type auto.

In de jaren 60 werd in de VS het erg populair om Volkswagen Kevers om te bouwen tot strandauto's. Deze werden :X genoemd, naar de [...], zoals de Kever in Amerika genoemd werd.


:X ?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:06
buggy
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 03:08
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 03:06 schreef lubje25 het volgende:
buggy
Stand deel 2526
6 Greenpeas
6 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
4 lubje25
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:14
Wie schreef het boek Moby Dick?
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 03:14
herman melville
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:16
quote:
7s.gif Op zondag 18 december 2011 03:14 schreef outtayourleague het volgende:
herman melville
Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
4 lubje25
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 03:22
Electronica-kunstenaar Moby is z'n achterkleinzoon oid

De serie speelt zich af in een plaatsje aan de Canadese grens in de Amerikaanse staat Washington. Nadat de populaire scholiere Laura Palmer vermoord wordt aangetroffen, wordt FBI-agent Dale Cooper op pad gestuurd om de zaak te onderzoeken.

Welke serie?
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:26
Twin Peaks?
outtayourleaguezondag 18 december 2011 @ 03:27
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 03:26 schreef lubje25 het volgende:
Twin Peaks?
Yep :Y

Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
5 lubje25
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:40
Still uit welke clip van wie?
1-988.jpg
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:45
soort vervolgvraag. Deel vorige antwoord zit in naam uitvoerenden
lubje25zondag 18 december 2011 @ 03:53
Ik doe wel een andere vraag.

voor en achternaam aub

Hoe heten de hoofdrolspelers van de Kameleon? Je weet wel, die tweeling.
lubje25zondag 18 december 2011 @ 04:07
SPOILER
Aphex Twins-Windowlicker
SPOILER
Hielke en Sietse Klinkhamer
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 09:20
Aphex Twins
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:08
quote:
2s.gif Op zondag 18 december 2011 03:53 schreef lubje25 het volgende:
Ik doe wel een andere vraag.

voor en achternaam aub

Hoe heten de hoofdrolspelers van de Kameleon? Je weet wel, die tweeling.
Hielke en Sietse Klinkhamer
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:10
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 10:08 schreef tomtomaat het volgende:

[..]

Hielke en Sietse Klinkhamer
en verder

Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
6 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
5 lubje25
1 tomtomaat
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 10:11
Kan je de mijne ook eventjes checken?
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:13
Heb ik gedaan, maar de titel moet er zo te zien ook bij....

Vraag is welke clip van wie....

Van wie heb je goed.

Premier van Belgie?
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 10:15
Elio di rupo
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:18
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 10:15 schreef banaantjeEE het volgende:
Elio di rupo
Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
7 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
5 lubje25
1 tomtomaat
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 10:19
Het aantal doden als gevolg van de overstromingen in het zuiden van de :X is gestegen tot meer dan 500.

Welk land?
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:20
filipijnen?
Yankeezondag 18 december 2011 @ 10:21
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 09:20 schreef banaantjeEE het volgende:
Aphex Twins
+ windowlicker banaan
tomtomaatzondag 18 december 2011 @ 10:22
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 10:21 schreef Yankee het volgende:

[..]

+ windowlicker banaan
Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
7 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
5 lubje25
1 tomtomaat
1 Yankee
banaantjeEEzondag 18 december 2011 @ 10:23
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 10:20 schreef tomtomaat het volgende:
filipijnen?
Stand deel 2526
6 Greenpeas
7 outtayourleague
7 Baszh
4 ß
4 ScottTracy
7 banaantjeEE
1 InTrePidIvity
2 Flitspaal
1 Yankee
2 HilarityEnsues
4 plagvreugd
1 slaveloos
1 PhysicsRules
1 Hi_flyer
5 lubje25
2 tomtomaat