(over)typen? Gewoon een ordinaire copy+paste!quote:Op vrijdag 16 december 2011 02:55 schreef Dven het volgende:
Niet topicwaardig. Bespaar jezelf het (over)typen.
Toch niet slecht voor ¤8000 betaald van onze belasting.quote:Op vrijdag 16 december 2011 03:04 schreef Brussel het volgende:
[..]
(over)typen? Gewoon een ordinaire copy+paste!
Voor geen goud ga ik in een huis wonen met 12 kinderen! Het valt me echt op hoe rustig de ouders blijven mij zouden ze echt flink onder de medicijnen moeten duwen om dat vol te houden..quote:Op vrijdag 16 december 2011 03:35 schreef WammesWaggel het volgende:
In Nederland kan je ook wel veul euro per jaar opstrijken als je twaalf kinderen hebt zoals deze mensen
http://eenhuisvol.ncrv.nl/ncrvgemist/12-12-2011/huis-vol-afl-1
Makkelijke grapquote:Op vrijdag 16 december 2011 07:57 schreef Q. het volgende:
Griekenland, mooi land. En daar gaat ons geld naar toe..
quote:Op vrijdag 16 december 2011 03:35 schreef WammesWaggel het volgende:
In Nederland kan je ook wel veul euro per jaar opstrijken als je twaalf kinderen hebt zoals deze mensen
http://eenhuisvol.ncrv.nl/ncrvgemist/12-12-2011/huis-vol-afl-1
quote:Zo was geen enkel kind van de familie Deijs gepland.
In Turkije en Marokko hebben ze ook heel grote gezinnen. Veel Turken en Marokkanen zijn wel zo slim geweest om naar Nederland te komen, voor de veel hogere kinderbijslag. Die Griek heeft niet echt begrepen hoe "Europa" werktquote:Op vrijdag 16 december 2011 13:19 schreef RemcoDelft het volgende:
Da's toch standaard in Griekenland?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |