quote:Op zaterdag 10 december 2011 19:06 schreef gunsy het volgende:
Veel contacturen dus. Het zal sowieso een uitdaging worden denk ik, traject mbo->hbo->master zonder schakeljaar zal pittig zijn denk ik zo.
Scheikunde kennis is minimaal, zal veel aan bod komen? (nutrition and health)
quote:Op zaterdag 10 december 2011 20:05 schreef Platina het volgende:
[..]
Hmm als je mij dat e-mail adres kan pm-en aub, zou ik op prijs stellen. Ben wel benieuwd naar de inhoud. Klinkt in ieder geval alsof die eerste 2 blokken hetzelfde zijn als wat ik nu krijg. Melk is natuurlijk interessant maar vrees dat ik een probleem heb als in ik Limburg wil blijven wonen want grote melkbedrijven zijn er niet.
Heb wel al eens een stage op het gebied van melk gedaan bij Fonterra in NZ. Het maken van consumptiemelk en yoghurt is eigenlijk verrekte simpel.
Doe je toevallig ook Food Enzymology als vak of ben je nog niet zo ver met de vakken?
Komopquote:Op maandag 5 december 2011 20:03 schreef maen het volgende:
Fok!Wageningen Nieuwjaarsborrel 2012
Graag invullen wanneer je kunt, de locatie en tijd worden later nog afgesproken:
Maandag 9/1
Reflectionne
Jappas
maen
Dinsdag 10/1
Reflectionne
maen
Woensdag 11/1
Reflectionne
Jappas
Donderdag 12/1
Reflectionne
Jappas
Maandag 16/1
Reflectionne
Jappas
maen
Heb je nu in de studieweek nog zulke dingen dan? Ook lastig lijkt me of niet, zo onder het leren ook..?quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:38 schreef dralion13 het volgende:
Docenten die niet antwoorden op mailtjes
Ik wil morgen wel verder met mn enquête, maarja, als mn docent niet antwoord met wat commentaar op mn enquête weet ik ook niet of ik het goed doe
Lastig dat ze dat niet zelf bedenken.. Maar lijkt me wel leuk om het ze te leren!quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:35 schreef ieniminimuis het volgende:
owja het is leer (sog) week in Wageningen!
ik ga vandaag mensen leren hoe je fatsoenlijk wetenschappelijk interviews afneemt met diepgang... dat je ook door kunt vragen en niet alleen de vragen beantwoord die op het lijstje staan en die dan met ja en nee beantwoord. Pfff het valt niet mee...
Yup, ik moet het verslag meenemen naar mn tentamen en dan inleveren.quote:Op dinsdag 13 december 2011 16:28 schreef jappas het volgende:
[..]
Heb je nu in de studieweek nog zulke dingen dan? Ook lastig lijkt me of niet, zo onder het leren ook..?
Moet jij zeggen, jij doet helemaal niks aan studeren nuquote:Op donderdag 15 december 2011 07:34 schreef Reflectionne het volgende:
Jongens jongens, de zelfstudieweek is niet om andere dingen te doen dan te studeren!
even een middagdutje/powernap, daarna alles anders aan de kant en vol aan de slagquote:Op donderdag 15 december 2011 12:09 schreef jappas het volgende:
[..]
Moet jij zeggen, jij doet helemaal niks aan studeren nu.
Het wil vandaag nog niet zo :/. Iemand ideeën om na de middagpauze wel goed aan de slag te gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |