Dat heb ik ook... Tips heb ik niet, kan ik zelf wel gebruiken, streng zijn voor mezelf is het enige wat ik weet... en dat lukt ook niet altijd.quote:Op maandag 5 december 2011 21:35 schreef Soit het volgende:
Ikzelf merk dat ik doordat ik iets helemaal niet leuk vind, heel erg negatief ga denken, het vervolgens ga uitstellen totdat ik uiteindelijk in de knel kom. Wie heeft hier tips voor?
Ja. Streng zijn voor mezelf helpt ook niet altijd. Ik ben te laks.quote:Op maandag 5 december 2011 21:36 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Dat heb ik ook... Tips heb ik niet, kan ik zelf wel gebruiken, streng zijn voor mezelf is het enige wat ik weet... en dat lukt ook niet altijd.
Ik zie mijzelf te graag.quote:Op maandag 5 december 2011 21:55 schreef Soit het volgende:
[..]
Ja. Streng zijn voor mezelf helpt ook niet altijd. Ik ben te laks.
Dat is wel een goede instelling. Want tweedezit van een vak waar je zoal een hekel aan hebt is helemaal om te huilen... een goede om in gedachten te houden!quote:Op maandag 5 december 2011 21:59 schreef Dieter_Dengler het volgende:
Gewoon doen. Ik kies er bewust altijd voor de meeste tijd in de vervelende vakken\opdrachten te steken, zodat ik die zeker niet hoef te herkansen
Dan zitten wij ongeveer in dezelfde situatiequote:Op maandag 5 december 2011 22:00 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Ik zie mijzelf te graag.Denk altijd; goh je moet zo hard werken (werk voltijds, studeer voltijds, gezin, huishouden,...), doe het morgen maar meisje...
Aha nog eentje met bovennatuurlijk krachten.quote:Op maandag 5 december 2011 22:19 schreef Dieter_Dengler het volgende:
[..]
Dan zitten wij ongeveer in dezelfde situatie.
Des te meer reden om verschrikkelijke herkansingen te mijden!
Dit dus. Denken aan de toekomstplannen is de beste motivatie.quote:Op dinsdag 6 december 2011 09:37 schreef _Loki het volgende:
Het idee dat ik geen stage kan gaan lopen volgend jaar met te weinig studiepunten werkt meestal wel goed voor motivatie.
Blijf dromenquote:Op dinsdag 6 december 2011 18:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Denken aan de toekomstmogelijkheden die die opleiding levert, het diploma is begeerd en er is veel werkgelegenheid voor dat diploma met specialisaties op wereldtopniveau, ondanks decennialang falend beleid van de Nederlandse overheid.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |