Waarschijnlijk een tweedehands kat gekocht danquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:41 schreef Ingetje79 het volgende:
Indaha, ik heb over jou gedroomd vannacht.![]()
Geen idee meer wat, maar je was er wel....iets met een 2e handswinkeltje ofzo
Whutquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:41 schreef Ingetje79 het volgende:
Indaha, ik heb over jou gedroomd vannacht.![]()
Geen idee meer wat, maar je was er wel....iets met een 2e handswinkeltje ofzo
Ik heb er ook een bloedhekel aanquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:43 schreef indaha het volgende:
[..]
Waarschijnlijk een tweedehands kat gekocht danwant ik kom er normaal niet, ik hoop dat het geen nachtmerrie was
Oeh leuk, voor wie?quote:
Een bowlingbaan en een kabelbaanquote:
Diclofenac is een pijnstiller/ontstekingsremmer/spierverslapper; grote broer van ibuprofen, naproxen e.d.quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:47 schreef indaha het volgende:
Trouwens een vraagje Ing , dicloflenac is dat een spierverslapper want ik dacht dat het een pijnstiller was en ik had gevraagd om een spierverslapper omdat mijn nek vast zit.
Maar misschien werkt het toch ook wel omdat als de pijn wegtrekt de spoer loskomt of zoiets.
Wat leukquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:49 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Een bowlingbaan en een kabelbaan
Ok dan hoop ik dat het snel werkt , thanksquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:49 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Diclofenac is een pijnstiller/ontstekingsremmer/spierverslapper; grote broer van ibuprofen, naproxen e.d.
Ja een echte cliffhanger maakt ze ervanquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:52 schreef Ingetje79 het volgende:
YW![]()
Elies laat ons wel in spanning zeg
Trustenquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:54 schreef indaha het volgende:
[..]
Ja een echte cliffhanger maakt ze ervan![]()
Maar ik lees het morgen wel, ik ga lekker even douchen en dan naar bed
Hou op, schei uitquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:52 schreef Ingetje79 het volgende:
YW![]()
Elies laat ons wel in spanning zeg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oftewel: de afgelopen 11 maanden waren niet voor niets en we hebben het lek boven. ElisaB is er weer bovenop![]()
![]()
[ Bericht 18% gewijzigd door ElisaB op 29-11-2011 22:10:37 ]Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |